Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Momentin tuaj me te privilegjuar gjate dites...
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

kur jam vetem..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2010 22:54
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha al74
kur jam vetem..


Te lumt, ketu eshte tamam bota jote...

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2010 22:58
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari


E nderuar, ajo qe thuani juve eshte mese e vertete, por ne diten tona telefoni eshte bere nevoj e padiskutueshme, e sidonos njerezve qe kane pune me pergjegjesi, kane ne barr objekte te ndryshme, dhe ne qdo rast detyrohen te jen te konektuar me objektet , pastaj disa kane pune me klient, po nuk e hapi i iku puna, etj, etj,e kur eshte fjala per sektretarite, atyre nuk iu behet vone nese kompania humb nje nga aksionet mbrenda dites per shkak te nje telefonate....me nje arsyetim te thjesht ups ishe ne wc, ose isha duke protokuluar disa dokumente ne sirtar etj...

une pas ores 23 i mbyll celularet....koha per pune hahah



Lere se ti i mbyllke pas ores 23", por une qe asnjehere,madje as bateri " nuk lejohet" te mos kem ne cel.. si perfundim karikuesin e celit gjithnje me vete...

Edhe une kam 1 pozicion si ky qe po pershkruani ju kosovari, pergjegjesi, objekte ne ngarkim ( praktikisht kam 7 filiale), kliente ( por shyqyr te lezetcem) , aksione, drejtori dhe nje sektor gjobash ( pjesa qe me emocionon me shume)

Por shyqyr qe eshte puna thuaj....

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2010 23:02
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha al74
kur jam vetem..



Serioze puna...

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2010 23:04
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha Katilesha



Serioze puna...


...mos e pyt mo! ..."meditare gente , meditare"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2010 23:07
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Nje e-mail qe e prisja prej kohesh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 01:03
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha Katilesha


Lere se ti i mbyllke pas ores 23", por une qe asnjehere,madje as bateri " nuk lejohet" te mos kem ne cel.. si perfundim karikuesin e celit gjithnje me vete...

Edhe une kam 1 pozicion si ky qe po pershkruani ju kosovari, pergjegjesi, objekte ne ngarkim ( praktikisht kam 7 filiale), kliente ( por shyqyr te lezetcem) , aksione, drejtori dhe nje sektor gjobash ( pjesa qe me emocionon me shume)

Por shyqyr qe eshte puna thuaj....





Haha, e po ketu keni plotesisht t e drejte. Madje, kjo puna qe bene nuk te len edhe gjumin ta besh te qet, e sidomos te vret ndergjegja kur ke palet mjaft serioze dhe te mire... Sidoqfte, ia vlen te jesh i/e telefonuar, hahaha, shpresoj qe pajtoheni ne kete pie me ma.

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 06:52
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Ky Ksovari seç kam pershtypjen qe do bente nje çift perfekt me KatPJESHKEN tone forumore. I imagjinoj koke-me-koke ne darke. KatPJESHKA duke thene:"eeeeeh, po c'u lodha ne 7 drejtorite dhe 15 nen-drejtorite e mija. Gjynah qe s'mesova akoma te shkruaja." Ksovari:"Jo loqk PJESHKE, jo, s'je lodhur me teper se une ne 6 fakultetet e mija dhe 10h ne telefon."

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 14:14
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Ky Ksovari seç kam pershtypjen qe do bente nje çift perfekt me KatPJESHKEN tone forumore. I imagjinoj koke-me-koke ne darke. KatPJESHKA duke thene:"eeeeeh, po c'u lodha ne 7 drejtorite dhe 15 nen-drejtorite e mija. Gjynah qe s'mesova akoma te shkruaja." Ksovari:"Jo loqk PJESHKE, jo, s'je lodhur me teper se une ne 6 fakultetet e mija dhe 10h ne telefon."



hahha. Te faleminderit qe me gjete nje qift te diskutoj, por si te aranzhoj shperblimin. Hahahaa. E di ti se ne kete forum shprehem lirshem...hahah ma merr mendja se po....ne jeten private nuk i tregoj shume suskeset e as deshtimet, jam kogja i fshehur ne eksplorimin tim si te mendimit ashtu dhe te opinionit.....

