Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
per hashish e ke fjalen apo cigare se asnjanen se pi mgjth cigaren e kam pas pi por ka vite qe e kam lan.. kurse hashishin e kam provu njehere dhe mos e provosha ma se ka kene tu me ike truri nga fiksimet..

 



 

dreqe tbo mire per shendetin ... per ty   dreqe ka niseshte.. se ste genjejm ty me spinaq, lol

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 19:13
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

po deshe hashish te sjell une se kam shok nje jamacian..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 19:16
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
po deshe hashish te sjell une se kam shok nje jamacian..


 

 

lol,  ti tashi shko nga  qyteti me nje pugure  qumesht, e do ta  shesesh ne  fshat? lol.. pse na ofendon :p

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 19:20
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

hahahhaha he mor se lonja po ban sikur me vertet merrem me jamakjan une

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 19:22
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
hahahhaha he mor se lonja po ban sikur me vertet merrem me jamakjan une


 

lol..  well i  don't knoe  that :p... anyway...   shkruajma    ne prv  adresen per ne  norwalk ke platin... ose dhe ketu

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 19:25
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


Gjeja e pare mashkull,une kam me teper se 10 vjet jashte,me shume kam jetuar jashte vendit se brenda.Se dyti,ndaj them une qe meshkujt duhen me eksperience ne jeten sentimentale para se tua ngjitesh doren se pastaj s'ka qen qe duron marrezirat e tilla si keto te mesipermet.Sa per lidhje e zgjidhje zinxhiresh,aq te "lidhur zinxhiresh" sa une gjeje tat shoqe ti se do ishe me i miri i shokve,ka forma-forma per te lidhur dike per vete,ti mendon qe duke shtypur instinktet  do mund te lidhesh dike per vete: GABOHESH RENDE.Sa ti sjellesh shpinen do i lere te lire,ndersa po e lidhe per vete duke i dhene hapesiren e duhur te perjetoje ndjenjat e saja ne pranine tende atehere po qe e ke lidhur tamam per vete.

Une seriozisht qe i them partnerit tim kur kalon ndonje femer e bukur"amo',shif sa e bukur qenka ajo",kjo sepse lidhja ime me te ka kaluar nivelin fizik me kohe.Ne fillim njerezit mund ti vene rendesi pamjes fizike por pastaj njeriu rri me njeri-tjetrin ngaqe dashurohen mendurisht,ngaqe e dine qe kjo forme e te menduarit eshte unike e njeriut qe dashurojne.


Sa per kete siper prape te kundershtoj nqs e ben ti une nuk do ta beja ai eshte mendimi yt edhe ky eshte i imi ok? Syte sigurisht qe dote shkojne atje sepse tani eshte bere instiktive qe njerezit e kane mendjen tek e bukura, por qe te beje pyetje te tilla,nuk do beja.


Pls,man,ne cilin shekull jeton?Ti kontrollosh celularin te dashures?Ore!Nje mashkull i tille duhet te jete vertete naiv se po deshi te te dredh bishtin dashnorja gjen forma te tjera per ta bere: psh duke mbajtur i karte te dyte pa e ditur ti hic.Ti lutja Zotit se mos e ka ne ADN tradhetine se per kontrolle celulari ke ngel pa zbulu gjo!



 

Bera shaka moj por ajo qe thua ti eshte e vertet s'kam pse ti kontrolloj te dashures cel...mjafton qe ajo "ta kete mendjen ne vend".Po qe se nga kjo ane eshte ne rregull atehere cel eshte i kontrolluar ( Pastaj une nuk marre vesh nga telefonat hahah)

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 23:06
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

flm per pergjigjet te gjitheve.

pyetje nr- x per djemte ose dhe per vajzat meqe eshte bere hudh nje prit nje tjeter.. mix

Do shkonit me te dashurin/dashuren ne nje klub nate strip?

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Shtator 2006 03:44
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Citim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever
flm per pergjigjet te gjitheve.

pyetje nr- x per djemte ose dhe per vajzat meqe eshte bere hudh nje prit nje tjeter.. mix

Do shkonit me te dashurin/dashuren ne nje klub nate strip?



Never

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Shtator 2006 04:27
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Micka_NY
Anetar i ri

Regjistruar: 16/09/2006
Vendbanimi: NY
Mesazhe: 9

a te shkonim ne nje strip club?
I would like to go.... I don't think my bf is up for it, he's kinda old fashion... pune maloku mo...no offense people

__________________
Sky Is The Limit...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Shtator 2006 05:14
Micka_NY nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Micka_NY Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Micka_NY (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Micka_NY Shto Micka_NY nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Micka_NY nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Pyetje per femrat:Kur beheni/dukeni me te bukura naten apo diten edhe pse ?

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Shtator 2006 05:24
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.