Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndërkombëtare > Arkiv > Tony Blair do të largohet nga posti më 10 maj
  Tema e mëparshme   Tema Tjetër
Autori
Titulli Hap një temë të re    Përgjigju brenda kësaj teme
xnjeri
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 11/02/2007
Vendbanimi: egypt
Mesazhe: 41

Tony Blair do të largohet nga posti më 10 maj

Bashkangjitje: Kliko për të hapur këtë file në një dritare të re tony_blair.jpg
Ky file është shkarkuar 15 herë.

Tony Blair do të largohet nga posti më 10 maj

Sipas gazetës britanike “Daily Mirror”, e cila thirret në burime të larta zyrtare, kryeministri britanik, Tony Blair, do ta bëjë publike dorëheqjen e tij nga ky post, më 10 maj.


Thuhet se vendimi për këtë datë nga ana e kryeministrit Blair është marrë pas konsultave me miqtë dhe familjen e tij. Edhe pse është supozuar se ai do të largohej nga posti më 9 maj, pas vizitës në Irlandë, megjithatë kjo është mohuar. Dorëheqja e Blairit do të bëhet në seancën e Qeverisë, më 10 maj.

Sipas mediave britanike vlerësohet se postin e kryeministrit në tërheqje, Tony Blair, me siguri do ta marrë ministri aktual i Financave, Gordon Brown.

__________________
Njerëzit janë si librat, disa nga njerëzit botohen, disa nga ato ribotohen, kurse disa nga ato fotokopjohen. Disa duhet mare shembull e disa jo, disa njerëz duhet lexuar disa here për ti kuptuar, kurse disa njerëz nuk duhet lexuar duhet hedhur"

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetr 01 Maj 2007 01:46
xnjeri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të xnjeri Kliko këtu për të kontaktuar me xnjeri (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: xnjeri Shto xnjeri në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto xnjeri në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 02:28 Hap një temë të re    Përgjigju brenda kësaj teme
  Tema e mëparshme   Tema Tjetër

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndërkombëtare > Arkiv > Tony Blair do të largohet nga posti më 10 maj

Përgatit Këtë Faqe Për Printim | Dërgoje Me Email | Abonohu Në Këtë Temë

Vlerëso këtë temë:

Mundësitë e Nën-Forumit:
Nuk mund të hapni tema
Nuk mund ti përgjigjeni temave
Nuk mund të bashkangjisni file
Nuk mund të modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko për tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet që gjenden tek Forumi Horizont janë kontribut i vizitorëve. Jeni të lutur të mos i kopjoni por ti bëni link adresën ku ndodhen.