Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Saimir Kodra, kandidat per deputet
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
arturm
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 1195

Citim:
Po citoj ato që tha varka
Berisha ka te mirat dhe te keqiat e tij por i ka dhene shume vendit
prandaj seshte vetem i kavajes por i gjith eshqiperise ,ballkanit evropes e me gjere hahahaha.



Falemnders popullit te Kavajes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2007 12:44
arturm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arturm Kėrko mesazhe tė tjera nga: arturm Shto arturm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arturm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arturm
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 1195

Citim:
Po citoj ato që tha kumbulla
me ndihmoni pak me informacion, kush  eshte ky Celo  Hoxha ose me sakte ku shkruan?


Si zanat kryesor ka gazetarine/shkrimtarine. Ne kohen e lire merret me fallsifikime firmash.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2007 12:49
arturm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arturm Kėrko mesazhe tė tjera nga: arturm Shto arturm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arturm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tonia
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 10/05/2003
Vendbanimi: Shqipėri
Mesazhe: 190

Citim:
Po citoj ato që tha arturm


Si zanat kryesor ka gazetarine/shkrimtarine. Ne kohen e lire merret me fallsifikime firmash.

.

Nuk kisha dyshim, qe e njihje kete te fundit Arturm

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2007 13:05
Tonia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tonia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tonia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tonia Shto Tonia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tonia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kumbulla
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/03/2007
Vendbanimi: tirana
Mesazhe: 120

aha prandaj dika me analizu kaq bukur karakteret njerezore! me falni duhet te thoja " bashkangjitur  kaq bukur"

 

Me kete rast do e pi dhe nje cigare ne zyre duke e rilexuar me vemendje dhe njehere shkrimin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2007 15:18
kumbulla nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kumbulla Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kumbulla (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kumbulla Shto kumbulla nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kumbulla nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
northwest
derri do plumb

Regjistruar: 28/04/2006
Vendbanimi: mbrapa PC tende :)
Mesazhe: 362

Citim:
Po citoj ato që tha varka
e ke gabim qe ben kete krahasim artum...
Berisha ka te mirat dhe te keqiat e tij por i ka dhene shume vendit
prandaj seshte vetem i kavajes por i gjith eshqiperise ,ballkanit evropes e me gjere hahahaha.
.



do ishte mir te shkruaje ne forum kur nuk je i dehur,kete ta them si mik i vjeter qe te kam,Kavaja eshte per gjynah te zotit dhe mos me thuaj i ka dhen shum vendit se me e bukur do ishte te thoje i ka mar shum ketij populli dhe vendi,hajt shendet dhe zoti te ruajt mendjen,se pa mendje nuk shkon dot as ne hale..

__________________
If you can make life better for others and you fail to do so,you are wasting your time on earth..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2007 15:27
northwest nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė northwest Kėrko mesazhe tė tjera nga: northwest Shto northwest nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto northwest nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
varka
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 27/04/2004
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 685

Citim:
Po citoj ato që tha kumbulla
aha prandaj dika me analizu kaq bukur karakteret njerezore! me falni duhet te thoja " bashkangjitur  kaq bukur"

 

Me kete rast do e pi dhe nje cigare ne zyre duke e rilexuar me vemendje dhe njehere shkrimin



Do te beje mire ta pije ate cigaren jashte zyre se ka nje jave qe ka hyre ligji i ri i cili ndalon pirjen e cigares ne ambiente publike.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2007 19:52
varka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė varka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me varka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: varka Shto varka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto varka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kumbulla
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/03/2007
Vendbanimi: tirana
Mesazhe: 120

une prandaj po e pija ne zyre, spse e para jam ambient, privat,e dyta kam qejf te vijne njehere ata qe kontrollojne dhe nuk kane lexuar ende ligjin per veten e tyre dhe e treta nuk esht ekjo tema per kete diskutim se do beja carcaf me komente!

Per sa i perket temes: para ca netesh te Top Show ishte nje teme per ciftet ku ishte dhe personazhi yne per deputet........

Dhe normal qe ishte i regjistruar si emision po me ben cudi qe ai kur ka bere tere ato komente aty s'do e ket ditur qe do ta hidhte kandidaturen??????!!!!!!!!

Se diskutimi qe beri ishte i nje niveli te ulet per kedo mashkull qe pretendon sado pak se eshte figur epublike e jo se do behet deputet...

