Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ndonje SMS te bukur?
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
obsession
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 23/03/2004
Vendbanimi: ---
Mesazhe: 42

e kam degjuar ne radio

tek vetja ime pelqej me shume lotet e mi, sepse ato shkruajne me mire ate qe kam ne zemer.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Tetor 2004 18:41
obsession nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė obsession Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me obsession (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: obsession Shto obsession nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto obsession nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Zemra per ty ve kurore ne Kishe edhe pse jam Musliman,,,

kshu me tha njeri njeher heyyyyyy zot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2004 03:09
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

''Mi hai messo una paura tremenda,brutto stronzo''

E mbaj mend per rrethanat ne te cilat u tha ,me shume se per tekstin .
Nejse...
_______________________________________________
Mesazhet qe ju mungojne jane spostuar nga une sepse jane jashte teme.Nese ne te ardhmen do vazhdoni te postoni ne keto forma,as lajmerimin qe i spostova nuk do gjeni mbasi vertet s'ka me kuptim .

Dreqja_shkodrane,jam gati te hap nje nenforum vetem tendin ku ti te mbash rubrikat e tua me chit-chat dhe te shpalosesh talentin tend se bashku me funs-club .


Permbajuni temave ju lutem!

__________________
Voglio, avrņ — se non qui, in altro luogo che ancora non so. Niente ho perduto. Tutto sarņ. (Fernando Pessoa)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2004 12:30
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Adi04
Anetar i ri

Regjistruar: 03/02/2004
Vendbanimi: angli
Mesazhe: 6

ket sms e kam sent tek nje femer qe e kam dashuruar ?

Ti e dashur e din sa te dua, sa shum e ndjej ironin tende edhe sa endra thur per ty cdo mbremje, nje her zemera rrahu fort nje her syri derdhi lot, nje her shpirti u gezua kur me ty u dashurua, Ti hyre ne zemeren time vetem per te par 2 sy po un celesin e humba edhe ti mbetesh aty, Thika ne trup esht thjesht nje kujtim po dashuria jote per mua esht gozhd ne shpirtin tim,.,.,.,?
/
/?
dashuria te ben poet pa qen
ju pershendes te gjithve
ika se kam mesim lol ..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Nëntor 2004 12:57
Adi04 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Adi04 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Adi04 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Adi04 Shto Adi04 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Adi04 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha insOmnia
''Mi hai messo una paura tremenda,brutto stronzo''

E mbaj mend per rrethanat ne te cilat u tha ,me shume se per tekstin .
Nejse...
_______________________________________________
Mesazhet qe ju mungojne jane spostuar nga une sepse jane jashte teme.Nese ne te ardhmen do vazhdoni te postoni ne keto forma,as lajmerimin qe i spostova nuk do gjeni mbasi vertet s'ka me kuptim .

Dreqja_shkodrane,jam gati te hap nje nenforum vetem tendin ku ti te mbash rubrikat e tua me chit-chat dhe te shpalosesh talentin tend se bashku me funs-club .


Permbajuni temave ju lutem!





aman o zot edhe ktu i fute turit me len rahat du te them cka te du une njeri spo ofendoj,,,,

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Nëntor 2004 20:12
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
brave_heart
ha pi rri

Regjistruar: 26/08/2004
Vendbanimi: te komshija
Mesazhe: 116

sms

mbi varr kur te kem vdekur,nje gonxhe te me sjellesh.Derdh dy pika loti qe ajo te lulezoj,kshu qe,edhe ne varr,te mund te te dashuroj

__________________
brave is come back again

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Nëntor 2004 22:38
brave_heart nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė brave_heart Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me brave_heart (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: brave_heart Shto brave_heart nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto brave_heart nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
brave_heart
ha pi rri

Regjistruar: 26/08/2004
Vendbanimi: te komshija
Mesazhe: 116

sms

n.q.se shpirti yt eshte burg ath, te lutem ,me deno..

__________________
brave is come back again

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Nëntor 2004 22:42
brave_heart nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė brave_heart Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me brave_heart (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: brave_heart Shto brave_heart nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto brave_heart nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

Se tu fossi una lacrima, non piangerei per paura di perderti

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Dhjetor 2004 21:12
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
UnKnOwN
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/10/2008
Vendbanimi: Ne zemren e tij
Mesazhe: 37

SMS

In Albania: "Krediti juaj u shtua me puthje pa fund.Transerta u krye nga nje person qe ju do shum"

2) A ke degjuar per konkursin e syve me te bukur ne bote?Ka filluar qysh ne shekullin e XIX por qe prej ketij momenti konsiderohet i mbyllur,sepse syte me te bukur po lexojne kete sms.


In Canada...a sms sent by a Russian Boy : " I dropped a tear in the ocean,the day u will find it,i will stop loving u".


Dhe nje sms nga nje Albanez ketu: "Sa her perplasemi korridoreve,nje "ckemi" mezi me thua,vec kur te perplasemi kete here,sdo te them "me fal",por "te dua".

__________________
Integrali i ndjenjave te mia ne kufinjte nga unė tek ti ėshtė i barabarte me termin shumedomethenes dashuri ! .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Tetor 2008 03:06
UnKnOwN nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė UnKnOwN Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me UnKnOwN (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: UnKnOwN Shto UnKnOwN nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto UnKnOwN nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

tesh e rrujta, a po da me ti rujt to qime...?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2009 20:00
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:57 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ndonje SMS te bukur?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.