Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ~*Do merrnit pjese ne dasmen e ish` te dashurit, ose ish te dashures tuaj?!~* Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 3.00.
Gjithsej 23 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Pershendetje Keila!

Citim:
Po citoj ato që tha keila
Nese me ish te dashurin kam shoqeri dhe nuk ka asnje ndjenje ne mes (dhe te me kete prezantuar me perpara me ate qe po martohet), pse jo.
Perndryshe, do ja beja si thot Metaxa, me nji kartoline urimi dhe aq.




Nuk e di sesa mund te vleresohet nje shoqeri me ish` te dashurin!
Nuk e kam provuar akoma!
Ba me me prezantu mu ish te dashuren e vet,ia fus shput turinjve!
hahahaahahahahahahaahahaha, jam shume xheloze, dreqi e mori!


kissy-kissy ne faqe!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 23:23
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Ke te drejte Gjilani_csi!

Citim:
Po citoj ato që tha Gjilanasi_csi
Jo vallaji se masnej do Xhelozoja , qe ai dhondri i ri ka me fjet me ish te Dashuren me mire iki diku larg dhe nuk mnedoj hiq per to



Thjesht po fantazojme,pasi asnjeri nga ne, s`ma merr mendja te ftoje ne dasem ish`in e vet!
Vetem me ken naj ni i cmenun, mund ta bajn ket ftese!

pashim yjeeeee!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 23:25
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Mos ik, ma mire!

Citim:
Po citoj ato që tha arakati
Do te mirja pjese sigurisht pse jo,kur nje njeri te respekton dhe vecanarisht ish e dashura kjo eshte dicka e vecante por puna eshte se sa veta do ta ftonin ish te dashuren ose ish te dashurin ne dasmen e tyre mendoj se jo shum por desha te shtoja se vajtja varet dhe nga rethana te tjera ne radh te pare perse keta dy veta jane ndare dhe keta dy vete vazhdojne miqesine tyre akoma si miq apo kjo ftese eshte thjesh nje kunj Une faktikisht jam i ftuar ne nje dasem te tille dhe do kisha qef te shkoja dhe akoma skam vendosur ne radhe te pare se ajo dasem behet larg nga vendi ku jam une ne Bullgari dhe ne radhe te dyte une dhe ai person qe po martohet akoma e duam njeri tjetrin dhe kjo mbase do te ishte nje gabim ose nje torture karshi njeri tjetrit . Kurse me ty amore me duket sikur flet pak me Gjelozi karshi kesaj pytje por me sa kuptoj une ketu ne kete pyetje behet fjale per dy njerez qe dikur kane dashur njeri tjetrin dhe besoj se kur te te ftojne ne dasem ai ose ajo nuk do te foje qe te te vlersoj cfar te dashuri apo te dashure ke gjetur ti apo cfare do veshesh ti apo te tjera tjara eshte thjesht respekt e miqesi midish dy njerzve qe kane dashur njeri tjetrin
Ajde ja kalofshi mire dhe ishalla ju ftofshin ne ndonje dasem te till se mua me te vertet me ka futur ne mendime se car do bej po tashtu na ipni ndonje mendim RESPEKT



Nese ajo te ka ba ftese,-edhe ti vazhdon me ni dicka per te(perderisa jeni dasht dikur!)
keshilla ime asht _MOS IK NE DASEM TE SAJ!"


Gjithsesi, ban si te te thote e Bardha Zemer!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 23:28
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Pershnetje Shkodra!

Citim:
Po citoj ato që tha SHKODRANI I QESHUR
Sigurisht qe do merrja pjese dhe do te defrehesha pa mase...
deri sa ish e dashura te me pyeste...
po ti cne kaq i gezuar..
Jam i lumtur qe sot nuk jam ne postin e dhenderrit ..do i pergjigjesha!...



Per Ty Shpirt, jam 100% e sigurt,
Qesh pak Zemraaaaaaaa!

__________________
-

Modifikuar nga Sykaltra_Shqiptare datė 28/04/2005 ora 01:54

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2005 23:31
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ESHI
Veteran ne forum

Regjistruar: 26/11/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 840

Qesh e ngjesh.

__________________
Kujtimi eshte e vetmja parajse nga e cila nuk mund te na debojne.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 01:28
ESHI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ESHI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ESHI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ESHI Shto ESHI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ESHI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Ne te gjithe flasim pak a shume te bazuar ne eksperiencat tona. Gjithmone varet nga personi i cili na fton dhe ne rast se ne te shkuaren kemi patur lidhje te ndryshme atehere edhe per secilin person konkretisht do te reagonim ne menyre te vecante. Ne disa raste ashtu sic tha Amor dhe ne disa raste ashtu sic thane te tjeret. Personalisht nuk i kam qejf dasmat, gjithsesi ne shumicen e rasteve do mjaftohesha dhe une me mendimin e shumices. Nje urim me shkrim dhe ndonje dhurate te vogel simbolike, ndoshta nje fshes me korrend. Hahahhahaa...

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 15:29
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ruby_DR
Special

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Mesazhe: 2080

Marr nje femer me te bukur se ajo...dhe shkoj ke dasma pa piken e turpit...dhe kercej deri ne mengjes....hahahahaha
Kerkoj edhe kercimin me nusen, per te degjuar c'fare ka per te thene!!!
C'fare pershypjesh mund te kete mbas marteses....

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Maj 2005 01:15
Ruby_DR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

~~~~~~~~~~~~

Citim:
Po citoj ato që tha Ruby_DR

C'fare pershypjesh mund te kete mbas marteses....



Por mos harro se behet fjale per diten e dasmes, jo pas dasmes!

ciao..

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2005 16:30
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ruby_DR
Special

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Mesazhe: 2080

Re: ~~~~~~~~~~~~

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra_Gangos


Por mos harro se behet fjale per diten e dasmes, jo pas dasmes!

ciao..


po pra per ate flisja..... dhe sa per diten e neserme nuk do u preokupoja fare do te fleja deri ne darke.........
pa e menduar fare se c'far ka ndodhur.....

ciao ciao pacim.,.,.,,,.

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Maj 2005 02:17
Ruby_DR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Re: Ke te drejte Gjilani_csi!

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra_Gangos



Thjesht po fantazojme,pasi asnjeri nga ne, s`ma merr mendja te ftoje ne dasem ish`in e vet!
Vetem me ken naj ni i cmenun, mund ta bajn ket ftese!

pashim yjeeeee!



Mua me kane ftuar sykalter, edhe nuk ika. I cova nje kartoline urimi edhe kaq. Ka edhe nga ato qe te ftojne

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Maj 2005 07:10
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 23 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ~*Do merrnit pjese ne dasmen e ish` te dashurit, ose ish te dashures tuaj?!~*

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.