Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Sekreti i lumturise: Vajzat vs. Djemve
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Njoftim i Rendesishem !!!

Balerina Kati ... se po dalim si shtrigat ne tani ... qe ta dini ju cunat kjo eshte pergjigja e nje liste tjeter qe na e bene si "provokim " dhe qe do ta veme se shpejti ... se ne nuk na hipen kot te marrim te hartojme lista ...
Po kot se kishte ai filluesi i sherrit : me duket se po futemi ne shishe vete :p

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2007 20:46
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Re: Eh ne te shkretat sa durim !!

Citim:
Po citoj ato që tha tulipani


ah sa mire paska shkuar puna ... Diabolic pse ketej paske qene ti ? Sa s'paske prit per komentet ..po te hane duart ty kur shef keto sfidat eee? Nejse qenke i vetmi qe e ka marre me filozofi se lexova ca gjera ne fillim te faqes 1 sa thashe plasi ketej    ... Ore ke do caje ne dysh ti per mamin? :p  ... ehh grua super qenka qe te perballoka ty papapa sa i padurueshem :p

 



He me se llafe i ke ti se kshu je rob i mire.
E si do i rrish burrit ti ? Me nje kemb dhe Gati tu .
Pale te te bie nje burre si puna ime .
Gje me te mire nuk do doje e di une.
Jo po thuaje ketu ne mes te gjithve qe me ke thene me mp qe o me mer mua per burre o bjer e vdis.
Edhe une ngaqe kam frike se mos pret damaret kot do te te marre per grua.
Por ki kujdes se po nuk shkove mire me maman time te ndava ne vend ...
:p

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2007 20:52
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Re: Njoftim i Rendesishem !!!

Citim:
Po citoj ato që tha tulipani
Balerina Kati ... se po dalim si shtrigat ne tani ... qe ta dini ju cunat kjo eshte pergjigja e nje liste tjeter qe na e bene si "provokim " dhe qe do ta veme se shpejti ... se ne nuk na hipen kot te marrim te hartojme lista ...
Po kot se kishte ai filluesi i sherrit : me duket se po futemi ne shishe vete :p



..........

HAhaaaaaaaaaaaaa  jo moj naqe jo.....mos u trazo hiq....

Kjo liste ishte sa per nxemje.......sa me ia ba qejfin ktyne .....burave pra...:p

PO ku ka shishe me format tona perfekte ...:p

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2007 20:53
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic


He me se llafe i ke ti se kshu je rob i mire.
E si do i rrish burrit ti ? Me nje kemb dhe Gati tu .
Pale te te bie nje burre si puna ime .
Gje me te mire nuk do doje e di une.
Jo po thuaje ketu ne mes te gjithve qe me ke thene me mp qe o me mer mua per burre o bjer e vdis.
Edhe une ngaqe kam frike se mos pret damaret kot do te te marre per grua.
Por ki kujdes se po nuk shkove mire me maman time te ndava ne vend ...
:p



Ca llafesh kam une ? Hmm jo re ca me nje kembe thua ti , secilit si i takon haku dhe pike   se keshtu ne fillim beni si engjej ju leqe peqe pastaj fillojne grackat : ku rafsha mos u vrafsha :p

Ate Mp s'ta cova dot se ti e ke plot nga admirueset e shumta keshtu e kam flejt mendjen s'ka problem dhe po i preva damaret jam e rigjenerueshme :p

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2007 21:11
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha tulipani


Ca llafesh kam une ? Hmm jo re ca me nje kembe thua ti , secilit si i takon haku dhe pike   se keshtu ne fillim beni si engjej ju leqe peqe pastaj fillojne grackat : ku rafsha mos u vrafsha :p

Ate Mp s'ta cova dot se ti e ke plot nga admirueset e shumta keshtu e kam flejt mendjen s'ka problem dhe po i preva damaret jam e rigjenerueshme :p



Tani e ke mp te lire.
Jo per gje por une vetem ty te kam ne zemer sme interesojn asnje nga keto admirueset qe thua ti.
Ta kam thene edhe une qe o te marr ty o marr noi tjeter :p
Po te kontrollosh une thelle thelle po shume thelle thell jam njeri i mire.
Po mos degjo ca thone bota ti se ata flasin se na kane zili

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2007 21:42
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Tuli po jepi mi nje chance cunit se per modesti thote jam njeri i mire

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2007 21:47
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic

Tani e ke mp te lire.
Jo per gje por une vetem ty te kam ne zemer sme interesojn asnje nga keto admirueset qe thua ti.
Ta kam thene edhe une qe o te marr ty o marr noi tjeter :p
Po te kontrollosh une thelle thelle po shume thelle thell jam njeri i mire.
Po mos degjo ca thone bota ti se ata flasin se na kane zili



Citim:
Po citoj ato që tha briseide
Tuli po jepi mi nje chance cunit se per modesti thote jam njeri i mire


Brisi po ti e pe ca ka bere me ate listen ? :p dhe per gjah eshte gati te na coje ... pse keto keshilla inkurajimi me jep ti mua? Sa ma do te miren :p  ... po ai vete e ka thene kush merr ate e merr lumi ... Fundi i historise : Mbytje

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2007 21:55
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha tulipani




Brisi po ti e pe ca ka bere me ate listen ? :p dhe per gjah eshte gati te na coje ... pse keto keshilla inkurajimi me jep ti mua? Sa ma do te miren :p  ... po ai vete e ka thene kush merr ate e merr lumi ... Fundi i historise : Mbytje



hihihihihi e di,po me erdhi keq,hajt thashe je ti e forte e perballon,se jo te gjitha arrijne :p (Shaka )

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2007 22:04
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Gra a e mbani mend kur u krijua bota dhe zoti na mblodhi dhe na dha inteligjencen?
U harrova ju nuk ishit ...


Tuli do te me kerkosh por ske per te me gjetur.Do te bredhesh si cifuti ne shkretetire per te me gjetur se une jam toka jote e premtuar.
E vertet e kam thene qe lum ajo qe do me marri,lumi ka per ta marre.
Po e kisha fjalen per lumin e lumturis une moj.
Mire si te duash Tuli
Ohu sa me lusin mu :p :p


Brisi he pra na ndimo si te kam ndimuar kur ishe me aksion ne kooperativ :p

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2007 22:06
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic
Gra a e mbani mend kur u krijua bota dhe zoti na mblodhi dhe na dha inteligjencen?
U harrova ju nuk ishit ...


Tuli do te me kerkosh por ske per te me gjetur.Do te bredhesh si cifuti ne shkretetire per te me gjetur se une jam toka jote e premtuar.
E vertet e kam thene qe lum ajo qe do me marri,lumi ka per ta marre.
Po e kisha fjalen per lumin e lumturis une moj.
Mire si te duash Tuli
Ohu sa me lusin mu :p :p


Brisi he pra na ndimo si te kam ndimuar kur ishe me aksion ne kooperativ :p



hahahahahhahaha une vetem postino i Marias nuk behem ore qe kur na del i paafte ne keto pune?? :p...Une e dhashe kontributin,ti kujdes se te zhdep ne dru burazeri tjeter :p

Tuli,mike,shaka nga ana ime,nga djali s'e di

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2007 22:12
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Sekreti i lumturise: Vajzat vs. Djemve

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.