Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > 97__nje Njoll E Zeze
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
gjirokastriti_ob.imi
student

Regjistruar: 22/01/2006
Vendbanimi: greqi athine
Mesazhe: 51

97__nje Njoll E Zeze

Nje leter nga nje shoqja ime me vuri ne mendime!!!
"QYTETI I VRARE"

Qyteti u zgjua ne trishtim dhe ngriu buzeqeshjen e femijeve, heshtjen ne gjirin e prinderve
Qytetit si mbeti gje tjeter.
Ai tymos nje cigare te zeze me te bashkohem edhe une.
Ngushelloj qytetin tim. Njerezit.Kendoj ne shenje miresie. Kenga behet jehone per ata qe flen nen toke, ndjenje, shprese per ata qe ende rrojne.
DHe ja atje ne hapesiren e pafundme, shikoj nje pellumb paqeje. Ai fluturimthi i vjen rrotull qytetit.
Eshte shenje miresie.
Dikur ai kishte qene qytet i vrare tani i veshur me mentalitetin
<>

NGA LABE_GIRL
PER QYTETIN E SAJ TE DASHUR

Kjo ishte e shkruar ne letren e saj me ndjenje, dhimbje, faj dhe shprese per te ardhmen, e qytetit te saje. UNE desha ta mirnit dhe ju mesazhin dhe gjurmen qe ka lene tek ajo dhe per te gjithe NE ky vit.<<<1997>>>.

__________________
mos dil kurre me barkun bosh se trimi i mire me shoke shume po barku boshe te lene udhe .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2006 02:18
gjirokastriti_ob.imi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė gjirokastriti_ob.imi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me gjirokastriti_ob.imi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė gjirokastriti_ob.imi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: gjirokastriti_ob.imi Shto gjirokastriti_ob.imi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto gjirokastriti_ob.imi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ujku_gj
Anetar i ri

Regjistruar: 23/01/2006
Vendbanimi: athin
Mesazhe: 1

Thumbs up

me pelqeu kjo teme

eshte fantastike po ta shikosh nga ana se cfare ka dashur te shprehi kjo vajze per ate vit vertete te zi .DHE mendimi i saj dhe shpresa per te ardhmen

__________________
i dua femrat shqiptare

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2006 07:05
ujku_gj nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ujku_gj Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ujku_gj (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ujku_gj Shto ujku_gj nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ujku_gj nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

E gjeta kyt videon tu kontrollu ne you tube...

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2010 20:09
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Me mire mos e trazo mutin me shkop se ...



Ja kshu

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2010 20:56
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

cfar ka ndodh ne shqiperi ne 97?! me te vertet paska qene aq gjurulldi kudo si shihet neper video?! (per juve qe e keni jetuar ate periudhe atje!)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2010 21:22
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
cfar ka ndodh ne shqiperi ne 97?! me te vertet paska qene aq gjurulldi kudo si shihet neper video?! (per juve qe e keni jetuar ate periudhe atje!)


Pse ku ke qene ti kurto

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2010 21:28
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Pse ku ke qene ti kurto

nuk kam qene ne shqiperi, kam qene ktu dhe nuk me kujothet te shikoja as lajme ne ate periudhe!

me vone e mora vesh, po nuk e imagjinoj dot se si dhe ne cfar shkalle kaosi ishte gjendja, thjesht vetem disa video qe kam pare...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2010 21:35
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
cfar ka ndodh ne shqiperi ne 97?! me te vertet paska qene aq gjurulldi kudo si shihet neper video?! (per juve qe e keni jetuar ate periudhe atje!)


ma e sakte do ishte pyetja se : cfare nuk ka ndodhur ?


..... nga te gjitha Kurto
kaos , vrasje , grabitje , per SHTET as qe bohej fjale , ligjin e bonte fisi ma i forte ( edhe ata diten - se nata ishte e te gjitheve ) , kallashi disponohej nga moshat 13 vjec e deri ....... te gjyshja ime .

imagjino vet tani nji shtet pa SHTET

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2010 21:41
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
nuk kam qene ne shqiperi, kam qene ktu dhe nuk me kujothet te shikoja as lajme ne ate periudhe!

me vone e mora vesh, po nuk e imagjinoj dot se si dhe ne cfar shkalle kaosi ishte gjendja, thjesht vetem disa video qe kam pare...



cfare nuk ka ndodhur o Kurt...imagjino...tek shtepite para pallatit tim u ekzekutua nje familje e tere nga komshiu per arsye banale...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2010 21:50
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Glaukus


ma e sakte do ishte pyetja se : cfare nuk ka ndodhur ?


..... nga te gjitha Kurto
kaos , vrasje , grabitje , per SHTET as qe bohej fjale , ligjin e bonte fisi ma i forte ( edhe ata diten - se nata ishte e te gjitheve ) , kallashi disponohej nga moshat 13 vjec e deri ....... te gjyshja ime .

imagjino vet tani nji shtet pa SHTET

wow!! ktu qenka per tu perdorur ajo shprehja "ik byth se t'dhiva"
12-13 vjecaret me kallash ne duar eshte me te vertet kaos...

kjo me duket interresante tani, ne lagjet ku keni jetuar, dhe ato fiset "e forta", a jane me aty akoma, dhe si rreagojn tani?!
me duket e cuditshme, te jetosh ne nje vend ku shanci i jepet nje kafshe te tregohet kafshe wild, dhe tani jetojn normalisht si qytetar te rregullt!!

sa lexova postimn tend eria, pikerisht kjo me cudit, nuk duhet te lejohen te jetojn kafshe te tilla.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2010 21:55
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:18 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > 97__nje Njoll E Zeze

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.