Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Bikini foto...
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re v262318_703.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 75 herė.

*26* Eeejjjj...po vjen plazhi...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Maj 2008 11:00
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Selam alekum!
Jam kurioz te di se a shkojne turkeshat me shami ne plazhet e bukura te Egjeut? Nuk kam qene asnjehere ne Turkey,por patjeter do te vij.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Maj 2008 12:41
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
Selam alekum!
Jam kurioz te di se a shkojne turkeshat me shami ne plazhet e bukura te Egjeut? Nuk kam qene asnjehere ne Turkey,por patjeter do te vij.



Alekum selam mik...

Ooooohhhhoooo...e ç'te shkuare...Disa dalin pa gje fare ,disa normale si kto ne foto.Ka pak nga ato qe shkojne me shami po sa per te mar ajrin e detit .
Do besh mire te vizitosh njehere bregdetin ne Turkey dhe do mbetesh i kenaqur...
(Me falni nese kam bere reklame )

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2008 13:24
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 1481525.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 65 herė.

Keto i kam blere para nje jave!!
Kuptohet ajo cupa nuk jam une !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2008 13:28
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 1354473.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 67 herė.

Keto jane Trendy per kete vere...
Tankini ne vend te bikini !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2008 13:31
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re nora.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 60 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha Eria
Keto i kam blere para nje jave!!
Kuptohet ajo cupa nuk jam une !



Si ky model i kisha nje pale vjet (ngjyre roze) po tek rripat lart s'me pelqejne shume se ngelin shenje...Me mire me rripa te holle ose pa rripa fare...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2008 11:39
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha SEXI


Alekum selam mik...

Ooooohhhhoooo...e ç'te shkuare...Disa dalin pa gje fare ,disa normale si kto ne foto.Ka pak nga ato qe shkojne me shami po sa per te mar ajrin e detit .
Do besh mire te vizitosh njehere bregdetin ne Turkey dhe do mbetesh i kenaqur...
(Me falni nese kam bere reklame )




Ndoshta veren tjeter mund t'i bejme nja 15 dite ne Turkey.Shume shoke e kusherinj te mijte te cilet kane pushuar ne Antalia e diku tjeter, ma kane mburrur ate bregdet.Une ju kam thene se do te magjepseshit po te shkonit ne Palma de Mallorka te Spanjes.Te besoj per ato qe thua,sepse disa fustangjata e qe ju duken vetem syte,jane 1000 here me te thekura se ato me miniskirt-e.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2008 12:17
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
trojani
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/12/2003
Vendbanimi: danimarke
Mesazhe: 900

Me ngjyre roze

O Sexo.
Na trego ndonje foto tende me bikini me ngjyre roze.
He me qafsh

__________________
Dite me te mira pasketaj vine
shkoi erresira

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2008 13:30
trojani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė trojani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me trojani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: trojani Shto trojani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto trojani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Re: Me ngjyre roze

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re bora-bora-island-tahiti-french-polynesia.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 46 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha trojani
O Sexo.
Na trego ndonje foto tende me bikini me ngjyre roze.
He me qafsh



Aaahhh...te keqen...I iku mosha SEXIT te nxjerri foto me bikini ketu...
Shko andej nga fotot e anetareve me shiko normale dhe me imagjino me bikini


IQ VLORA do te me pelqente te shkoja dhe ne Palma de Mallorka te Spanjes qe po thua ti...po njehere dua te realizoj endrren per 1 muaj pushime ne Bora-bora...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2008 10:55
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re v272439.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 39 herė.

.

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Maj 2008 18:27
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:19 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Bikini foto...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.