Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > :) erdha edhe une...
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

Citim:
Po citoj ato që tha durrsake_topolake
elda moj sa e mire qenke, por ce do qenke e martuar, spaskan shans kto cunat e forumit me ty:p
ciaooooo



eh ku i dihet .........................................

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Janar 2005 21:38
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Mireserdhe ne forum elda 82, shpresoj t'ia kalosh sa me mire me anetaret e forumit..

pac suksese

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Janar 2005 10:17
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
proximuscentauri
Anetar i ri

Regjistruar: 22/02/2005
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 22

[B]Hey Elda !
Mirese erdhe ne forum
Qenke shume simpatike por shpresoj qe te jesh dhe interiste dhe atehere do te ishe dyshi dyshi i forumit se njeshi jam une (interist dhe italian).
te uroj te gjitha te mirat .ciao

__________________
IL MONDO TI HA AMMIRATO,L'EUROPA TI HA SEMPRE APPREZZATO,L'ITALIA TI HA SEMPRE AMATO,ROBY BAGGIO BEN TORNATO.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shkurt 2005 13:14
proximuscentauri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė proximuscentauri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me proximuscentauri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: proximuscentauri Shto proximuscentauri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto proximuscentauri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pa titull
Anetar i ri

Regjistruar: 20/05/2005
Vendbanimi: ferizaj
Mesazhe: 3

[QUOTE]Po citoj ato që tha LiL__TrEaSuRe
[B][b]Mire se erdhe...!! Pac 1 eksperience te bukur ketu..!! tung aje mir si jakalon mir ok edhe une deshta met pershendeta se edhe une jom nji antar iriaa ok tung nga ferizajiiii

__________________
tung un jam faruki dhe deshiroj te jem ne ket faqe

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Maj 2005 06:40
pa titull nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pa titull Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pa titull (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: pa titull Shto pa titull nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pa titull nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pa titull
Anetar i ri

Regjistruar: 20/05/2005
Vendbanimi: ferizaj
Mesazhe: 3

tung

tugn heheh ajeni mir more si po jaklon mir ok tung ju pershendes ok tung faruki

__________________
tung un jam faruki dhe deshiroj te jem ne ket faqe

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2005 07:34
pa titull nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pa titull Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pa titull (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: pa titull Shto pa titull nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pa titull nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Orion
Student

Regjistruar: 04/11/2003
Vendbanimi: Italy ( Rome )
Mesazhe: 802

Talking

Re: :) erdha edhe une...

Citim:
Po citoj ato që tha *elda_82*
Pershendetje une jam elda. jam 22 vjeçe dhe jetoj ne turqi (jam martuar nga pak kohe).Punoj si menaxhere ne nje firme turke.
Arsyeja qe mendova te hyj ne forum eshte te kaloj sadopak kohe me bashkeatdhetaret e mi,ketu nuk kam asnjeri qe mund te flas shqip dhe shpresoj qe tek ju te gjej ngrohtesine qe kam patur dikur nga shoqeria ime ne shqiperi.





Mireserdhe Elda!
Te uroj te kalosh bukur ketu ....

PS. Elda te morte dreqi syte

__________________
[o_O]-[JuVeNtUs]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2005 09:07
Orion nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Orion Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Orion (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Orion't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Orion Shto Orion nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Orion nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

Re: :) erdha edhe une...

[QUOTE]Po citoj ato që tha *elda_82*
[B]Pershendetje une jam elda. jam 22 vjeçe dhe jetoj ne turqi (jam martuar nga pak kohe).Punoj si menaxhere ne nje firme turke.
Arsyeja qe mendova te hyj ne forum eshte te kaloj sadopak kohe me bashkeatdhetaret e mi,ketu nuk kam asnjeri qe mund te flas shqip dhe shpresoj qe tek ju te gjej ngrohtesine qe kam patur dikur nga shoqeria ime ne shqiperi.

ja edhe elda mireserdhe
e jotja eshte ajo fotoja mi?

orion mua nuk me duket si ajo mer se i ngjan nje shoqeje times nga durresi te ajo fotoja aty

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2005 11:54
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pinck_M
TIFOZ I KSAJ STEMES KTU

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: afer shpise sime
Mesazhe: 96

elda_82

mirse erdhe dhe mire se te gjeta se une jam rregjistru mbas teje pak me vonese pershendetja po tani e hapa kete teme megjithate ja kalofsh mire komplimentet e mija persa i perket fotos tende.

__________________
Its nice to be important,but is more important to be nice!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2005 17:24
pinck_M nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pinck_M Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pinck_M (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė pinck_M't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: pinck_M Shto pinck_M nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pinck_M nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Mireserdhe Elda_82....

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Qershor 2005 11:55
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Elda!Mire se erdhe!Ne fakt ti ke kohe qe sje futur,por te besoj se meqe jeton aty ne turqi ke pare dhe ndeshjen qe luajti MILANI dhe ti si gjithe bota MILANISTE u merzite shume.
megjithate syte i kishe te bukura,por edhe trupi smbetej mbrapa,kuptohet edhe me pjesen mbrapa

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2005 13:58
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:56 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > :) erdha edhe une...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.