Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > www.Jeshil.com
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

4 sugjerime.

1. Filmi "Fije qe priten" nuk hapet se file RAR eshte i prishur.
2. Filmi "Zedhenesi i Grave" eshte gabim sepse titullohet "Zevendesi i Grave".
3. Nuk e di ca bo me ate banden po i here shkarkohen gjonat me 200 kb/s, i here mezi shkon tek 95 kb/s. Jo kaq restriktiv me banden se do na dali mjekra.
4. Eshte mire qe filmat ti vesh ne formatin origjinal dhe jo ne RAR. Kjo sepse nuk fiton kushedi cfare ne peshe. Nderkohe po te ishin ne format video do mund ti shikonim online direkt, pa qene nevoja te shkarkohen komplet dhe pastaj te cpaketohen. Psh dje me rastisi qe doja te shihja Kapedanin por ishte e pamundur se duhet te prisja 1 ore sa te shkarkohej gjithe file. Po te kishte qene gati do e vija ne Windows Media Player dhe do e shikoja nderkohe qe shkarkohej.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2006 13:42
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Steganos
Anetar i ri

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: Michigan
Mesazhe: 25

1. Nuk jam duke e prekur. Po bej version te ri edhe ne te riun do rregullohet.
2. Edhe kete si lart.
3. Une e kam hequr limitin e bandes. Ti e di me mire se une qe shpejtesia e serverit ka te beje me sa usera e perdorin. Vertet nuk kam shume usera online ne nje cast te njejte, por i lene kompjuterat ndezur duke shkarkuar filma. Ishalla bie ne ndonje kokerr leku te blej server me te mire.
4. Ne versionin e ri. U lodha duke shpjeguar rreth 20 emaile ne dite si te hapin .rar. Do e ve embed, me opsionin e shkarkimit.

Jeshil v2 duhet te mbarohet se shpejti. Shpresoj nga fillimi i Janarit por nuk dihet. Kismet.

(new music script, new video script, game script, e ca opsione tjera qe nuk i kishte ai tjetri. Nga coding se kam hallin se i kam bere ti hash por se di si do reagojne njerezit nga pamja. Popullsia Shqipetare ka xhelozi edhe zakonisht ka shije te cuditeshme. :p )

Rrofsh Faje. Me behet qejfi kur ti me jep sygjerime se je nje nga ikonat e Shqiperise ne Internet.

Sidomos per chat. Bej shaka.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2006 01:17
Steganos nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Steganos Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Steganos (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Steganos't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Steganos Shto Steganos nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Steganos nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

...

Steganos

3 here e kam shkarkuar ate filmin Fije qe Priten, me aktoret Roza Anagnosti, Guljelm Radoja, Sander Prosi, Kadri Roshi etj etj dhe ne te 3 heret kur kam dashur ta nxjerr nga arkivi, Winrar me jep Header Corrupt. Shihe njehere ate fajel vete, se mos ka pasur gabim gjate arkivimit.

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2006 15:04
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Steganos
Anetar i ri

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: Michigan
Mesazhe: 25

Sapo futa Jeshil Cinema ne linje. Eshte nje faqe me fokusin ne kinematografine Shqipetare. 59filma deri tani, duke shtuar nga 3 cdo dite. Kam rregulluar disa probleme sidomos me formatet e filmave. Te tere jane .avi edhe jo .rar. Shkarkimet jan drejt per drejt si gjithmon, edhe pa regjistrime apo hapa te pa nevojshme.


Se shpejti do ri-fus muziken si edhe disa dege te tjera (hosting, imagehosting, gallery, games). Do jet fantastike fare.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2007 02:49
Steganos nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Steganos Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Steganos (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Steganos't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Steganos Shto Steganos nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Steganos nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Ty bravo, por me 20kbps qe e ke bere dashka 12 ore per te shkarkuar nje film.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2007 12:28
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

une per gjys ore i shkarikoj filmat ketu. Kam marre nja 4 cope deri tani.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2007 13:34
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Steganos
Anetar i ri

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: Michigan
Mesazhe: 25

Fajtori, varet nga ngarkesa e serverit vella. S'di cte them per kete. Un kam par 20kb/s por edhe 700kb/s. Nuk varet nga une. Eshte e tera ne serverin. Un s'kam aq lek sa te marr dedicated tani per tani kshu qe do vazhdoj me kete deri sa te gjej ndonje dedicated per pak lek.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2007 14:05
Steganos nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Steganos Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Steganos (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Steganos't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Steganos Shto Steganos nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Steganos nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Steganos mund ta vendosesh prap ate filmin Fijet Qe priten, se s'po e gjej ke faqja.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Mars 2007 13:22
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Steganos
Anetar i ri

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: Michigan
Mesazhe: 25

Ah,

Me fal por se kam lela. Kur e para dolen disa probleme me ate film edhe kur e pash perseri ishte me probleme. Disa nuk e hapnin dot, por edhe kur e hapje nga mezi nuk bente.

Sot do dal pak edhe do blej ca filma se un s'kam me. Po e gjeta do e blej.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Mars 2007 14:19
Steganos nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Steganos Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Steganos (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Steganos't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Steganos Shto Steganos nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Steganos nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Ahhhh ok. S'ka perse harxhohesh. Mendova se e kishe ne pc.

Flm

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Mars 2007 14:20
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:57 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > www.Jeshil.com

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.