Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > "Lokali Tirones"
Gjithsej 216 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

"Lokali Tirones"

"Lokali Tirones"


Po u hapen gjith keto lokale ketu ne forum, vetem lokalin e tirones nuk po e hapte njeri.Keshtuqe thash po e hap una.

Ju ftoj te gjitheve ne partin e hapjes se ketij lokali.

Drinks: Pije te paren me fund, te tjerat i ke falas...!

Ju mirepres te gjitheve


__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2006 23:06
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re images....jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 840 herė.

Dehuni, behuni tap fare per qefin tuaj

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2006 23:12
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

engjelli_mbrojtes flm per pijet falas.Une nje Red bull dua se pijet alkoolike nuk i pi...Urime lokalit Tirones.Po ku ishe me pare ti???

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Tetor 2006 10:21
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

Citim:
Po citoj ato që tha sexi
engjelli_mbrojtes flm per pijet falas.Une nje Red bull dua se pijet alkoolike nuk i pi...Urime lokalit Tirones.Po ku ishe me pare ti???


Kamarjeeeeeeer mje red bull per sexin shpejt.

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Tetor 2006 16:45
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

Hey miq te dashur te FH dera e lokalit eshte e hapur per te gjith.
Hyni dhe dilni sa here te doni dhe porosisni cfare te doni.

Gjithashtu mund te beni biseda te ndryshme ashtu sikur te ishit ne nje lokal tamam.


Ju mirepres te gjitheve.

Engjelli xx

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Tetor 2006 16:48
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Nigo
i larguar

Regjistruar: 19/03/2006
Vendbanimi: .........................................
Mesazhe: 1757

Hej engjell,ty të lumtë se gjith kta Tironsa në Forum edhe asnjoni nuk e hapi kë Lokal.Po nejse Urime dhe flm.se ktu në ktë Lokal mund të takojm shum patriota hahahahaha

Kamarier paske mar atë që paska pas Etnik 78 ke Qyli.Mir ke bo se ky osht çun i mir,hallexhi i shkreti ke bo sevap.....

Hajt pra më sill nji Vodka Orang,ta pi me fund,se pastaj i kam të gjitha falas,të paktën kshu tha shefi engjell-mbrojtes-i,apo jo shefo

Gëzuar Tironsa me fund për Tironën ton heroike!!!

__________________
..............................................................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Tetor 2006 20:10
Nigo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Nigo Kėrko mesazhe tė tjera nga: Nigo Shto Nigo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Nigo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

C'kemi si jeni mire? Erdha prap une, thashe po shkoj me pi na i makiato me shllak te lokali Tirones. Hajde kamarjero ma sill ate makiaton time dhe ca biskota po pate. Po keta Tironcat nga bohen,apo s'jane kthyer akoma nga pushimet? Ate engjellin_mbrojtes dhe Nigon mi therrit te vijne te bojme na i dore muhabet ketu...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Tetor 2006 10:42
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

Citim:
Po citoj ato që tha sexi
C'kemi si jeni mire? Erdha prap une, thashe po shkoj me pi na i makiato me shllak te lokali Tirones. Hajde kamarjero ma sill ate makiaton time dhe ca biskota po pate. Po keta Tironcat nga bohen,apo s'jane kthyer akoma nga pushimet? Ate engjellin_mbrojtes dhe Nigon mi therrit te vijne te bojme na i dore muhabet ketu...



Hey sexi ckemi?
Kamarjer dy kafe ketu te tavolina jone dhe ca biskota per sexsin.
Nigo hajde knej nga tavilina jone dhe ti per kafe se e kena fillu me kafe sot.

(Shofim dhe filxhanin me vone) hahahahahahhah

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Tetor 2006 11:03
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Nigo
i larguar

Regjistruar: 19/03/2006
Vendbanimi: .........................................
Mesazhe: 1757

Kamarier atë kafen time ma sill ke tavolina tjetër,ku është ul sexi dhe engjell(se do na shofi sexi filxhonin hahahaha)

Për të mira ju vazhdoni se ika un u bona von.

__________________
..............................................................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Tetor 2006 11:06
Nigo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Nigo Kėrko mesazhe tė tjera nga: Nigo Shto Nigo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Nigo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Sa shpejt qe ik dhe ky Nigo mo papapaaapaa.Hajde more ketu bojme pak muhabet vetem une me engjellin do rrime ketu,spo na vika na i tjeter hic.Sa per filxhon me gjithe qejf lale po sdi me pa une,po he se do e gjejme ndonje qe te na e shikoj mos u merzit.

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Tetor 2006 11:17
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:26 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 216 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > "Lokali Tirones"

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.