Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > tre musketjeret Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 3.50.
Gjithsej 36 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Aljohin
Mjek. Psikiater.

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: Padova
Mesazhe: 576

Ja Kristali di si priten miqte . Analistja direkt me kritika .......
Miresejugjej te katerteve ( megjithese nuk e mora vesh se kur e mori urdherin "Dartajan" kjo macja ( une prandaj i thashe te vihej ne rradhe ( u pa puna erdha me vonese ( keshtu eshte kur je cun i respektueshem )))).

__________________
"I believe there are more instances of the abridgement of the freedom of the people by gradual and silent encroachments of those in power than by violent and sudden usurpations." James Madison

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2003 22:27
Aljohin nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Aljohin Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Aljohin (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Aljohin't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Aljohin Shto Aljohin nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Aljohin nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sweety
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 31

Cool

A e kuptoni qe po behet nje padrejtesi.Ishim 3 apo jo,u beme 4 pa marre fare ne konsiderate opinionin e Sweety-it.Skam ndonje kundershtim qe vajza macekeqe u be pjesetare e grupit tone,se tani ka hyre dhe normal qe kur te vjen miku ne shtepi sperzihet,por ku ta dini qe macjakeqe mund te mos kete qellime armiqesore.Pastaj pastaj pse te lodhej pak per te hyre ketu sdo te ishte keq,do ja ndiente me teper lezetin kesaj treshes.
Nejse moj macekeqe mire se na erdhe dhe permbaju pak ca rregullave ne menyre qe te ndjehesh tamam rehat.Te lutem here tjeter cunat mos na i shaj pasi mezi i kemi.Ato e kuptojne vet qe femrat qe aq sa sex i forte e kemi namin aq te dobeta behemi ne momente specifike.
Dhe ju o miq na nderoni pak me pjesmarrjen tuaj,se po na zhgenjeni.
Kesaj i thone te thithesh klientele me zor pra ha ha ha.
Jo jo ishte shaka,ju siguroj qe jo vetem sdo zhgenjeheni por do te argetoheni sesa do ta shihni vete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 11:37
sweety nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sweety Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sweety (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sweety Shto sweety nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sweety nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
macekeqe
e perkedhelur

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Ne boten time
Mesazhe: 614

faleminderit sweety

shume mirepritje te bukur me dhe moj goce.po keshtu silleni me me te vegjlit ju?epo mire me goce se s'ju bera ndonje gje te keqe se thjesht doja te hyja ne kete forum me mire se po me pelqente dhe po me pelqenit ju.s'e kuptoj pse te djeg kaq shume moj sweety,ke frike se mos te marr vendin ty?mos u bej merak se po deshe marr dorezimin une pa u djere se s'dua te zihem.pastaj une s'i shava djemte se ata po te ishin kaq te "respektueshem" (si tha djali me pare), ju onoronin me presencen e tyre mashkullore dhe ofroheshin si dartanjan. nejse, hajde se po i le vendin atyre si me e vogel qe jam dhe si me e "respektuehme". bye sweety, mos u be merak se s'e terheq keshtu vemendjen une.
faleminderit kristalit dhe analistes qe me respektuan pa bere llafe dhe me pranuan!
apo te dogji se vura te njejten ikone tende? epo mire po deshe ve dhe une foton time!
boll se s'dua te hap polemika koti. une s'i lutem njeriu, ata qe duan me kerkojne!

__________________
Se ami una persona lasciala andare: se torna da te č tuo, se non torna non lo č mai stato

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 15:29
macekeqe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė macekeqe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me macekeqe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: macekeqe Shto macekeqe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto macekeqe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sweety
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 31

Macekeqes

Prandaj e dashur duhet te siguroheshim se mgjs e vogel cfare lloj natyre mund te kesh.E shikon qe smund ti kuptosh shakate tona?Me vjen keq qe u tregove e dobet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 15:35
sweety nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sweety Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sweety (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sweety Shto sweety nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sweety nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
macekeqe
e perkedhelur

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Ne boten time
Mesazhe: 614

per sweetyn

degjo goce,une s'jam e dobet, thjesht respektoj njerezit si me e vogel qe jam.po keshtu eshte kur ti do te besh ligjin. duhet te tregohesh e keqe pastaj. po hajde na demostro ti sweetke sa musketjere e mire qenke. hajde te shohim pak ti sa e mire qenke qe na shan ne te tjeret.
po keshtu eshte kur do te besh miqesi pa lufte me vajzat. e dija une qe jane arpie ato,po une jam mace dhe kur dua i nzjerr thonjte.

__________________
Se ami una persona lasciala andare: se torna da te č tuo, se non torna non lo č mai stato

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 15:48
macekeqe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė macekeqe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me macekeqe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: macekeqe Shto macekeqe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto macekeqe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

hahahah si po e improvizojme filmin kater musketjeret.

d'artanjani ne mos gabohem i ftoi ne duel te gjithe ne te njejten dite :p

macka sweety flet keshtu me dykuptime po neve qe jemi jashte i kemi harruar ato jemi bere shume drejt e drejt. megjithate te siguroj qe te kemi xhan si me te vocklen
tani duhet vetem harmonizuar stili i kunjave.

kiss te trejave se na mori malli

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 16:04
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sweety
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 31

Analistes

Desha te te them qe e ndjeva shume mungesen tende

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 16:16
sweety nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sweety Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sweety (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sweety Shto sweety nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sweety nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
macekeqe
e perkedhelur

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Ne boten time
Mesazhe: 614

moj analiste sa tew dua

po ti qenke me verte analiste. po dhe une ne fillim doja te beja shaka po s'di une,kam harruar si behen ne shqip. jo moj s'ju ftova ne duell te trejave une. vetem sweetken qe qenka me verte sweety(di nome di fatto). po mgjth do kerkoj te riparoj me te se me ju s'kam gje. hajde kristal se te keqkuptova. asgje kunder teje!!!mire?

__________________
Se ami una persona lasciala andare: se torna da te č tuo, se non torna non lo č mai stato

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 16:17
macekeqe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė macekeqe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me macekeqe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: macekeqe Shto macekeqe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto macekeqe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
macekeqe
e perkedhelur

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Ne boten time
Mesazhe: 614

pastaj pak nga pak do mesoj, dhe shpresoj te me ndihmoj dhe sweety te behem mosketjere e mire.
po vetem mjalt nxjerke nga goja moj analiste?

__________________
Se ami una persona lasciala andare: se torna da te č tuo, se non torna non lo č mai stato

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 16:20
macekeqe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė macekeqe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me macekeqe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: macekeqe Shto macekeqe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto macekeqe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

edhe un sweety shume dhe po nuk e ndryshove ikonen ne sekonde do ta ndiesh gjithe veren :p
dhe un qe bera prezantimin tim kot , hahahha as ti nuk e ke vene re cfare kam shkruar

analistja e melzitur :p

kotelke pajtohu shpejt me sweetin ce nuk te pelkedhelim me

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 16:20
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:32 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 36 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > tre musketjeret

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.