Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Matematikė dhe Gjeometri > a ka studente matematike ketu?
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
endri79
Anetar i ri

Regjistruar: 05/02/2003
Vendbanimi: Milano
Mesazhe: 1

a ka studente matematike ketu?

meqenese pashe se eshte hapur ky seksion mbi shkencen
do te doja te dija a ka ndonje qe studion matematike
dhe nqs. po ku ndodhet dhe çfare po studion konkretisht.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2003 14:28
endri79 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė endri79 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me endri79 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: endri79 Shto endri79 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto endri79 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotele
Anetar i ri

Regjistruar: 11/07/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 7

hi

une kam mbaruar por cfare don te dish

__________________
jam une

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Gusht 2003 10:22
kotele nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotele Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotele (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotele Shto kotele nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotele nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cyclotomic
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 19/01/2004
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 51

Hi,
Jam antar i ri ne kete forum, po te njejtin nickname kam dhe tek forumishqiptar.

Me behet mjaft qefi qe ka nje forum qe esht komplet i dedikuar per matematiken dhe qe paska disa shkrime qe per numrin e antareve ne kete forum dhe per interesin qe ka per matematike nuk esht pak.

Un jam ne vit te dyt kolegj dhe studioj per matematike te pakten per momentin se mund te ndryshoj ne ekonomi ose ne inxhinjeri elektrike.
sidoqofte me pelqen jashtmase matematika.

Shpresoj qe te kete me shume pjesemarrje dhe te kete me shume problema apo vertetime etj.

gjithasthu un kam probleme te shprehem ne gjuhen shqipe kur vjen puna per matematike pasi gjithcka po e mesoj ne anglisht.

Gjithe te mirat...
shpresoj qe ky forum do te behet sa me aktiv ne te ardhmen.

__________________

"The beautiful is the symbol of the morally good" Dialectic of Aesthetic Judgment - I. Kant



Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Janar 2004 17:18
Cyclotomic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cyclotomic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Cyclotomic (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cyclotomic Shto Cyclotomic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cyclotomic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dianausa
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/09/2006
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 64

hi

hi athere do te kerkoja te me ndihmoje mua qe i di termat ne shqip dhe me duhet ti memorizoj ne anglisht

Citim:
Po citoj ato që tha Cyclotomic
Hi,
Jam antar i ri ne kete forum, po te njejtin nickname kam dhe tek forumishqiptar.

Me behet mjaft qefi qe ka nje forum qe esht komplet i dedikuar per matematiken dhe qe paska disa shkrime qe per numrin e antareve ne kete forum dhe per interesin qe ka per matematike nuk esht pak.

Un jam ne vit te dyt kolegj dhe studioj per matematike te pakten per momentin se mund te ndryshoj ne ekonomi ose ne inxhinjeri elektrike.
sidoqofte me pelqen jashtmase matematika.

Shpresoj qe te kete me shume pjesemarrje dhe te kete me shume problema apo vertetime etj.

gjithasthu un kam probleme te shprehem ne gjuhen shqipe kur vjen puna per matematike pasi gjithcka po e mesoj ne anglisht.

Gjithe te mirat...
shpresoj qe ky forum do te behet sa me aktiv ne te ardhmen.

__________________
hej jeta eshte si e krijojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Maj 2008 16:35
dianausa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dianausa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dianausa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dianausa Shto dianausa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dianausa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 04:26 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Matematikė dhe Gjeometri > a ka studente matematike ketu?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.