Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > A ekziston dukuria "stalking" ne Shqiperi.
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

PAtjeter qe ekziston. Ato femra qe rrembehen pa deshiren e tyre nga meshkuj vetem e vetem se ato nuk i pranojne a nuk jane te tille?
Megjithate do te thoja qe Shqiptaret me duken me pak te rrezikshem. Ashtu jane rritur. Su vihet faj. Ka qene ne metalitetin e Shqiptarit qe vajza nuk duhet ti ndaloje mashkullit, se quhet e perdale. Nje mashkull qe insiston ndaj nje vajze quhej i dashuruar seriozisht. Te gjitha femrat ne fund te fundit kete deshironim. Te na rrinin meshkujt nga mbrapa.
I kemi bere vet te tille me nje fjale.
Ketu ne Usa ndryshon puna. Kam frike nese shoh dike qe e kam mbrapa me makine per nje kohe te gjate. Ndryshoj rrruge kastile ndonehere qe te heq dyshimet.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2010 15:33
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Deb, po ti vete ke stalkur ndonje me?

Une e kam bere njehere dhe e di sa mire eshte kur te qendron i/e stalkura?

Po te duash ti mund te jesh stalkere tamam, po nuk ke kohe se ke femijet. ja kshu.

Turlli duhet te jete stalker i rrezikshem


Stalkeri nuk eshte ai djali qe te kap ne rruge o Deb, as ai qe rremben vajza dhe i detyron te prostituojne.

Stalkeri eshte pervete i semure, ai vuan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2010 13:29
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus
Deb, po ti vete ke stalkur ndonje me?

Une e kam bere njehere dhe e di sa mire eshte kur te qendron i/e stalkura?

Po te duash ti mund te jesh stalkere tamam, po nuk ke kohe se ke femijet. ja kshu.
.


Une stalkere? Nuk me ecen mu me stalkime se pastaj e bej ate qe stalkoj, stalker. E fillon e me stalkon ai mua pastaj. Nuk dua te me stalkojne.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2010 16:00
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Ne shqiperi ky fenomen nuk para meret shume parasysh, lol! Ke cuna qe u qepen gocave me muaj te tere kudoq e shkojne.. u rri makina te shkretave pas byce

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2010 16:26
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Stalker ne Shqiperi ka kuptim tjeter. Do te thote shume i dashuruar. Po nuk i erdhe rrotull per ca kohe femres, edhe pse te rri tere trinj nuk te pranon ajo. Shqiptaret pelqejne tipat kembengules.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2010 16:56
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*

Une stalkere? Nuk me ecen mu me stalkime se pastaj e bej ate qe stalkoj, stalker. E fillon e me stalkon ai mua pastaj. Nuk dua te me stalkojne.


Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2010 18:56
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > A ekziston dukuria "stalking" ne Shqiperi.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.