Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Thirrje Djemeve Shqipetare Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 2.67.
Gjithsej 29 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Citim:
Po citoj ato që tha roke
Plloshtan!!Po fillon te kuptosh:p:p .Ndergjegja po te vjen!!Shume mire Keto jane shenja te nje jete pa komplikacione:p:p
Pershendetje vajzave shqiptare qe nuk jane te sigurta per veten



Nuk dua te abuzoj se hirushja do me akuzoje dhe jam ne mendje ta respektoj ! pikecuditesen e sa!
Faleminderit!

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Maj 2004 23:16
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BELA E BUKUR
^^^^^^^^

Regjistruar: 06/12/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 218

Citim:
Po citoj ato që tha roke
Plloshtan!!Po fillon te kuptosh:p:p .Ndergjegja po te vjen!!Shume mire Keto jane shenja te nje jete pa komplikacione:p:p
Pershendetje vajzave shqiptare qe nuk jane te sigurta per veten



Ha ha ha sa modest qe te kam mo Roke:p
Plloshtani ti flaemidnderit po bela tani skam as comp..dhe e marr me qera tani ose kerkoj borxh nje :p ca te bejme , po ne fakt tani eshte edhe vere dhe jemi me shume busy me pushime ,jo si ne dimer qe nje e dy strukeshim tek komputeri na falet apo jo ....Roke ,kush te tha tyja qe vajzat shqietare sjane te sigurta ne vetevete mo...:p:p apo e la Plloshtani po fillon ti tani me filozofi:p hahahah ju pershendes Bela!

__________________
@@ YOU CaN'T ChAngE ,tHE pAsT buT YOU caN ruin the prEsEnt BY WoRRiNg, ABoUT THE FUTuRe.@@ BEL@

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2004 01:51
BELA E BUKUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BELA E BUKUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BELA E BUKUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BELA E BUKUR Shto BELA E BUKUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BELA E BUKUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Po mire moj bela nuk te thash qe te rrije ne comp ..., por mos m'i merr fjalet kallup te zotit! Te pershendes bela e bukur, se sot nuk e zgjas aq shume se pastaj filozofia do te qaje per nyjet gordiane...
pershendetje

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2004 07:55
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
EvRoPiAnI
Anetar i ri

Regjistruar: 19/05/2004
Vendbanimi: ne zemren e goses time
Mesazhe: 1

Re: Thirrje Djemeve Shqipetare

Citim:
Po citoj ato që tha BELA E BUKUR
MENDIMI JUAJ PER VAJZAT SHQIPETARE


Qeshi me lot

hej o zemra e bukur kjo tema jot po po ti kishe ba thirrje gocave do ishte ma e bukur
une per veten teme 80 per qind te gocave shqiptare i urrej shume

1) se nuk kane rrespekt per cunat shqiptar i ofendojne

2) nuk jane te sjellshme

3) nuk din te mbahen

4) jane shume , mua me zhgenjejne

5) nuk jane besimtare te partneri e kam fjalen per 80 perqinshin ok

6) jane me mendje te madhe shumica

keto jane pak po per momentin spo mbaj mend une si person njof shume goca shqiptare ne athine , po most te njifja shume sdo isha pergjigje fare te kjo tem me rrespekt evropini?

__________________
jetoje ket jet sa ma mir se ske per te pas shance ma!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2004 11:38
EvRoPiAnI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė EvRoPiAnI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me EvRoPiAnI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: EvRoPiAnI Shto EvRoPiAnI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto EvRoPiAnI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qorri
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: ketej nga bregu i lumit
Mesazhe: 250

Citim:
Po citoj ato që tha plloshtani


O qorri kur te flasesh duhet te kesh ne dije, qe edhe te fshehesh pas gishtave te madhenj!!!... Qorri ligjerata nuk shkojne pas amfiteatrit, por brenda ne amfiteater. Heren tjeter duhet ta kesh kete gje parasysh. Dakort!
pershendetje per qorrin!





O Princ prape po kruhesh ti?Lem o plak se s'ta kam ngene.Pastaj thua s'kam kohe ti.Hajt pra tung e me mend ne koke.

__________________
I SAY WHAT I THINK AND I DO WHAT I SAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2004 15:10
qorri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qorri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qorri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qorri Shto qorri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qorri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Citim:
Po citoj ato që tha qorri




O Princ prape po kruhesh ti?Lem o plak se s'ta kam ngene.Pastaj thua s'kam kohe ti.Hajt pra tung e me mend ne koke.



Eh krejt ditet nuk jane njesoj qorri...

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2004 15:16
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qorri
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: ketej nga bregu i lumit
Mesazhe: 250

BRAVO PRINCI

Shoh qe po permireson me Shqipen.

__________________
I SAY WHAT I THINK AND I DO WHAT I SAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2004 15:34
qorri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qorri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qorri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qorri Shto qorri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qorri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Re: BRAVO PRINCI

Citim:
Po citoj ato që tha qorri
Shoh qe po permireson me Shqipen.


Une jam njeri qe degjoj... Patjeter te permiresohem se mandej te ditet do me gjykojne per gjuhen qe s'me marrin vesh...
Qorri te pershendes, dhe thirri djemt le te vin t'ju ligjerojme per ...

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2004 15:38
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Citim:
Po citoj ato që tha plloshtani


Nuk dua te abuzoj se hirushja do me akuzoje dhe jam ne mendje ta respektoj ! pikecuditesen e sa!
Faleminderit!




Plloshtani, si gjithmone une nuk te kuptoj me cfare kuptimi i ke gjerat kur shkruan???

I Don't hate anybody dhe ne fakt eshte vetem forum dhe shkruaj per te kaluar kohen.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Maj 2004 22:01
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

shume thjesht shkruaj enderuara hirushe... Shkronjat e alfabetit i kam parasysh, dhe i strukturoj ngapak, dhe i ve ne radh te fh-se. Kaq kisha
Te pershendes hirushe!

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2004 10:57
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:36 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 29 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Thirrje Djemeve Shqipetare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.