Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > "Nese Bota Do Fundosej Neser,C'fare Do Te Benit Sot???
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

hahaha kush tha mi jetojme ne epoken e feminizmit qefi eshte dy palesh ose duhet me anu cik nga ne me shume . Enigma pa rrefehu ti ca bone dje

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2006 19:44
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

ajo nuk diskutohet qe qejfi eshte i dyanshem po une ta kam llafin per derrin si kafshe.
Ky qe thua ti shquhet per orgazmen e tij gjysme oreshe me e gjate se e cdo gjeje tjeter te gjalle... krenohu ne me momentet tona kur te vjen derri te qellon me gjysme oreshin e tij lol

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2006 19:48
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
naimi
puntor ipa lodhur

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: ch
Mesazhe: 533

haaa

Ne kokerr te shpines do ta prisja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2006 19:56
naimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė naimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me naimi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė naimi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: naimi Shto naimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto naimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MERMAID
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/03/2006
Vendbanimi: ''Arfime''
Mesazhe: 215

Citim:
Po citoj ato që tha WOLF_CUB
do doja qe para se te shkruaja ndonje tip mesazhi te vizitohesha te psikiatri...


Je ne kohe

p.s Une do mbaroja qete qete kete goten e kosit qe kam nisur..

__________________
I don't like studying, I like learning.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2006 20:06
MERMAID nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MERMAID Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MERMAID (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė MERMAID't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: MERMAID Shto MERMAID nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MERMAID nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
WOLF_CUB
Pure Instinct

Regjistruar: 09/03/2006
Vendbanimi: Alpe
Mesazhe: 289

Citim:
Po citoj ato që tha MERMAID


Je ne kohe

p.s Une do mbaroja qete qete kete goten e kosit qe kam nisur..



po cke me mua o merimaid? une nuk te kerkova ndihme....s'guzon njeriu ti flase vetes njehere se behet qameti ketej.

__________________
"Teach me half the gladness, That thy brain must know, Such harmonious madness, From my lips would flow..." (Shelley)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2006 20:18
WOLF_CUB nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė WOLF_CUB Kėrko mesazhe tė tjera nga: WOLF_CUB Shto WOLF_CUB nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto WOLF_CUB nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MERMAID
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/03/2006
Vendbanimi: ''Arfime''
Mesazhe: 215

Citim:
Po citoj ato që tha WOLF_CUB


po cke me mua o merimaid? une nuk te kerkova ndihme....s'guzon njeriu ti flase vetes njehere se behet qameti ketej.



As une s'te thashe gje.. z'guzon robi te jape nje mendim..kto jane pasojat e para.. Pastaj varet ne doren tende ..Koha verteton gjithcka.

une do e prisja fundin e botes me buze ne gaz..ne nje fushe kur mos te kete kodra dhe gropa..

__________________
I don't like studying, I like learning.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2006 20:26
MERMAID nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MERMAID Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MERMAID (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė MERMAID't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: MERMAID Shto MERMAID nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MERMAID nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
WOLF_CUB
Pure Instinct

Regjistruar: 09/03/2006
Vendbanimi: Alpe
Mesazhe: 289

Citim:
Po citoj ato që tha MERMAID


As une s'te thashe gje.. z'guzon robi te jape nje mendim..kto jane pasojat e para.. Pastaj varet ne doren tende ..Koha verteton gjithcka.

une do e prisja fundin e botes me buze ne gaz..ne nje fushe kur mos te kete kodra dhe gropa..


une moj vajze e vogel nuk jam as rrushi qe nuk e kape dot ti dhe s'ke pse me thua se jam i pabere...
bishti te duket meri... ske ku e con..po e kee te pa krehur...mer demo meri.

Keshtu meri
nuk gjuhet ne forum duke nderru nick
meri

__________________
"Teach me half the gladness, That thy brain must know, Such harmonious madness, From my lips would flow..." (Shelley)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2006 20:32
WOLF_CUB nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė WOLF_CUB Kėrko mesazhe tė tjera nga: WOLF_CUB Shto WOLF_CUB nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto WOLF_CUB nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MERMAID
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/03/2006
Vendbanimi: ''Arfime''
Mesazhe: 215

hahaahhaahahaaahhaa Ku ka cifte qe te ze ty .. Ilindur ne ferra dhe i rritur ne kolltuqe.. Pastaj nuk me shef mire qe s'po gjuaj asnje dhe askend ,aq me teper dhe kafshet..BYE

__________________
I don't like studying, I like learning.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2006 20:38
MERMAID nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MERMAID Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MERMAID (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė MERMAID't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: MERMAID Shto MERMAID nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MERMAID nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
WOLF_CUB
Pure Instinct

Regjistruar: 09/03/2006
Vendbanimi: Alpe
Mesazhe: 289

jo mua moj meri jo...
te pershendes me kenge n italiane MERI

Por sinqerisht nuk te uroj fatin e saje...do ishte mekat....meri

__________________
"Teach me half the gladness, That thy brain must know, Such harmonious madness, From my lips would flow..." (Shelley)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2006 20:45
WOLF_CUB nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė WOLF_CUB Kėrko mesazhe tė tjera nga: WOLF_CUB Shto WOLF_CUB nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto WOLF_CUB nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Lightbulb

Ufaaaaaaaaaaaaa, Efaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ca kryt fort me vra trunin per neser,-ahhaahahahahahahhahaha
U shemb s`u shemb,U vra s`u vra,u fundos,s`u fundos...bla-bla-blaaaaa...

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2006 21:24
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > "Nese Bota Do Fundosej Neser,C'fare Do Te Benit Sot???

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.