Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Njerzit qe qeshin shume...!
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Topolina
Mbreteresh e dhimbjes...

Regjistruar: 19/04/2006
Vendbanimi: *Ne boten e endrave*
Mesazhe: 102

Un jam tip qe qeshi shume, nganjeher me duket vehtja si e cmendur...

__________________
~Nese nje dite me nuk do jem,me shkruaj... dhe nen toke e jotja jam...~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2006 19:35
Topolina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Topolina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Topolina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Topolina Shto Topolina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Topolina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
devolliu
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/06/2004
Vendbanimi: aty ku nuk mungon rakia
Mesazhe: 482

Lightbulb

njerzit qe qeshin me shume , i zgjatet me shume ,keshtu qe qeshni sa te mundni lol

__________________
Ndizmė, vėlla njė shkrepse nen qiellin e zi,nje shkrepese te brishte shprese,ne erresiren me shi..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2006 21:11
devolliu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė devolliu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me devolliu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: devolliu Shto devolliu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto devolliu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

keshtu eshte im vella! Kete efekt e ka sidomos kur jemi te dy ne tavoline, frymezojme njeri tjetrin.
Nje here na kapi histerizmi aq keq sa tjetri desh u mbyt me mbeshtymen e tij, therritem urgjencen se nuk ishte ne gjendje te qetesonte veten e tij dhe te normalizonte frymemarrjen.
Dhe shefi im po ashtu te ben te qash nga te qeshurat. Njehere duke u perpjekur te me ngrinte humorin mua me M&Ms i ngeli nje kokerr ne hunde dhe desh iku per lesh. Dhe me kete therritem urgjencen... Me kan akuzuar si rrezik vdekje

Megjithate te dy jane shendoshe si molla!

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2006 16:14
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Simona
Keshilltare e ''NR''

Regjistruar: 15/10/2005
Vendbanimi: Ne Seline Roze
Mesazhe: 330

Njerezit qe qeshin shume jane me zemer te paster dhe u pelqen cdo gje sepse dhe zemra e tyre eshte e pelqyer nga te tjeret dhe e kane jeten e mire besoj,pasi nje njeri i lumtur dhe i qete ka me shume mundesi te qeshi se sa te merzitet dhe me shkence keshtu shpjegohet,pamvaresisht se ky eshte mendimi im.Edhe une qesh shume sepse jeta me ka fal shume gjera te bukura faleminderit zotit,si te thuash qesh shpesh e kam dhe si hobi se bej dhe qyfyre me njerzit ose kusherinjte,por edhe qaj ndonjehere.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Korrik 2006 13:40
Simona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Simona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Simona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Simona Shto Simona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Simona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

ne te shumtet eshte mese e bukur te qeshesh..une per vete jam nje tip qe gjithmone ne shoqeri qesh dhe bej te tjeret per te qeshur dun zdun....
jam nje tip teper shakaxh biles dhe shum gjon mund te jen te rendesishme por une qesh...

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Gusht 2006 22:01
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

O niko, po mire o cun meqe qenke kaq i humorit pse e ke ate pseudonimin me "serjoz" ?

( Kjo teme me kujtoj ato miqte e mi qe tashme i kam 800 km larg )

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Mars 2007 15:28
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petrit Kola
Mbushes topi.

Regjistruar: 09/06/2005
Vendbanimi: Ne autobuz
Mesazhe: 996

Kohet e fundit mora vesh se do te vendoset takse per te qeshuren. Nuk e kisha degjuar ndonjehere. Disa shtete ne Bote e aplikojne !!! Ishalla nuk e vendosin ne Shqiperi...

__________________
Kolonel Anastas Janullatosi, jashte nga Shqiperia!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Mars 2007 16:58
Petrit Kola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petrit Kola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petrit Kola (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Petrit Kola't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petrit Kola Shto Petrit Kola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petrit Kola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981



Po normal qe duhet nje ligj i tille, se jetegjatesija eshte rritur shume ne disa vende te botes, sidomos ne Japoni, por per ne Shqiperi o huuuu; ka hohe akoma...

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Mars 2007 18:25
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
adOrabLe KoRcAre
cUtE_LiL_DrEq

Regjistruar: 04/03/2007
Vendbanimi: uSa
Mesazhe: 40

Citim:
Po citoj ato që tha agata


Po normal qe duhet nje ligj i tille, se jetegjatesija eshte rritur shume ne disa vende te botes, sidomos ne Japoni, por per ne Shqiperi o huuuu; ka hohe akoma...

__________________
*GooD GirLs R BaD GirLs thAt DonT Get CouGht*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Mars 2007 19:53
adOrabLe KoRcAre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė adOrabLe KoRcAre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me adOrabLe KoRcAre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: adOrabLe KoRcAre Shto adOrabLe KoRcAre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto adOrabLe KoRcAre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
adOrabLe KoRcAre
cUtE_LiL_DrEq

Regjistruar: 04/03/2007
Vendbanimi: uSa
Mesazhe: 40

Mua gjithnje me ka then nena se esht mire te qeshesh sepse te shton jeten.. qe kshu keep on laughin.. lol.. po jo shum se pastaj shoqeria sdo te mari shum seriozisht do jesh vetem shakatori ... hajd ciao

__________________
*GooD GirLs R BaD GirLs thAt DonT Get CouGht*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Mars 2007 20:06
adOrabLe KoRcAre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė adOrabLe KoRcAre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me adOrabLe KoRcAre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: adOrabLe KoRcAre Shto adOrabLe KoRcAre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto adOrabLe KoRcAre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:21 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Njerzit qe qeshin shume...!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.