Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sofrat Shqiptare > Lokali tek Rozafa e Shkodres
Gjithsej 33 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

hahahahahhaaaaaaa naqe ma hangre jeten qe e pin kafen me kaq shume sheqer...o do te baj me e pi t'mesme me pak si shpku xhemal o s'ka.....:

tesh apo vjen ti apo den qe me mu cu nervat mu

 

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2007 21:11
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dhoma666
djale i mire,,,,,,

Regjistruar: 20/01/2007
Vendbanimi: duke shaluar,,,instiktet....
Mesazhe: 325

iiiiiiiiiiiiii

Citim:
Po citoj ato që tha puntori
çar shoksh ke moj Katile Dhoma666
pritna zot rrezikun i mjeri un.

Ps mireserdhe Dhoma... çar don me pi sonte se t'qeras Katilja.

Mirmbrama Bucimake.




mrm,,, puntor,,,dua te qetsohem paa se te pi pasi edh une kam punu sot,,,,,,,,pastaj ,,,,,,,po mendoj ,,,,,,,,,se si tia bej per te mos ........e shpezu shume katin se qenkemi shume qe e duam qylin,,,,,,,,,mrm buci

__________________
,,,,,,,,,ti je parajsa ime e humbur dhe une ."mekatar" ne kerkim te hynores...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2007 21:13
dhoma666 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dhoma666 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dhoma666 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dhoma666 Shto dhoma666 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dhoma666 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Mrama Bucimakja
se dijsha se kishim lan naj filxhan me pa bashk. Megjithse vet nuk jam supersticioz hajt ta shohim nji her.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2007 21:14
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

hahahhahaaaaaaaa sa kam qesh e din ti se sa t'kena karten e kreditit s'nim gja na :p.......hajde tesh merr naj gja tjeter se e boshatise krejt shishen e rakise........den e dhe me msu sonte........apo ke naj plan tjeter???....Hey si mi ke **** e dhoms mar.............a m'kam permen naj fije mu aaaaaa...se u aj tu m'kap lemza ????:p

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2007 21:16
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dhoma666
djale i mire,,,,,,

Regjistruar: 20/01/2007
Vendbanimi: duke shaluar,,,instiktet....
Mesazhe: 325

Citim:
Po citoj ato që tha katilesha007
hahahhahaaaaaaaa sa kam qesh e din ti se sa t'kena karten e kreditit s'nim gja na :p.......hajde tesh merr naj gja tjeter se e boshatise krejt shishen e rakise........den e dhe me msu sonte........apo ke naj plan tjeter???....Hey si mi ke **** e dhoms mar.............a m'kam permen naj fije mu aaaaaa...se u aj tu m'kap lemza ????:p


,,,,ne po presim qe te na jepetm e drejta per te ushtru,,,,,,,,,666 dhe ta marrim doktoraturen.........dhe per te bere,,,,,,,,666............nuk mund te shpetosh pa u permendur edhe ti..................:p

__________________
,,,,,,,,,ti je parajsa ime e humbur dhe une ."mekatar" ne kerkim te hynores...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2007 21:19
dhoma666 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dhoma666 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dhoma666 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dhoma666 Shto dhoma666 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dhoma666 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha dhoma666


,,,,ne po presim qe te na jepetm e drejta per te ushtru,,,,,,,,,666 dhe ta marrim doktoraturen.........dhe per te bere,,,,,,,,666............nuk mund te shpetosh pa u permendur edhe ti..................:p



,..................

hahahhahaaaaaaaa..per zoten edhe n'anderr  do t'i kem dal na njenit aty...se per ty e di qe me sheh per nate :p......hahhaaaa.  per dokoraturen,.,....te kam than une....kujdes se po la na njenin per vjesht e nuk pranoj as lek e as miq :p........meqe ra fjala mi ban t'fala...

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2007 21:23
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dhoma666
djale i mire,,,,,,

Regjistruar: 20/01/2007
Vendbanimi: duke shaluar,,,instiktet....
Mesazhe: 325

[QUOTE]Po citoj ato që tha katilesha007


,..................

hahahhahaaaaaaaa..per zoten edhe n'anderr  do t'i kem dal na njenit aty...se per ty e di qe me sheh per nate :p......hahhaaaa.  per dokoraturen,.,....te kam than une....kujdes se po la na njenin per vjesht e nuk pranoj as lek e as miq :p........meqe ra fjala mi ban t'fala...
[/QUOT


naten se tani po iki se po me presin mua keto te internetit,,meso kat dhe kujdes se doktoraturen e marrin me te miret ,keshtu qe duhet te jesh shume................

__________________
,,,,,,,,,ti je parajsa ime e humbur dhe une ."mekatar" ne kerkim te hynores...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2007 21:30
dhoma666 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dhoma666 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dhoma666 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dhoma666 Shto dhoma666 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dhoma666 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

uuuuuuuuuu ca behet ktu mor ma paski kthy tan lokalin ne fallxhore...papapapapapa hajt i her leni magjit papapapapa me paski ba lokalin han...ti kat e ke fajin...

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shkurt 2007 13:25
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ylli pa han
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/01/2007
Vendbanimi: njit me bin ladenin
Mesazhe: 891

a ka kamarier ktu apo eshte vet sherbim ????????????????
nejse po sherbej un ca doni me pi prej mejet

__________________
kena le per me vujt

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shkurt 2007 13:50
ylli pa han nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ylli pa han Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ylli pa han (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ylli pa han Shto ylli pa han nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ylli pa han nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

iiiii shihe ket se i kam dhan pak liri i duket vetja si ne shpi tvet po se di ti yllo se un jam pronarja...hajt se po te qeras un meqe te kam patriot hajde gezuar dhe ne dasem te beqarve:p

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shkurt 2007 13:59
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:57 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 33 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sofrat Shqiptare > Lokali tek Rozafa e Shkodres

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.