Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Je Shqiptar vetem kur...
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha SHKODRANI I QESHUR
Je shqiptar kur je i regjistruar, te pakten ne dhjete forume...dhe ne secilin forum je i regjistruar 3-4 here me emra te ndryshem:
(kam pershtypjen se edhe ne kete forum kemi shum te tille )
I pershendes per mungesen e kurajos :



Mos je edhe ti nje nga ata dhe duhet te te pershendesim edhe ty ne lidhje me kurajon?

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2006 20:41
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRANI I QESHUR
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/03/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 634

Citim:
Po citoj ato që tha football


Mos je edhe ti nje nga ata dhe duhet te te pershendesim edhe ty ne lidhje me kurajon?





football ...c,ne ky reagim??? apo mos valle!!!

__________________
"Nuk e di se si,por gjithmon e kam ditur se c,do hap te jetes time,e kam bere per te arritur tek ti"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2006 20:46
SHKODRANI I QESHUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRANI I QESHUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRANI I QESHUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRANI I QESHUR Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha SHKODRANI I QESHUR




football ...c,ne ky reagim??? apo mos valle!!!



Mos valle what? Ti si me kurajo qe je, duhet ta thuash mendimin tend. Mos u tremb dhe do te te pergjigjem.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2006 20:53
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRANI I QESHUR
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/03/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 634

Citim:
Po citoj ato që tha football


Mos valle what? Ti si me kurajo qe je, duhet ta thuash mendimin tend. Mos u tremb dhe do te te pergjigjem.



Mos u tremb thote kjo!!!
Nejse, personalisht deri ne momentin qe lexova shkrimin tuaj kam pasur pershtypjen se jeni regjistruar vetem nje here...
Tani jam ne dileme...thjesht per faktin se nje person qe mendon se nuk i perkasin kritikat e mia nuk ka pse te me kundervihet..perkundrazi duhet te marr nje pozicion te qarte kundrejt atyre qe bejne veprime te tilla.



Tani meqe me thate qe te mos trembem ,po ju pyes direkt!!
Sa here jeni regjistruar ne kete forum???

__________________
"Nuk e di se si,por gjithmon e kam ditur se c,do hap te jetes time,e kam bere per te arritur tek ti"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2006 21:23
SHKODRANI I QESHUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRANI I QESHUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRANI I QESHUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRANI I QESHUR Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha SHKODRANI I QESHUR


Mos u tremb thote kjo!!!
Nejse, personalisht deri ne momentin qe lexova shkrimin tuaj kam pasur pershtypjen se jeni regjistruar vetem nje here...
Tani jam ne dileme...thjesht per faktin se nje person qe mendon se nuk i perkasin kritikat e mia nuk ka pse te me kundervihet..perkundrazi duhet te marr nje pozicion te qarte kundrejt atyre qe bejne veprime te tilla.



Tani meqe me thate qe te mos trembem ,po ju pyes direkt!!
Sa here jeni regjistruar ne kete forum???



Nuk e kape pyetjen time i dashur Shkodran.

Une jam regjistruar vetem me nje pseudonim, dhe nuk me pelqen te fshihem mbrapa gishtit tim ose sic i thone greket "Dhen mu aresi na krivome piso apo to dhaktilo mu"

Pyetja te dedikohet ty, se shume me krijon pershtypjen sikur do te hiqesh "Agjios"= Shenjtor.

Pra na thuaj tani te verteten, persa i perket personit tend. Ne sa forume je regjistruar dhe me sa pseudonime?

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2006 21:30
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wind_76
Anetar i ri

Regjistruar: 27/12/2005
Vendbanimi: new york
Mesazhe: 25

se kuptoj ,por dhe as lodhem ta kuptoj pasi bota ime eshte e ndryshme nga c'pershkruhet ktu, hyj rralle here, thjesht te lexoj dhe shkruaj ndonje mendim qe me vjen ne koke dhe ate qe di,por thjesht me ''vjen keq'' qe duke qene te gjithe shqiptare , te shkruani dicka te bukur dhe ta mendojme qe vertet ashu jemi, jo te diskriminoni njeri-tjetrin me ato qe shkruani. Keto qe lexova noshta jane te verteta tipe-tipe lloje-lloje,por nuk eshte e nevojshme qe te beheni qesharake.

__________________
''La vita e un brivido che vola via, e tutto un equilibrio sopra la follia''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2006 21:41
wind_76 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wind_76 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wind_76 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wind_76 Shto wind_76 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wind_76 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRANI I QESHUR
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/03/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 634

Citim:
Po citoj ato që tha football


Nuk e kape pyetjen time i dashur Shkodran.

Une jam regjistruar vetem me nje pseudonim, dhe nuk me pelqen te fshihem mbrapa gishtit tim ose sic i thone greket "Dhen mu aresi na krivome piso apo to dhaktilo mu"

Pyetja te dedikohet ty, se shume me krijon pershtypjen sikur do te hiqesh "Agjios"= Shenjtor.

Pra na thuaj tani te verteten, persa i perket personit tend. Ne sa forume je regjistruar dhe me sa pseudonime?




Un shkruaj vetem tek ky forum dhe qe ne momentin e regjistrimit kam pseudonimin Shkodrani i Qeshur.

Nuk kam asgje kunder forumeve te tjera por nuk me mjafton koha qe ti frekuentoj.


ps-Shkruani shqip ju lutem.

__________________
"Nuk e di se si,por gjithmon e kam ditur se c,do hap te jetes time,e kam bere per te arritur tek ti"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2006 22:02
SHKODRANI I QESHUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRANI I QESHUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRANI I QESHUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRANI I QESHUR Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Post

=Je shqiptar-Shqiprie vetem kur per veten tende shkon enper kafe interrnet atje ne Shqiperi-si me ken balosh rrugash
(ndoshta dhe je i mbytur ne borxhe ne shoqeri)
vetem e vetem qe te komunikosh (pse jo dhe dashurohesh pas fjaleve te dikujt)-duke na bere dhe propogande te duam atdheun e perralla me mbret,
ndersa nena,gruaja dhe femijet presin i cop buke tu dergosh ne shtepi, pale me
te te shohin me sy te shkretet se i kalb malli edhe pse jetojne nen nje cati.



PS:-Ky eshte Shqiptari i Shqiperise qe rrin forumeve e kafeneve, fatkeqsisht ATDHETAR I FLAKTE iiiiiiiiiiiiiiii i pc-ve.
B***Sh**t.
---------------------------------------------------------------------------------------------

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Prill 2006 00:00
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hija
Anetar i ri

Regjistruar: 02/04/2006
Vendbanimi: shqiperi
Mesazhe: 4

Angry

je shqiptar kur e njeh personalisht kryeministrin sepse kushuriri i dyte i krushkut tend eshte nip i tezes se cunit te xhajes se burrit te halles se Sales

je shqiptar kur ne emigracion te ka pronari si cunin e vet

je shqiptar kur ne fisin tend ka bionde sykalter, zdapa te gjate, kokekuqe, çubardhe, zhezhkane, sybajame, lekurekuqe........... etj, dhe pretendon se je rrace e paster ariane

je shqiptar kur .........................

__________________
i panjohur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Prill 2006 00:02
hija nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hija Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hija (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hija Shto hija nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hija nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

-

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Modifikuar nga Enya datė 05/04/2006 ora 00:27

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Prill 2006 00:09
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:53 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Je Shqiptar vetem kur...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.