Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > Test per intelegjence emotive
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Big girl
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 31/03/2006
Vendbanimi: londer
Mesazhe: 48

me shume “c”:
Regresioni dhe represioni qe i ben vetes ju ben tip te mbyllur aq sa inteligjenca juaj nuk merret vesh prej asnjeriu: ju lini pershtypjen tek te tjeret se o jeni shume i zgjuar ose shume idiot. Shpesh manifestoni veprime te cuditshme dhe te rendomat, kjo nga nevoja juaj e pavetdijshme per te nxjerre jashte ato qe represoni. Ju qani shume shpesh, shprehni varesi ndaj te tjereve.Jeni te prirur per psikoza dhe rralle here edhe neuroza. Por ndryshe nga “a”-të ju mendoni “nese une kam provuar vuajtjen , nuk do doja te vuante askush”. Jeni tipi qe dashuroni njehere e pergjithhere. [/B][/QUOTE]

shume sakte ,eshte shume e vertete se une qaje shpesh dhe kjo e fundit qe nuk dua te vuan askush nese vuaj une,te dashuroj per here te dyte e kam shume te veshtire

__________________
Ne trupin e njeriut gjendet nje cop mishi ,nese ajo eshte e shendosh ,eshte i shendosh i gjithe trupi dhe nese do te prishet,prishet i gjithe trupi.A nuk eshte ajo zemra?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2007 16:52
Big girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Big girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Big girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Big girl Shto Big girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Big girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kela09
Anetar i ri

Regjistruar: 24/05/2007
Vendbanimi: shqiperi
Mesazhe: 10

pershendejte te gjithve edhe nga mua, Kela. ky eshte mesazhi i pare qe po dergoj.
me terhoqi kjo yeme dhe po shkruaj ketu.
une kisha me shume pergjigje "b" dhe mndoj qe eshte paksa e vertet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2007 18:17
kela09 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kela09 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kela09 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kela09 Shto kela09 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kela09 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:17 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > Test per intelegjence emotive

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.