Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > o te hap vrime te re une ty!!!
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Re: Re: Sa kam qesh ahahahahahah

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang


do ndryshoj titullin e temes, dhe do ta ve..
KOMPLIMENTET NE GJUHEN POPULLORE..
po cfare ju kam bere qe doni te me bjeje mua ajo pika????
po une nuk kam marre vesh akoma se cfare eshte ajo pika, eshte pike uji, eshte pike qe merr dikush ne konkurse????
kush e di se cfare pike eshte ajo te shkruaj tek forumi, tema o te hap vrime te re une ty!!!!
kjo eshte adresa ime...
pershendetje NERI


Neri hahahaha po pika eshte si shprehje popullore o cun na ka ngel dhe se heqim dot
~Evisa~

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2005 21:48
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Citim:
Po citoj ato që tha geranium
po ju dergoj nje foto te Evises:





Geranium po ku e ke gjet kte foto mi hahahaahah shume e bukur dukeka ajo Evisa atje po un si kam floket kacurrela i kam te drejta
~Evisa~

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2005 21:51
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Re: Re: Re: Sa kam qesh ahahahahahah

Citim:
Po citoj ato që tha Evisa

Neri hahahaha po pika eshte si shprehje popullore o cun na ka ngel dhe se heqim dot
~Evisa~



opo me tregoni ca pike eshte????? po qe se eshte pike uji te marr ombrellen me vete une sot....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2005 21:54
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Neri ok pike uji mere ombrellen se mos lagesh
Pacim...

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2005 21:59
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha Evisa
Neri ok pike uji mere ombrellen se mos lagesh
Pacim...



ja e morra vesh dhe une se cfare ishte ajo pika...
dmth une tani sa here qe do shkruaj ndonje barcalete ketu duhet te marre dhe ombrellen me vete he....
me mire po mbaj gjithmone me vete nje nga ato ombrellat e plazhit se me ato nuk te bien pika fare se eshte e madhe ajo....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2005 22:04
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~!cudi-e-mesme!~
Anetar i ri

Regjistruar: 30/07/2005
Vendbanimi: Ne Jug te Polit te Veriut
Mesazhe: 29

Cool

Trimerite e Bajlozit ciklamin

Hallall halfgang per ato barcaletat, kam qesh si maniak ja edhe nje barcalete prej meje.

Zgjohet nje mengez Cecoja dhe sheh ne cati te shtepise nje arush lakuriq qe flirtonte pa e prishur terezine me rrezet e diellit. Menjehere i shqetesuar shkon brenda dhe shikon ne faqet e verdha (ato ku ka informacione per numra telefoni) dhe atje sigurisht sheh nje numer qe thoshte "Levizim arinj". Pa e humbur shume toruan dhe me nje gjakftohtesi te papare neper filma merr ne telefon dhe flet me Trimin qe i thote se do vij aty me Vespa per 30 min, po mos te kishte trafik.
Pasi i fut nje pordhe i lehtesuar sa me ska, Cecoja ulet ne divan per te degjuar kengen e gjinkalles qe ishte shume e trishtur pasi kishte bere sher me te dashurin nje nate ma pare "Sa bukur kendon shtriga" mendonoi Celoja dhe nje lot ju var te cepi i syrit dhe pasi qendroi per disa kohe atje ra poshte pa bere shume deme.


Nderkohe Trimi arriti dhe me perpikmerine e nje qe po i mbarojne baterite i tha Celos.
"Mjetet qe une do te perdor per heqjen e ariut nga catia jane: shkallet, nje hu i mire, nje pushke e kalibrit te rende dhe nje qen bulldog te vjeter ne moshe". Bulldogu dukej hapur qe i kishte pelqyer Celoja pasi i ishte ngjitur pas kembe si majmuni i vogel pas barkut te majmunices.

"Po si eshte plani?" Pyeti Celoja te cilin Trimi nuk po ja mbushte shume syrin dhe qe e shprehu hapur mospelqimin duke i futur nje sharje neper dhembe nga motra qenit, por per te levizur nuk luajti ama.

"Shume thjesht" tha trimi, "Une do ve shkallen do ngjitem lart dhe do ta rrezoj ariun poshte me kete hurin qe kam, kur ariu te bjere bulldogu eshte trainuar qe te kafshoje ne tope cfare bie nga siper dhe mos ta leshoje, ariu ne keto momente te veshtira do te dorezohet pa kushte dhe une do ta fus ne kafaz"

"Po pushken per cfare e ke" pyeti celoja?

