Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Lojra zbavitėse > lodhe trurin
Gjithsej 16 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
sguardo strano
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/09/2008
Vendbanimi: italy
Mesazhe: 55

je afruar...por kerkohet te dihet se cfare ben edhe me dy te tjeret....hahah

__________________
sapere,saper fare e far sapere

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2008 20:00
sguardo strano nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sguardo strano Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sguardo strano (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sguardo strano Shto sguardo strano nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sguardo strano nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bona19
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/09/2008
Vendbanimi: ketu ku jam
Mesazhe: 49

Citim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever
sguardo strano, Piktori te dha pergjigjen e sakte pavaresisht nese ti e do ndohsta fjale per fjale.

Gruaja e moshuar shoqerohet e para ne shpi, pastaj dy te tjeret e justifikojne veten se jane ne gjendje te ngasin makinen. I jep celesat shokut te tij/saj dhe per vete nen cati, me njeriun e zemres pret autobusin.



zgjidhje e mire hahahha
une per vete do isha hutuar fare do kisha harro plaken po si tja bej me shokun e vjeter pastaj te dashurin e jetes zot cfare ngaterrese hahahah sdi spergjigjem do kisha qendru me gjithe to aty po me shpresen qe plaka te mos vdese se duhet ti bejme varrimin hahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2008 20:04
bona19 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bona19 Kėrko mesazhe tė tjera nga: bona19 Shto bona19 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bona19 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sguardo strano
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/09/2008
Vendbanimi: italy
Mesazhe: 55

nje ndihme:po kujt i behet vone per zonjen se eshte ne fund te jetes...

__________________
sapere,saper fare e far sapere

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2008 20:06
sguardo strano nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sguardo strano Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sguardo strano (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sguardo strano Shto sguardo strano nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sguardo strano nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bona19
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/09/2008
Vendbanimi: ketu ku jam
Mesazhe: 49

Citim:
Po citoj ato që tha sguardo strano
nje ndihme:po kujt i behet vone per zonjen se eshte ne fund te jetes...


se di per zotin ajo ka jetu mjaft ne jeni ne tamma ne jeten me te bukur dhe sdine sa do jetojme jetojme me pikeputje ajo do jetoje me shume hahahah
mu jo per veten time une 40 ti kap kam mjaft sdu me shume pse te kem problem per plaken

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2008 20:09
bona19 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bona19 Kėrko mesazhe tė tjera nga: bona19 Shto bona19 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bona19 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

ok:
Do merrja shokun dhe do te me çonte ne shpi, shoku do shkonte e te merrte ate plaken e do ta çonte ne shpi ose spital dhe sikur te mos kishte arritur autobuzi do me sillte femren e enderrave ne shpi qe une pastaj ta percillja per ne shtepine e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2008 20:10
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bona19
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/09/2008
Vendbanimi: ketu ku jam
Mesazhe: 49

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
ok:
Do merrja shokun dhe do te me çonte ne shpi, shoku do shkonte e te merrte ate plaken e do ta çonte ne shpi ose spitl dhe sikur sdo te kishte arritur autobuzi do me sillte femren e endderrave te ma neshpi qe une pasatj ta percillja per ne shtepine e saj.


hahahahah
po se lexove ti moi se nuk kishe te drete te beje plot rruge nje ishte zgjill hahahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2008 20:12
bona19 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bona19 Kėrko mesazhe tė tjera nga: bona19 Shto bona19 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bona19 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sguardo strano
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/09/2008
Vendbanimi: italy
Mesazhe: 55

te korrigjoj bona19:duhet te besh vetem nje rruge ...

__________________
sapere,saper fare e far sapere

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2008 20:14
sguardo strano nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sguardo strano Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sguardo strano (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sguardo strano Shto sguardo strano nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sguardo strano nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bona19
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/09/2008
Vendbanimi: ketu ku jam
Mesazhe: 49

Citim:
Po citoj ato që tha sguardo strano
te korrigjoj bona19:duhet te besh vetem nje rruge ...


hahahah kiss po ja pictori po na ben te ndershmin
se per zotin shiko mu jam me mendje te pictorit une cdo benete ai
do merrte ate femren ejetes per keto tjeret sdo i shifte se jane aty te tregpj une hahahahah mos te vije inat ty po thuaj te verteten dhe ketu ne sy te gjitheve hahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2008 20:17
bona19 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bona19 Kėrko mesazhe tė tjera nga: bona19 Shto bona19 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bona19 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sguardo strano
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/09/2008
Vendbanimi: italy
Mesazhe: 55

nuk ka te bej me ndershmerine por me instinktin e nje çuni,pranaj te them mos u mendo shume PIKTOR...

__________________
sapere,saper fare e far sapere

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2008 20:24
sguardo strano nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sguardo strano Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sguardo strano (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sguardo strano Shto sguardo strano nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sguardo strano nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Po ore po keshtu nuk me merr ne pune kollaj se.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2008 20:40
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:45 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Lojra zbavitėse > lodhe trurin

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.