Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Vetem Per 30 Vjecaret.
Gjithsej 26 faqe: « E parė ... « 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*

Ku ta prish une ty aman. Cilen foto do, ose me sakte cilen pjese te fytyres do te ve te avatari?:



Po c'na duhet fytyra ne o Deb* ........ ndiq shembullin e Raimond dhe Petter ............ .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2010 15:39
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*

Ku ta prish une ty aman. Cilen foto do, ose me sakte cilen pjese te fytyres do te ve te avatari?:



Jo, jo mos degjo turllin ti.

Une dua te te shikoj kete foton e fundit qe vure.

Po sandallen?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2010 18:19
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth


Hey hey ......... jam gjysem nga Kurveleshi (ene shkruhet me K te madhe se eshte krahine qe ka nxjerre shume atlletare) ............. .




gjyshi jot????zakonisht nga anet e thella vine atdhetaret

jo- atdhetaret e mbajne veten moderne..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2010 18:29
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua



gjyshi jot????zakonisht nga anet e thella vine atdhetaret

jo- atdhetaret e mbajne veten moderne..



Meqe ra fjala ......... e kam nje gjysh qe e ka emrin ne Librin e historise ......... jo dhe aq per atlletarizem sesa per koke e zgjuar .........
Pse s'thu ti qe qenkam mudern une ................... gje e mire kjo ...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2010 19:01
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth


Meqe ra fjala ......... e kam nje gjysh qe e ka emrin ne Librin e historise ......... jo dhe aq per atlletarizem sesa per koke e zgjuar .........
Pse s'thu ti qe qenkam mudern une ................... gje e mire kjo ...........







kshu e mban veten ti ktu ne forum se si je realisht e di vet ti..dhe zakonisht kokat e zgjuara si kan fute ne librin e historis por ne burgje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2010 19:10
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua

kshu e mban veten ti ktu ne forum se si je realisht e di vet ti..dhe zakonisht kokat e zgjuara si kan fute ne librin e historis por ne burgje...



Se ku duket modernizmi ketu ne forum .......... nje zot e merr vesh ................
Ai robi rrahmet paste ............ pati fatin te ishte shkencetar ....... jo politikan .............. . Megjithate une pervec emrit te zanatit .......... nuk i kam trasheguar asgje tjeter ..................... .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2010 19:13
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth


Se ku duket modernizmi ketu ne forum .......... nje zot e merr vesh ................
Ai robi rrahmet paste ............ pati fatin te ishte shkencetar ....... jo politikan .............. . Megjithate une pervec emrit te zanatit .......... nuk i kam trasheguar asgje tjeter ..................... .




ket pershtypje me ke dhan ktu ne forum pra dhe ti.. mos u ofendo nese te thrras modern, gjith qytetaret kshu me duken gjyshin shkencetar?? e mire, bravo... gjyshi im ka qen profesionist per te bere arme, pistoleta, pushke etj etj... ishte i dyti ne ballakan i talentuar... i than te punonte per shtetin, nuk degjoj, e futen 25+vjet ne burg per rrefuzim... ca budallai qe ka qen eeeee.. mbase sdo kishim qen viktimat e komunizmit..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2010 19:20
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua



ket pershtypje me ke dhan ktu ne forum pra dhe ti.. mos u ofendo nese te thrras modern, gjith qytetaret kshu me duken gjyshin shkencetar?? e mire, bravo... gjyshi im ka qen profesionist per te bere arme, pistoleta, pushke etj etj... ishte i dyti ne ballakan i talentuar... i than te punonte per shtetin, nuk degjoj, e futen 25+vjet ne burg per rrefuzim... ca budallai qe ka qen eeeee.. mbase sdo kishim qen viktimat e komunizmit..



Kush tha qe u ofendova ???????
Po cfare alternative tjeter kishte po te mos punonte per shtetin?????? Ne ate kohe???? E paska kerkuar burgun vet ..... ne nje fare menyre ......... (megjithese edhe sikur ...... do ia kishin pire lengun dhe do ia kishin gjet anen ........ )

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2010 19:26
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth


Kush tha qe u ofendova ???????
Po cfare alternative tjeter kishte po te mos punonte per shtetin?????? Ne ate kohe???? E paska kerkuar burgun vet ..... ne nje fare menyre ......... (megjithese edhe sikur ...... do ia kishin pire lengun dhe do ia kishin gjet anen ........ )





per cfare ti bente pushket??? per te pushkatuar te pafajshmit?? nuk i pelqente rregjimi komunist prandaj, qeveri kurvashh ka qen..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2010 19:46
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:20 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 26 faqe: « E parė ... « 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Vetem Per 30 Vjecaret.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.