 

Me zhgenjeu pak

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2007 14:09
kumbulla nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kumbulla Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kumbulla (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kumbulla Shto kumbulla nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kumbulla nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

Thumbs down

nje nga njerzit qe shante me shume politikanet e deputetet , dashka te behet njeri prej tyre ?

e pash nje takim me ca fshatare te zones qe kandidon , dhe fjalet e tij ishin te njejta me kandidatet e tjere te te gjitha koherave:

do keni me dhum drita me mua
do keni me shum uj me mua
do keni me shum rrug me mua etj etj

si mund te behet deputet ky ?
kur un nuk e di me saktesi qke do perfaqsoj ky ne parlament , popullin e pogradecit apo lori kafene dhe top kanalin ?

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2007 17:54
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Citim:
Po citoj ato që tha GENTI_the_KING
nje nga njerzit qe shante me shume politikanet e deputetet , dashka te behet njeri prej tyre ?

e pash nje takim me ca fshatare te zones qe kandidon , dhe fjalet e tij ishin te njejta me kandidatet e tjere te te gjitha koherave:

do keni me dhum drita me mua
do keni me shum uj me mua
do keni me shum rrug me mua etj etj

si mund te behet deputet ky ?
kur un nuk e di me saktesi qke do perfaqsoj ky ne parlament , popullin e pogradecit apo lori kafene dhe top kanalin ?



Sepse atij populli, atij katuni, po nuk i the ato fjale nuk te zgjedh deputet...

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2007 17:56
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha ksenia
IQ-Vlora, me beso qe me vjen shume zor te merrem me ty dhe te konfliktuoj me ty. Dhe per kete ka vetem nje arsye. Qe me moshe ke ate te babait tim, e une te moshuarve neper ambjente publike (ambjent publik eshte edhe ky forum) i liroi vendin dhe i hap rrugen.

Per mos te dashur te dal nga tema (megjithese shume te tjere e kane bere kete) po i bashkangjitem komentit teper te zgjeruar te postuar nga Tonia.



 

Ksenia c'te ka gjetur,qe shprehesh ne kete menyre.Cfare te kam bere.Kaq keq te vika per Saimirin.Moj zonje apo zonjushe,cfare moshe me di mua ti?A mund te ma thuash pak.Edhe nqse jam i moshuar une nuk te kam kerkuar doren te me ndihmosh ti.Jo ty,por une nuk ua kerkoj as femijeve te mij.Meso kete nga mua se po te me mbushet mendja te martohem edhe njehere mund te marre nje me te re se ty dhe te jete virgin bile.Kushdo i pa edukate e ka marre pergjigjen nga mua.Edhe ti po deshe provoje.

I dashur patriot,Heroi

As qe e mohoj qe une i kam thene ato qe me permend ti.Gjithashtu vazhdoj ta mbeshtese punen e lavderueshme te Fiksit.Une them keshtu:"Bravo ju qofte!"Por duhet te dish se ata,Filipi ka bere edhe gabime.Ai ka dashur qe te mbroje edhe hajduter.Nje rast te till e ndalova une duke ju drejtuar Z Cakuli me fakte e argumenta.Ai reagoi menjehere dhe nuk u muar me te mbronte hajdutin.Ky ishte nje person qe me vone drejtesia e denoi edhe me nje vit burg.Denoncimin e beri Ministria e Bujqesise.Por,dua te them  edhe njehere,se puna e tyre ka qene dhe eshte efektive dhe e lavderueshme.Ndersa per ta bere deputet nuk ja vlen.Menyra e kandidimit te tij bie ere.Vetem Ksenia nuk e ndjen ate ere.E dini se cfare u ka thene sot Saimiri fshatareve ne ate zone te Pogradecit:"Une do te beje punesimin sezonal te djemve tuaj jashte shtetit".Kulmi,Saimiri nuk merr dot nje vize per vete dhe na dashka te punesoj djemte e fshatit ne perendim.Vleresojeni vet se sa vlen ky person i "shoqerise,, civile per deputet.Nuk e di ne se e besuan fshataret.Pashe disa pleq qe rrinin me goje hapur duke degjuar genjeshtren me te madhe te dites.Ne na genjeu Saliu me '91-'92,por ish fillimi,ndersa tani nuk e besoj te mashtrohet kush me perralla te tilla.

Dua te te beje edhe nje pyetje,vellai e miku im:Cfare mendimi ke per Zenepe Luken si vlonjat?

Arti faleminderit djalosh.Une kisha kohe pa u futur ne internet.Vendose ti kandidaturen per deputet,ose ndonje djale e vajze qe nuk e ka pasur baban deputet apo minister ose hajdut  e te korruptuar ne institucionet shteterore,sepse une do te vija te beja fushat per emrat tuaj,pa asnje lloj interesi.Deputeti duhet te jete njeri serioz e me autoritet jo karagjoz,ju lutem

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2007 19:46
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Saimir Kodra, kandidat per deputet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.