Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Tatuazhe Shqiptare Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 3.33.
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Like.Cuca
Perjashtuar

Regjistruar: 14/07/2003
Vendbanimi: Köln
Mesazhe: 23

Uuuuueeee

te them te drejten s`kisha pare ndonjehere tatuazhe me teme te tille dhe me behet shume qefi qe paksa njerez qe i bejne dhe te tjere qe i mbajne ne kuriz. Une per vete nuk jam tip i tatuazhit fare edhe pse me pelqejne shume por n.q.s i dashuri i im do kishte nje te tille do me pelq. shume. Faleminderit per idene tani kam nje ide se cfare dhurate do ti bej per ditlindje. Ai tatu. me partizane dhe me flamurin qe se linin te binte ne toke me pelq. me shume nga te gjitha.
Pershtendetje Likja.

__________________
O malet e Shqiperise dhe ju o lisat e gjate fushat e gjera me lule qe ju kam ndermend dite e nate.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Korrik 2003 13:52
Like.Cuca nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Like.Cuca Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Like.Cuca (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Like.Cuca Shto Like.Cuca nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Like.Cuca nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re mytattu.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 207 herė.

kete  tattu   kam ne krah te djatht .. se kam mbushur.. pasi me  pelqeu me  shum me   linja

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Modifikuar nga Vlonjati99Tave datė 09/09/2006 ora 07:44

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2006 07:36
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
angelo22
*****iste

Regjistruar: 09/09/2006
Vendbanimi: diku ketu....
Mesazhe: 78

Citim:
Po citoj ato që tha KOTA_97
kete  tattu   kam ne krah te djatht .. se kam mbushur.. pasi me  pelqeu me  shum me   linja


mua do me pelqente nje trendafil i vogel ne doren e djathte...
por kam frike ta bej dhe keshtu sdo e bej kurre.
Ai qe ke ne krah sme pelqen dhe shume....Ka dhe me te bukur se ai magjithese ajo eshte shija jote.

__________________
nese do ti shpetosh tundimit,menyra me e mire eshte ti nenshtrohesh atij

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2006 14:52
angelo22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė angelo22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me angelo22 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė angelo22't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: angelo22 Shto angelo22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto angelo22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re image073.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 138 herė.

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2006 18:23
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Te ndenjurat e tua jane ato me?
Not bad.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2006 18:53
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha juve
Te ndenjurat e tua jane ato me?
Not bad.




jo mo Juve jo se nuk do ti reklamoja ketu...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2006 18:54
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

S'ka ndonje gje te keqe, po ti kesh te bukura. Pastaj ti po reklamon tatuazhin,

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2006 18:57
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha juve
S'ka ndonje gje te keqe, po ti kesh te bukura. Pastaj ti po reklamon tatuazhin,


Normale per tatun e vura dhe une jo per b****

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2006 19:00
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Sexy ajo me tatun eshte Demokrate apo Socjaliste ..me duket se eshte me PD se e paska vene nga ana e djathte....po kur te plaket ajo do na e prishi flamurin pastaj
Magjithate shume bukur ai qe e ka bere me komputer

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2006 19:14
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Tatuazhe Shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.