Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku... Vlerėsimi i Temės: 46 votime, mesatarja 3.91.
Gjithsej 126 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Zjarrfikesit

Ishin 2 zjarrfiksa ne shqiperi e ishin ne krye te detyres. Njeri e kishte emrin Beni e nje Faje.
Merr nje grua ne telefon i thot se po digjet nje pallat 3 katesh.

Shkojn keta zjarrfikesit. Hapin shkallet gjysma gjysma edhe hyp Faja lart.

Merr kalamaj qe lart qe kishin ngel edhe i hidhte nga kati i tret, edhe Beni i priste posht. Priti nja 2 a 3 kalamaj edhe i erdhi rradha nje jevgu. E hedh faja se kap beni.

nejse, kalojn 2 a 3 kalamaj tjer, edhe i vjen rradha nje jevgu tjeter.

E hedh faja e beni se pret.

I thot faja ca ben ore?

Po pse lodhesh kot me keta te djegurit ti mo? i thot beni

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 16:40
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

Thumbs up

hahahaha ore G

vellai G UNIT c`paske qene mor dreq fotokopje qe i ke shkru aq shpejt me siguri mbreme gjith naten pa gjume ke ndet per me i shkrujat ato barcoleta me zemer qe te vdes une per ty lol (qe te mbetesh pa moter)
ore po une di shume er dreq po jane me fjale pe perdheri lol hahahah po ti dergoj me e-mail
Moj ANA_Detroit_playa po edhe ti me dreq ketu me ne lol
ti vellai im degjo nje cike leni cupat rehat mos i ngacmo shume se i thashe (mamit) lol
IKA G [UNIT] TE KAM SI YLL BOTEEEEEEE
MUAHHHHHHHHHHHH

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 17:17
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Sexy.

Ehe,
Na thuaj ndonje gje tjeter me shpirt.
Tu then je si shpirt si zemer si yll je, apo jo?
po tani e mora vesh, gje ndonje llafe tjeter, ummmmm, how about SEXY? :p
SEXY_G-UniT05 ahahahhahhahahhahaha

po bej shaka.



SEXY, dergome ndonje email se kam ca foto te miat, ti shofesh, do lodhesh tu thene SEXY SHPIRTI ZEMRA YLLI e ku ta di un tjeter. :p

Muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

-G-

__________________
Insane Tunes v1.0 Coming soon...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 18:06
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
CAMJA
Anetar i ri

Regjistruar: 14/01/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2

Lightbulb

dy cuna nga veriu ikin me provu me u bo polica
ene futen ne konkurs
futet i pari dhe komandanti i pol i ben nji pytje gjoja si per gallate-*ca esht nji gjo i thot qe ti e ve ne kembe e lidh ene iken ne krye te detyres*-u menu ky cuni dhe nuk e gjeti-*eshte kepuca i thot komandanti*
e mori testin ky dhe del nga salla dhe per ta ndimu ket cunin tjeter i thot kur te futesh aty do te pysi ai komandanti per kepucet.ene futet ky lali tjeter gjith qef.
ene komandanti masi e mer ne pytje i thot a te bej nji pytje tjeter-ok i thot ky cuni.dhee komandanti shton-*ca esht nji gjo qe ti e ve ne kok ene iken ne krye te detyres*.ky cuni tani me dal me i zgjut i thot*o komandant a ka lidhse kjo gjeja*-jo,i tha komandanti
*epo atehere eshte kepuce me llape o komandant*-tha cuni

__________________
don't let go your dreams, but try to live the reality

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 18:45
CAMJA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė CAMJA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me CAMJA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: CAMJA Shto CAMJA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto CAMJA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

ANA edhe ti G UNIT

ore na i kthyhet bashe bisedim temen te qeshim pak ca beni mor e aman se lat koqe e namit
edhe ti G i ashtu quajturi vellai im mos na bej shume fjale se ca e ca kane bere krushqo nga copmjuteri lol hahahhaha edi ti se kush eshte lol hahhahaha
po ju tregoj nje une

ISHTE NJE CUN EDHE SHKONTE NE KOPESHT EDHE NJE DITE I PYET EDUKATORJA SE CA DO BEHESHIN KUR TE RITESHIN I PYETI QE TE GJITHE EDHE ERDHI RADHA E ALBANIT PO TI ALBAN CA DO BEHESH UNE EDUKATORE KUR TE RITEM DO PI WHISKI EDHE DO Q,,,,, P...... UAAAAAAA
THOT EDUKATORJA EDHE DRU KETIJ TE SHKRETIT. EDUKATORJA I THOTE TE JEMES TE JATIT TE ALBANIT EDHE KETA QE TE GJITHE E SHTRUAN NE DRU FEMIJENE SHKRETE. VJEN DITA E NESERME ALBANI SHKON NE KOPESHT EDHE EDUKATORJA NIS PRAPE TE PYESE EDHE E PYET ALBANIN HE I THOTE PO TI ZOTERI CA DO BEHESH KUR TE RITESH OO I THA KY UNE TIE DUKATORE DO PI COCA- COLA EDHE DO I BIE ME DORE
IKA SE U TURPEROVCA TE THASHE TY G UNIT SE I DI EM FJALE PE PERDHERI HAHAHA IKA SE JAM NE SHKOLLE VELLAI MUAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2004 17:35
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Post

Kujdes!!!

Ju lutem leini bashkebisedimet midis njeri tjetrit ne chatt ose me Mesazhe Private.

Te gjitha mesazhet e postuar, te cilat nuk i perkasin temes do te fshihen.

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2004 18:22
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ahhahahahhaha shume te bukura ishin bigg G hey nuk ka gje edhe small s mir eshte n/p po nuk jam kondra un shpirt jo


per sexy_05
hey po ti me ca ke sy ne ball qe mi thua g's syrin e ballit come on now nuk make sence

ana shume te bukura ishin ato barsaletat edhe he kur do me ftosh ti se vdiqa un per ur cookin
ahhahaha kiddin

muah g

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2004 00:49
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

hey potani te perpiqet papuli tu tregoj edhe una nje barsalet

ok 1.2.3. filllojm
ne nje klas po beheshin kontrolli per morra kush kishte morra ne kok
edhe i shikon te ter ajo e kontrollit po kur iken te Miri shikon nje morr edhe e mer edhe e vret edhe i thot ik ne shtepi ti pastroj mamaja
kur vjen te nesmen Miri e shikon prap ajo po cte shoi koka plot me morra
i thot ajo po ca ndodhi un te thash ti heqesh ca te eshte mbushur koka keshtu
epo tha ai "i erdhen shoket per ti ber varrimin"

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2004 00:54
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

na ishte njeker nje çift i ri sa ishin martuar edhe ven ne plazh per honey moon
edhe aty ne plazh ai i dashuri i saj sheh dy vajza te reja e te bukura
edhe i thot gruaj po time pse nuk je si ato po ja keshtu me rri aty si autokombajn...(e shau ky)
edhe kur ven te shtrihen per ne krevat ne dark ky burri po e ngacmonte te gruan donte ta bente
edhe i thot ajo
ik re se nuk e ndes autokombajnen per nje kalli gruri un
hihiihihihihihihih
hope u like it

ika ika se ra zilja duet te iki en klas
se mender jush nga shkolla po flasim neve ne keto momente!!!!!!!!

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2004 01:00
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ahhahahahhaha g me ato barsaletat e tua kam qeshur shume ishin shume te bukura leqe un gjithmon dhembet jasht i mbaj hiihihihihihihiihihh

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2004 01:03
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:53 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 126 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.