Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Kinematografia > CILI FILM/HUMOR *SHQIPTAR* JU KA PėLQYER ME SHUM?)
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
hAsHaShI
ThuG_LiFe_4_LiFe

Regjistruar: 28/11/2003
Vendbanimi: ne nje vend te cmuar
Mesazhe: 314

Citim:
Po citoj ato që tha _mIzZzA_
ua e sorry
un te them te drejten kur kam par ate film per her te par kam qar



iiii sa kot kjo
se mban mend ti zemer qe kur qaje te jepja une fazzoleta??
kaq shpejt e pake harruar

__________________
**nO $$MoNeY$$ nO WoRk no ScHooL NO PROMLEM **

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Gusht 2004 16:43
hAsHaShI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hAsHaShI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hAsHaShI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė hAsHaShI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: hAsHaShI Shto hAsHaShI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hAsHaShI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ahhahahaha eh po tani me kujtohet tamam

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Gusht 2004 18:17
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hAsHaShI
ThuG_LiFe_4_LiFe

Regjistruar: 28/11/2003
Vendbanimi: ne nje vend te cmuar
Mesazhe: 314

Citim:
Po citoj ato që tha _mIzZzA_
ahhahahaha eh po tani me kujtohet tamam


e praaaaaaa se na ngrive gjakunnn........

__________________
**nO $$MoNeY$$ nO WoRk no ScHooL NO PROMLEM **

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Gusht 2004 18:34
hAsHaShI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hAsHaShI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hAsHaShI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė hAsHaShI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: hAsHaShI Shto hAsHaShI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hAsHaShI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ahhahhahha

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Gusht 2004 18:53
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hAsHaShI
ThuG_LiFe_4_LiFe

Regjistruar: 28/11/2003
Vendbanimi: ne nje vend te cmuar
Mesazhe: 314

Re: CILI FILM/HUMOR *SHQIPTAR* JU KA PėLQYER ME SHUM?)

Citim:
Po citoj ato që tha albanian_girl
EJ I CILI FILM SHQIPTAR OSE KOMEDI/HUMOR JU KA PELQYER ME SHUMM>>

MUA ME KA PELQYER SHUM
PALLATI 176



mua me pelqen komedia "stjuardesat"
po ta shikosh nga afer eshte nam fare

rrespekte

__________________
**nO $$MoNeY$$ nO WoRk no ScHooL NO PROMLEM **

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2004 20:40
hAsHaShI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hAsHaShI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hAsHaShI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė hAsHaShI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: hAsHaShI Shto hAsHaShI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hAsHaShI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dancenation
Only in girl's searching

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Diku ketu ne pogradec
Mesazhe: 85

Ku ka me njesh se 'ME PUSHIME NE ROME'


PO kush na ka lidhur keshtu mo ia q..ja temen...

__________________
Qejfi paguhet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2004 09:54
dancenation nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dancenation Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dancenation (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė dancenation't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: dancenation Shto dancenation nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dancenation nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SeXxXy_EDANA_04
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/08/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 73

[QUOTE]Po citoj ato që tha dancenation
[B]Ku ka me njesh se 'ME PUSHIME NE ROME'



ok mgd e kam harru ate film fare une i LOVE that movie.

__________________
i love albania and albania.;hatin doent make u beautiful.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2004 14:56
SeXxXy_EDANA_04 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SeXxXy_EDANA_04 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SeXxXy_EDANA_04 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SeXxXy_EDANA_04't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SeXxXy_EDANA_04 Shto SeXxXy_EDANA_04 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SeXxXy_EDANA_04 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kLaP_Ya_HaNzZz
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 09/08/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 62

back

Citim:
Po citoj ato që tha SeXxXy_EDANA_04
ok mgd e kam harru ate film fare une i LOVE that movie. [/B]



hahhah edana that film is cool and .... i don't know if they have said but i like that ( Nje baba teper) jo po thoj qe nuk eshte i bukur (k)

__________________
"Love starts with a smile, grows with a kiss and ends with a tear.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2004 17:10
kLaP_Ya_HaNzZz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kLaP_Ya_HaNzZz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kLaP_Ya_HaNzZz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kLaP_Ya_HaNzZz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kLaP_Ya_HaNzZz Shto kLaP_Ya_HaNzZz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kLaP_Ya_HaNzZz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SeXxXy_EDANA_04
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/08/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 73

ahahahahaha eshte shume i bukur por e kam une ate edhe jame merzit duke e pare

__________________
i love albania and albania.;hatin doent make u beautiful.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2004 17:12
SeXxXy_EDANA_04 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SeXxXy_EDANA_04 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SeXxXy_EDANA_04 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SeXxXy_EDANA_04't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SeXxXy_EDANA_04 Shto SeXxXy_EDANA_04 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SeXxXy_EDANA_04 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kLaP_Ya_HaNzZz
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 09/08/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 62

hey

po ketu qenke ti une sa e shkruajta .... si po ja kalon ti aman se u bere legend spo dukesh farePPPPPPPPPPp....................

hahahah po ate me SANDER MAFISHEN se se mbaj mend titullin mendohu pak .....bye

__________________
"Love starts with a smile, grows with a kiss and ends with a tear.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2004 17:18
kLaP_Ya_HaNzZz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kLaP_Ya_HaNzZz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kLaP_Ya_HaNzZz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kLaP_Ya_HaNzZz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kLaP_Ya_HaNzZz Shto kLaP_Ya_HaNzZz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kLaP_Ya_HaNzZz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:35 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Kinematografia > CILI FILM/HUMOR *SHQIPTAR* JU KA PėLQYER ME SHUM?)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.