Vetem nje shembull te vogel, pasoja e telefonatave te djeshme, sot aranzhova takimet, dhe tani i ulur ne kabinetin tim ne shtepi, po te shkruaj...

tri telefonata me sollen ne gjirollogarin time 300 euro....plus nje ofert per te udhehequr se bashku me nj shokun tim nje hidrocentral te vogel me 7 MWh, epo ju tregoj juve, se keshtu qlirohem nga ngarkesat, dhe nganjehere i rishikoj keto shkrimet mija dhe me duket se kam shkruar nje ditar...

Me besoni nuk e di pse, por vertete kam nje shoqeri qe me kan ne hater shume, dhe si mos te them se me bejne te ndihem i privilegjuar ne qdo hap....
Sot ne prishtine asnje moment nuk me kan lene vetem, shpresoj se edhe ju keni shoqeri te shendosh....

Sa shume me jep Zoti e sa pak bej per Te...

Jeni shume shume te mire, edhe
P.S. Amor po te kisha shoke ne jete do te qmoja shume, se do kujdeseshe per mua te jem modest dhe te mos flas shume per veten, e nje mike qe kujdeset qe te mos lavderohesh shume, ai te do te miren, nuk e di si je ne jeten private,por ketu me ben te ndihem i privilegjuar kur me hedh ne menyren anesore kritka, qe te jem me i thjesht ne mesin e juaj....por me beso qe e tille eshte jeta ime...e nje gje qe e kam sekret ne rrugen per te qen i privilegjuar eshte se nuk i ankohem njerezve

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 17:51
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari



hahha. Te faleminderit qe me gjete nje qift te diskutoj, por si te aranzhoj shperblimin. Hahahaa. E di ti se ne kete forum shprehem lirshem...hahah ma merr mendja se po....ne jeten private nuk i tregoj shume suskeset e as deshtimet, jam kogja i fshehur ne eksplorimin tim si te mendimit ashtu dhe te opinionit.....

Vetem nje shembull te vogel, pasoja e telefonatave te djeshme, sot aranzhova takimet, dhe tani i ulur ne kabinetin tim ne shtepi, po te shkruaj...

tri telefonata me sollen ne gjirollogarin time 300 euro....plus nje ofert per te udhehequr se bashku me nj shokun tim nje hidrocentral te vogel me 7 MWh, epo ju tregoj juve, se keshtu qlirohem nga ngarkesat, dhe nganjehere i rishikoj keto shkrimet mija dhe me duket se kam shkruar nje ditar...

Me besoni nuk e di pse, por vertete kam nje shoqeri qe me kan ne hater shume, dhe si mos te them se me bejne te ndihem i privilegjuar ne qdo hap....
Sot ne prishtine asnje moment nuk me kan lene vetem, shpresoj se edhe ju keni shoqeri te shendosh....

Sa shume me jep Zoti e sa pak bej per Te...

Jeni shume shume te mire, edhe
P.S. Amor po te kisha shoke ne jete do te qmoja shume, se do kujdeseshe per mua te jem modest dhe te mos flas shume per veten, e nje mike qe kujdeset qe te mos lavderohesh shume, ai te do te miren, nuk e di si je ne jeten private,por ketu me ben te ndihem i privilegjuar kur me hedh ne menyren anesore kritka, qe te jem me i thjesht ne mesin e juaj....por me beso qe e tille eshte jeta ime...e nje gje qe e kam sekret ne rrugen per te qen i privilegjuar eshte se nuk i ankohem njerezve




kosovari ne prishtine je???.. do jem aty se shpejti, kam ca takime zyrtare ME Slovania Telekom haaaaaaaaaa hahahah ok ok se po tallem.. kam ca takime personale.. kam shume miqesi ne kosove.. vitin qe isha ndejta 1 jave.. love it there..

rrespekte..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 18:20
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:02 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Momentin tuaj me te privilegjuar gjate dites...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.