Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? Vlerėsimi i Temės: 9 votime, mesatarja 3.33.
Gjithsej 39 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Antik
.

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: grecce
Mesazhe: 71

cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

kam nje pyetje per ju forumista:nuk me thoni kushe eshte per mendimin tuaj vendi me i bukur ne shqiperi.

per mua eshte dhermiu.

__________________
drymades

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2003 14:53
Antik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Antik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Antik (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Antik Shto Antik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Antik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
S.l.
Anetar i ri

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Danimarke
Mesazhe: 28

nga mua

Per mua eshte tregu fshatar ne Fier,( shaka) Jo me fal ai ne lushnje.

Vendi me i bukur ne shqiperi per mua eshte Saranda

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Nëntor 2003 16:10
S.l. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė S.l. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me S.l. (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: S.l. Shto S.l. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto S.l. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Antik
.

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: grecce
Mesazhe: 71

o figure

po ku tu kujtua tregu.hahahaha

__________________
drymades

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2003 15:26
Antik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Antik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Antik (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Antik Shto Antik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Antik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pipi
hic

Regjistruar: 09/02/2004
Vendbanimi: _*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
Mesazhe: 499

Talking

vendi qe me pelqen me shume ne shqiperi eshte dhermiu.
ne tirane tregu fshatar ai plot me balte afer lanes.

__________________
nese je i merzitur,gezoju ka me keq:vdekja.nese ke vdekur prape gezoju e keqja ka kaluar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Mars 2004 15:57
pipi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pipi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pipi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė pipi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: pipi Shto pipi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pipi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Lightbulb

VLORA mo, ku ka si ajo. Pastaj dhe Himara, Saranda, Llogaraja, Dhermiu.
Keto jane ultra fare.

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Mars 2004 21:41
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

Vendi me i bukur eshte VLORA (dmth Dhermiu, Llogaraja, Jala,Radhima,

Himara etc....) lol jo ne Shqiperi po ne gjithe boten ku ka vend me te bukur

se VLORA......


Pastaj mbas VLores eshte Saranda.... vende te tjera s ka..... jane te gjitha

njesoj .....


pacim

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Mars 2004 06:36
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VLonjatja2003 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VLonjatja2003 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qorri
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: ketej nga bregu i lumit
Mesazhe: 250

Citim:
Po citoj ato që tha VLonjatja2003
Vendi me i bukur eshte VLORA (dmth Dhermiu, Llogaraja, Jala,Radhima,

Himara etc....) lol jo ne Shqiperi po ne gjithe boten ku ka vend me te bukur

se VLORA......


Pastaj mbas VLores eshte Saranda.... vende te tjera s ka..... jane te gjitha

njesoj .....


pacim




Te drejte ke patriote me te bukur se Vlora nuk ka.E te pelcasin keta te tjeret nga inati VLORA ESHTE ME E BUKURA NE SHQIPERI........

__________________
I SAY WHAT I THINK AND I DO WHAT I SAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Mars 2004 19:03
qorri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qorri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qorri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qorri Shto qorri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qorri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Talking

hi hi hi...aren't we proud.... (*_*)

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Mars 2004 19:43
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

Yeh patriote te hidhen perpjete keta s kane ca i shajne Vlores edhe ato qe

i thone i thone kot se dhe vete e dine qe ku ka vend me te bukur se VLora

sidomos ne Himare e kam fiksim fare te bej plazh atje

hihihihiih Vlonjatja si moj s jemi Proud jemi qe c ke me ate pune ahahahhaahah

Proud_To_Be_VLonjater apo jo???????


pacim

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2004 03:30
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VLonjatja2003 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VLonjatja2003 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
u.s.a600
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 20/10/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 164

yyyyyyyyyy

qenka mbledhur e tere Vlora ketu,
E morem vesh, qe Vlora eshte me e bukur por do ishte me e bukur po qe se i ka dhe gocat e bukura atehere mund ta vizitoj kete vend, hajde tung.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2004 10:44
u.s.a600 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė u.s.a600 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me u.s.a600 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: u.s.a600 Shto u.s.a600 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto u.s.a600 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 39 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.