Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > 3 pyetje ???!!!
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

3 pyetje ???!!!

1 - 6 muaj pa seks apo 6 muaj pa tv? cilen do zgjidhni?!

2 - sikur te keni te drejten te jetoni gjithe jeten ne SHBA/USA, por nuk lejoheni te dilni kurre jashte saj. ose te keni te drejt te shkoni kudo ne bote por kurre ne SHBA/USA! cilen do zgjilni?!

3 - a doni ta dini diten e vdekjes?! sikur une tju tregoj vitin, diten, minutin! a doni ta dini?!?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2008 15:32
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

6 muaj pa seks edhe kam qendruar... pa tv s'besoj t'ja dal dot


Pyetja e dyte me duket retorike... dmth me mire te udhetosh ne te gjithe boten?! Nqs me doemos duhet te zgjedhesh


Pyejta e trete ... absolutisht jo!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2008 15:41
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Do te zgjidhja

1- 6 muaj pa tv.
2- Te gjesdiz gjithe boten....keq fort se nuk pashe Sh.B.A :p
3- Jo nuk dua, sepse s'do te kishte kuptim jetesa.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2008 15:42
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Re: 3 pyetje ???!!!

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
1 - 6 muaj pa seks apo 6 muaj pa tv? cilen do zgjidhni?!

Ti si mendon?

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
2 - sikur te keni te drejten te jetoni gjithe jeten ne SHBA/USA, por nuk lejoheni te dilni kurre jashte saj. ose te keni te drejt te shkoni kudo ne bote por kurre ne SHBA/USA! cilen do zgjilni?!

Aman, me plasi mua per Ameriken.
Citim:
Po citoj ato që tha kurti
3 - a doni ta dini diten e vdekjes?! sikur une tju tregoj vitin, diten, minutin! a doni ta dini?!?

Pooooo. Nje nga gjerat e vetme qe do doja te dija paraprakisht, keshtu nxitohem te bej gjerat qe kam dashur perhere t'i bej e te mos vdes me "ah sikur ..."

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2008 17:17
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

1- Pa TV (pa sex me mire te vdes)

2- Ketu ku jam...ne gjermani-Europe!(Po s'ika dot ne USA eshte Kanadaj,Australia dhe ato me te mira jane...!(Por Zoti ma ka dhene mundesine te leviz ne te gjithe Boten)

3- Jo, s'dua ta dije (po te jete nje dite para se te vdes, mbase po)


Pa uje- !

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2008 17:36
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

1- nuk e di pse e thashe 6 muaj se fakti ishte nje vit pa bere seks. dhe nje vit pa tv. akoma nuk kam tv. edhe internetin e mora mbas nje viti. kto ishin gjera qe me friksonin sikur te mungonin ne jeten time.per dy jave e provova edhe pa drita. thjeshte bera nje exsperiment me jeten time rreth moshes 30. edhe duhanin e lashe. te behem edhe me i sinqert ika nga nje jete qe kisha me pare. qe te mbesim brenda temes e kam kaluar daten qe i kisha caktuar vetes pa seks, as edhe nje puthje:) kenaqesine me te madhe e kam ndjere para pak kohesh kur nje goce me perkelli pak ftyren, dhe me vone edhe u puthem. sinqerisht qe u bera pak emocional, se as s'kisha touch per nje kohe te gjate. me falni se e zgjata se mund te shkoj edhe shume gjate, por e shprehi vedin lirisht ktu! eshte faji u juaj se jeni te gjithe fantastik njerez ne kyt forum.

2- sikur shqiperia te ishte diku ktu pjese e ktij kontinenti, do zgjidhja ameriken. por tani nuk mund te jap nje pergjigje te sakte.

3- amor alucius, ti mund te jesh nje njeri i forte shume psikoligjisht se une kurre nuk mund te them pooo. (edhe jam pak tip me depresion:)!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2008 06:51
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

pa tv nuk shtyhet por pa seks nuk jetohet

do preferoja ameriken se kam a shume kam bredhur dhe kam pare shume vende

edhe sikur ta di diten e vdekjes sdo ishte keq se do kthehesha perseri ne irak hahahaah

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2008 08:58
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
3- amor alucius, ti mund te jesh nje njeri i forte shume psikoligjisht se une kurre nuk mund te them pooo. (edhe jam pak tip me depresion!!!

Njeriu ne jete duhet te marre nje pozite te forte, nuk mund te lejosh jeten te te godase here pas here e te mos reagosh, pra te ulesh koken e t'i thuash"godit prape se kam zgjedhur poziten e te dobetit". Njeriu duhet luftuar per gjerat qe ndryshohen dhe pranuar gjerat qe s'ndryshohen.
Nje dite gjithe do vdesim, koha qe kam kaluar ne sherbim te ca pacienteve terminale(ka vjete kjo pune) me ka ndryshuar komplet vizionin per jeten.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2008 18:33
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Pa TV shume e thjeshte, pa sex shume e veshtire (djalo mos e deno veten me mekate te tilla )

Te jesh ne Amerike, eshte si te jesh ne gjithe boten, ke shansin t'i provosh te gjitha, prandaj rri atje ku je ne USA se je me fat dhe mos leviz deri sa te te vije rradha te bredhesh gjekundi tjeter ne bote me letra te rregullta.

Diten e vdekjes nuk do kerkoja t'a di, por edhe po ta dija nuk do t'i trembesha, ama jeten time e jetoj sikur ta dija qe dita e vdekjes time eshte e nesermja dhe kjo me ben ta jetoj jeten deri ne fund.

Kurti im i dashur mos ke vendosur te behesh shenjtor

Jetoje jeten vllajo me te mirat dhe te keqijat qe mban kjo jete. Zgjedhjet qe do te besh ti, jane vendime te tuat dhe nuk i perkasin askujt tjeter.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2008 18:44
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Re: 3 pyetje ???!!!

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
1 - 6 muaj pa seks apo 6 muaj pa tv? cilen do zgjidhni?!
Pa Tv sigurisht.
Citim:

2 - sikur te keni te drejten te jetoni gjithe jeten ne SHBA/USA, por nuk lejoheni te dilni kurre jashte saj. ose te keni te drejt te shkoni kudo ne bote por kurre ne SHBA/USA! cilen do zgjilni?![/B]
Zelande e Re
Citim:

3 - a doni ta dini diten e vdekjes?! sikur une tju tregoj vitin, diten, minutin! a doni ta dini?!? [/B]
Jo as me intereson ta di.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2008 18:45
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:23 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > 3 pyetje ???!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.