Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Pershendetje
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Thanks Lozi te pershendes edhe une ty e dashur.


Hahahhaha sa kam qesh me plloshtanin(qe tani nuk ndodhet me ketu)

Zgjidhje e bukur plloshto.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2004 21:51
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lozonjare
AKULLTHYESE

Regjistruar: 24/02/2004
Vendbanimi: Tek shpirti im.....
Mesazhe: 375

Citim:
Po citoj ato që tha hirushja
Thanks Lozi te pershendes edhe une ty e dashur.


Hahahhaha sa kam qesh me plloshtanin(qe tani nuk ndodhet me ketu)

Zgjidhje e bukur plloshto.




Përshendetje hirushe...po ku ndodhet ky Plloshtani ynë?

__________________
Nje zemer e mbushur me dashuri....zgjon nga gjumi miliona zemra te fjetura.........
Nje mendje e mbushur me dituri..cliron nga erresia,miliona mendje te errta....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Nëntor 2004 08:44
Lozonjare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lozonjare Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lozonjare (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lozonjare Shto Lozonjare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lozonjare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Pershendetje!

Atehere te jem i sinqerte doja ta formuloja keshtu pershendetjen time:"Pershendes te gjithe ata qe me pershendeten" por kur pashe qe sme kishte pershendetur njeri thashe me mire spo e bej ashtu pasi do humja nja nje min kohe kot.
Nderkohe qe lexova se Sabina kishte hyre ketu gabimisht dhe rastesisht dhe po te mos ish keshtu di isha zemeruar por meqe qe rastesisht mendova se Indriti nuk ka nevoje per pershendetje Gabimisht .
Nejse une mendoj se nuk duhen pershendetur vetem administratoret apo mederatoret(kete se them pse nuk jam vete) por te gjithe ata anetare qe kane dhente kontributin e tyre per ndertimin e ketij forumi, tolerancen dhe mirekuptimin reciprok ne te.
Te pershendesesh vetem moderatoret mu me duket se qendron kjo:"Trimerite e Herkulit tarngalleqet e Hekuranit"
Qe te mos behet keshtu perfitoj nga rasti te pershendes, Plloshtanin, Kenin, Amin, Fajtorin,Sabinen, hirushen, Brunen..., Monen denen Albjonin, Fatin, i Lire Selma e shunme e shume anetare te tjere qe ndoshta nuk i mbaj mend per momentin por qe qene zbukuruar kete forum me shkrimet e tyre terheqese, na kane bere te ndjejme se jemi nje komb nje familje dhe nese kemi nje problem e kemi te tere po ashtu nese kemi gezim gezojme te gjithe.
Nuk dua qe askush te thote pas shkrimit tim qe te kemi harruar Indriti dhe ju betohem ne Zot qe nuk e kam ketu qellimin, por thjeshte doja te tregoja se nese pranojme qe ka nje forum te mire kemi luajtur te tere rolin ashtu sic na ka takuar.
Ps. Pershendetja me e mire qe mund te me behet mua eshte te lexohen shkrimet qe bej te tjerat pak rendesi kane.
Po ashtu pershendes edhe ato qe nuk me jane kujtuar momentalisht.
Indriti.

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Nëntor 2004 10:52
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Citim:
Po citoj ato që tha hirushja
Thanks Lozi te pershendes edhe une ty e dashur.


Hahahhaha sa kam qesh me plloshtanin(qe tani nuk ndodhet me ketu)

Zgjidhje e bukur plloshto.



Ne start te nderoj urtesine ty Lozonjare, dhe te respektuarit dhe te sinqertit Indriti2004...
ju rrit ndera deri ne pafundesi!!!

Ja po pluskoj ne ndergjegjen e hirushes , dhe i them goces;vertet zgjidhje e bukur se une kam qene diku larg ne fluturim, pra, isha neper hapesiren e horizontit te vargjeve... Po tani ku do vemi!?

Pershendetje te gjitheve, vecanerisht atyre qe ma kerkojne arkiven e injorances sime...

pershendetje

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Nëntor 2004 14:20
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha plloshtani


Pershendetje deri tek amor alucius



Pershendetje speciale dhe per ty Plloshti,njeriut qe i jep nje reze te re(gati transhendente) forumit.

Pershendetje dhe per gjithe ata qe me pershendeten mesiper.

Perqafime(te na falni nese u be si pershendetje ne ekran :p) per Lirin,Sycken,Bledin,shenjon,Lorie-n,inson,Buccyn,Macken,darke.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Nëntor 2004 15:19
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Wink

[QUOTE]Po citoj ato që tha amor alucius
[B]

Pershendetje speciale dhe per ty Plloshti,njeriut qe i jep nje reze te re(gati transhendente) forumit.


Gjithashtu edhe ti prano pershendetje te ngrohte nga une...

Gjithe te mirat amor

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Nëntor 2004 15:53
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Do te doja te pershendesja znj. lova, dhe znj. gattina... ka kohe qe nuk i kam lexuar ne forum

Per ju Plloshtani

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2004 10:44
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Do i pershendes te nderuarat Insomnus, Adelaida, sabina, lova...... dhe te nderuarit jimmy, dhe i_lire, shenjtori....


P.s Kenin dhe Bledumin i pershendes ne menyre te vecante,

kalofshit sa me mire

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Dhjetor 2004 13:41
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
CuN^Ti^Ro^Ne
Anetar i ri

Regjistruar: 22/01/2005
Vendbanimi: tiron
Mesazhe: 1

hi

pershendetje popull une jam anetari me i ri i ketij fori .....qe sapo u rregjistrova..)

ju pershendes te gjitheve ....bye bye ja kalofshi sa me mire...

Me rrespekt CuN^Ti^Ro^Ne

__________________
hmmmm kshu o jeta plako....buk djath..shalqi....e xhiro me komardare...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2005 21:29
CuN^Ti^Ro^Ne nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė CuN^Ti^Ro^Ne Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me CuN^Ti^Ro^Ne (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: CuN^Ti^Ro^Ne Shto CuN^Ti^Ro^Ne nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto CuN^Ti^Ro^Ne nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Roswell
Anetar i ri

Regjistruar: 12/04/2003
Vendbanimi: Canada
Mesazhe: 7

JU PERSHENDES TE GJITHVE !Me keni munguar!!!

Ne rradhe te pare deshiroj t'ju pershendes te gjitheve e t'ju uroj nje vite te mbare e me gezime.Pas nje mungese shume te gjate po rikthehem serisht tek ky forum fantastik.Ja ku jam perseri !!!!

__________________
" E shpreh me kenge ate qe s'mund ta them me fjale, e them me poezi ate qe ndjej ne shpirt "

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2005 17:20
Roswell nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Roswell Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Roswell (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Roswell't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Roswell Shto Roswell nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Roswell nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Pershendetje

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.