Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > kur jeni dashuruar per here te pare?
Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
FjO!!@
romantike*sexi

Regjistruar: 10/10/2006
Vendbanimi: ne mes te zemeres tende....
Mesazhe: 13

kur jeni dashuruar per here te pare?

kur jeni dashuruar per here te pare? sa vjeq keni qene....dhe na thoni diqka me shume per ate dashuri

__________________
jeta eshte e shkurter...jetojeni cdo moment te saj...atehere do ju duket e gjate...respect

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Tetor 2006 16:25
FjO!!@ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė FjO!!@ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me FjO!!@ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: FjO!!@ Shto FjO!!@ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto FjO!!@ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

asnjeri nuk flet per dashurine e pare.......te gjithe kan harru me duket.....lol

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2006 09:23
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Eeeeee dashurin e pare???Une isha 14 vjeçe kur po festonim ditelindjen e nje shokut ne nje disco...Ishim shume shoke e shoqe te shkolles por disa ishin qe nuk i njihnim (shoket e lagjes se ketij shokut).Po kercenim te gjithe kapur dore per dore,kur ne moment vjen nje djal simpatik e shkeput doren time nga te shoqes dhe na hyn ne mes(ia bera shoqes me sy) per ti treguar se e ka me ty...dhe ajo po qeshte.Mbaroj ajo kenge dhe u ulem,Kur shohe qe ai po vinte tek ne dhe me flet mua...E keshtu filloj muzik dans e po kercenim te dy...Keshtu vazhduam....po nuk zgjati shume(pune adoleshentesh mo).....
Kjo dashuria qe po perjetoj me pelqen shume dhe e kujtoj me date e me ore çdo gje te saj qe nga fillimi...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2006 10:10
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
comja
atdhetare

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: lagja tap. rr.shishe
Mesazhe: 611

Ne moshen 17-vjece ne shkollen e mesme, sot jam 21 dhe akoma e vazhdoj ate dashuri. i uroj te githve nje dashuri te tille.

__________________
Pema e pritjes eshte e hillur por frutet e saj jan te embla.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2006 12:42
comja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė comja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me comja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: comja Shto comja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto comja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

ne moshen 13vjecare do doja ta jetoja dhe nje here ate dashuri me keto mend qe kam tani jo me ato qe kisha atehere

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2006 13:21
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bucimakja
Veteran ne forum

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: diku ne nje kasolle lumturie
Mesazhe: 1887

17 vjece.....por qe tani gjithcka ka mbaruar....nuk e di ndoshta ishte nje enderr e bukur qe do ta kujtoj gjithmon me shuuume nostalgji sepse atehere kam mesuar per here te pare se cdo te thote fjala lumturi por njekohesisht pas tre vitesh mesova dhe se cdo te thote vuajtje..

__________________
dashuria smbetet vec nje kujtim/te ndjek pas ajo gjithmone ne jete/ne cdo vend e ne cdo rruge shkel/zemra kurre jo,zemra kurre jo smund te heshte.................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2006 18:56
bucimakja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bucimakja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bucimakja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė bucimakja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: bucimakja Shto bucimakja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bucimakja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

engjell pse ti e ke harruar?


une dashurine e pare e kam nisur si nje loje femijerie por qe zgjati 5 vjet isha 12 vjec kur u njoha me te femi domethene por duke u rritur duke u pjekur lidhja po shkonte shume me e forte.por cdo gje u prish me largimin tim nga shqiperia largesia na mbajti dy vjet larg pastaj cdo gje vdiq.shpesh here e kujtoj dhe eshte nje nga gjete me te bukura te jetes.

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Janar 2007 11:48
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LUCIFERO
I Verteti..?

Regjistruar: 24/02/2007
Vendbanimi:
Mesazhe: 76

Ne moshen "12-13" vjecare ...

__________________
Dinjiteti njerezor permban karakteristiken e te qenurit i munguar pikerisht aty ku mendohet se eshte i shfaqur, dhe te shfaqet pikerisht aty ku eshte i munguar.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2008 17:26
LUCIFERO nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LUCIFERO Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LUCIFERO (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: LUCIFERO Shto LUCIFERO nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LUCIFERO nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE^MiLaNisT
Ehe...Ehe...Ehe..!

Regjistruar: 18/10/2006
Vendbanimi: Diku..
Mesazhe: 58

;)

Me then te drejten,tamam tamam s'mbaj mend kam qen i dehur

__________________
Une Di NJe Gje..Qe Nuk Di Asgje..!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Qershor 2008 14:22
ThE^MiLaNisT nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE^MiLaNisT Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE^MiLaNisT (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ThE^MiLaNisT't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE^MiLaNisT Shto ThE^MiLaNisT nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE^MiLaNisT nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hebeja
Circeje..

Regjistruar: 29/06/2007
Vendbanimi: Tetove
Mesazhe: 1051

Cool



E bukur kur e kujton. Isha 13 vjece, me familjen ishim me pushime ne Shqiperi (Durres), ne familjen qe u vendosem kishin dy goca, dhe nje cun. Cuni nje vit me i madh se une, Ermal quhej. Ishte nje cun shume i mire, mua me pelqente shume shoqeria me te, ngase ai me bente te qesh shume, aq me shume qe ne at moshe kisha nje cik veshtiresi per te kuptuar dialektin e tij, cdo fjale e tija me bente te qesh, po kur i flisja une(kuptohet ne shqip,po me dialektin e Tetoves, ai mendonte qe po i flisja ne maqedonisht gallat fare, nuk kuptonte asgje. Eh, nejse se u zgjata, kshu rrinim shume kohe bashke, mbaj mend qe ma mori dhe numrin e telefonit(te shtepise ne ate kohe)po nuk me mori kurre, erdh dhe koha e ndarjes, mbaroj pushimi,mbaj mend qe na percolli deri te stacioni. Me kalimin e kohes une harrova surratin e tij. Pas 5 viteve shkuam prap ne Durres per pushime, dhe shpine qe morem ishte afer shpise Ermalit, eh thash me vete te shkoj ta shoh, mbase e takoj (tashme goce e rritur une, 18 vjecepor jo, kur pyta nje njeri qe ishte para shtepise me tha qe Ermali ka disa vjet qe ka ikur ne Itali

ps.ishte dashuri pa puthje e prekje

Nuk e di a mund te quhet dashuri, po ishte nje ndjenje qe une me pare se kisha ndjere

 

 

__________________
"Cmenduranet e zbutur e shpien boten perpara"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2008 19:48
hebeja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hebeja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hebeja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hebeja Shto hebeja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hebeja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > kur jeni dashuruar per here te pare?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.