Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cfare preferoni ose urreni ju...
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Post

Re: Cfare preferoni ose urreni ju...

Citim:
Po citoj ato që tha agata
Ne natyren tuaj?
Ne Fizikun tuaj?
Ne karakterin tuaj?



Ne natyren time urrej : Sensibilizmin qe me karakterizon, edhe jeten e jap per ate qe ka nevoje.


Ne fizikun tim pelqej: Kofshet, -hahahaha- vdes kur vesh funde te shkurtra.

Ne karakterin tim preferoj :Besnikerine, kur ta jap fjalen ska perendi qe me ndal ta thyj premtimin.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Qershor 2008 23:24
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

Re: Re: Cfare preferoni ose urreni ju...

Citim:
Po citoj ato që tha Enya

Ne fizikun tim pelqej: Kofshet, -hahahaha- vdes kur vesh funde te shkurtra.



edhe un ato pelqej tek ty .

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2008 22:44
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Re: Cfare preferoni ose urreni ju...

Citim:
Po citoj ato që tha agata
Ne natyren tuaj?
Ne Fizikun tuaj?
Ne karakterin tuaj?




Ne natyren time....pelqej qe jam shume e qeshur...dhe nese jam e merzitur..se kupton njeri....
Urrej tolerancen.....
Ne fizikun tim pelqej gjithcka dhe nuk urrej asgje....me te mirat dhe te keqiat....Me shume me pelqejne floket ama....

Ne karakterin tim...pelqej sinqeritetin...& ndershmerine...sme pelqejne genjeshtrat....
Urrej miresine....sduhet te jesh gjithmone e mire me te gjithe...se ndonjehere bie me hunde

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2008 16:12
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Re: Re: Cfare preferoni ose urreni ju...

Citim:
Po citoj ato që tha Eria

Ne fizikun tim pelqej gjithcka dhe nuk urrej asgje....me te mirat dhe te keqiat....Me shume me pelqejne floket ama....



Hemmm, that should be intersting .............




Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2008 16:59
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Re: Re: Re: Cfare preferoni ose urreni ju...

Citim:
Po citoj ato që tha turll


Hemmm, that should be intersting .............




facci credere Eria

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2008 17:06
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Re: Re: Re: Re: Cfare preferoni ose urreni ju...

Citim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever


facci credere Eria





Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2008 17:12
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Trull te rafte pika ndigjove ,kur pashe avatarin tend mendova se ishje femer !!

Ps. Une spo them qe jam e mire,por qe jam e kenaqur me cfare kam..fundja fundja nuk mund ta ndreq me ate qe me ka falur natyra,vetem ta pranoj !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2008 20:00
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Eria

Ps. Une spo them qe jam e mire,por qe jam e kenaqur me cfare kam..fundja fundja nuk mund ta ndreq me ate qe me ka falur natyra,vetem ta pranoj !



Ej .... ate po kerkojme edhe ne te shohim ......... asgje me teper se ate qe te ka dhene natyra

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2008 20:28
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
girl22
korcarke

Regjistruar: 11/01/2008
Vendbanimi: NY
Mesazhe: 64

Cool

ne vetja

me pelqejne

jam tolerante

jame qete

jam e mire


sme pelqejne:

flas si shume

prekem kollaj

pak egoiste

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2008 16:31
girl22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė girl22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me girl22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: girl22 Shto girl22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto girl22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Re: ne vetja

Citim:
Po citoj ato që tha girl22
me pelqejne

jam tolerante

jame qete

jam e mire


sme pelqejne:

flas si shume

prekem kollaj

pak egoiste

a dukesh si monica beluci, apo thjesht tifoze e saj??!! gjithsesi ajo eshte actore jo e keqe per mendinin tim. u ben shume kohe qe kam pare filmin e saj melina ne mos gabohem, film i mire. ndersa nje film tjeter frances ku ajo perdhunohet ne nje subway station in paris is the most chilling at the same time the best acting role i have ever seen. shume pjese e trishtueshme, little too long and tooo creepy. por ai filmi kishte nje moral story shume te bukur, qe acoma shume goca nuk e kuptojne edhe pasi e shikojne filmin. nejse, nuk jam tifoz i cmendur i asaj actoreje though, disa aktore franceze me pelqejne me shume

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2008 18:43
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:49 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cfare preferoni ose urreni ju...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.