"Nese ariu me rrezon mua nga catia" tha Trimi,"qello qenin sa me shepjt!"

__________________
"The higher we soar the smaller we appear to those who cannot fly."
F.N.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2005 01:32
~!cudi-e-mesme!~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~!cudi-e-mesme!~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~!cudi-e-mesme!~ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~!cudi-e-mesme!~ Shto ~!cudi-e-mesme!~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~!cudi-e-mesme!~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

miza...

ne autobuz nje mize nuk linte rehat nje polic, sa te hunda tek qafa,tek veshi etj.. nje moment ajo vete tek krahu i policit, ai zgjat doren me shpejtesi dhe e kap... ne ate moment ai hap dritaren e autobuzit, hedh mizen perjashta dhe thote..
- hajde ne kembe tani budallacke...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2005 17:55
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

pak e ndyre, por e lezetcme. ( mbi moshen 18, dhe nen 120 vjec )

vete nje grua tek gjinekologu per vizite...
pasi shtrihet ne krevat doktori e pyet..
- cfare keni zonje, cfare ju shqeteson???
- po ja doktor- thote ajo- me dhemb vagina...
- ne rregull, zhvishuni -thote doktori..
mbasi zhvishet ajo, doktori ve dorashkat dhe fillon pune.. fut doren tek vagina saj dhe e pyet..
- ketu te dhemb???
- jo pak me brenda- thote ajo..
fut doren me thelle doktori, dhe pyet perseri..
- ketu te dhemb???
- jo jo pak me brenda - thote ajo
fut doren me thelle doktori dhe e pyet perseri..
- mos te dhemb ketu???
- jo doktor jo pak me brenda..
fut doren me thelle doktori dhe e pyet perseri..
- ketu te dhemb????
- po doktor aty me dhemb, por shume- thote ajo..
- po pse vini tek mua per vizite moj zonje??? juve ju dhembin bajamet....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Modifikuar nga halfgang datė 06/08/2005 ora 20:09

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2005 18:11
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

PRIFTI...

ishte njehere nje prift qe nuk kishte lene nuse ne fshat pa q. (opa, opa kuptuat besoj)
aty na ishte martuar njeri dhe prifti nuk e kishte shtene ne dore akoma kete nusen e re... mundohej i shkreti, perdite nga shtepija e saj kalonte por nuk e shikonte perjashta ate nusen e re.. por nje dite e pa ate perjashta dhe filloi ky ti firshkellej asaj, por ajo nuk e ngriti koken, dhe aty iken prifti... ne darke kjo i thote burrit se cfare kishte bere prifti...
- neser dua qe te ma futesh priftin ne shtepi- i thote burri asaj..
- ca po thua o burre - thote kjo..
- degjo ca po te them une, neser e dua priftin ketu ne shtepi-thote burri perseri..
vjen e nesermja dhe prifti kalon perpara shtepise se asaj, shikon nusen e re perjashta dhe filloi ti firshkellente ky, dhe ajo buzeqeshi.. u afrua prifti afer asaj dhe filloi muhabetet e tija, dhe aty i thote te bejne seks bashke..
- ne rregull- thote ajo- por jo ketu ku jemi, hajde futemi brenda...
u gezua prifti dhe u fut brenda te shtepia e saj.. u fut tek dhoma e gjumit dhe po fillonte ti vinte afer asaj, por ajo i thote..
- xhvishu ti sa te lahem pake une dhe erdha...
u xhvesh prifti dhe po priste shtrire ne krevat, por ne ate kohe hyn burri i saj e kap priftin, dhe e ve te bluaj grurin ne mullirin qe kishte( nga ata mullinjte e vjeter qe terhiqnin kuajt)... dhe nga darka e le priftin te iki...
burri i thote gruas..
- kur te kaloj prifti neser ketu dua qe ti ta ngacmosh...
- ca po thua o burre - thote nusja..
- bej kete qe po te them une- thote ai
vjen e nesermja dhe prifti po kalonte poshte shtepise se saj me koken nga ana tjeter e shtepise... aty nusja filloi ti fershkellej priftit, kthen koken prifti nga nusja dhe i thote..
- te mbaroi mielli qe bera une dje dhe do qe te vij te bluaj une prape???

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2005 20:31
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

per sot lexoni keto me larte se jam shume i lodhur, dhe pertoj te shkruaj..
( per ata qe i kane lexuar te bejne sikur nuk i kane lexuar)
pershendetje..

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2005 21:20
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > o te hap vrime te re une ty!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.