Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Arkiva > Si e dallon qe nje femer/mashkull eshte i/e virgjer?
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

Re: Re: Sekreti!

Po citoj ato që tha aries_girl


po nga nje film qe kam pa nji cun qe ishte i virgjer kaloi ne orgazem pa fillu pune akoma.hahahahahahaaaaaaaaaa.them se kjo eshte nje arsye me e kuptu kur jan te virgjer.byeeeeee

hahhahhahahhahaaaaaaaaa
shif filmna ti lal akoma hahha
aries_girl nuk ka te bej fare ajo qe thua ti lal
sepse ajo mund ti ndodh edhe nje jo te virgjeri.......
qe te kuptosh nje djale shihet eksperienca ne krevat ka te bej shume sepse aty dadhohen shume gjera nese eshte i virgjer....
ju pershendes bye

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2004 17:13
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
aries_girl
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/11/2004
Vendbanimi: in you're heart (i hope)
Mesazhe: 128

Smile

Re: Re: Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato që tha nick

hahhahhahahhahaaaaaaaaa
shif filmna ti lal akoma hahha
aries_girl nuk ka te bej fare ajo qe thua ti lal
sepse ajo mund ti ndodh edhe nje jo te virgjeri.......
qe te kuptosh nje djale shihet eksperienca ne krevat ka te bej shume sepse aty dadhohen shume gjera nese eshte i virgjer....
ju pershendes bye [/B]


ok me lal e di, qe dhe eksperienca eshte nji arsye qe tregon.po une nji menim dhash.dhe mgjt jam e sigurt qe ajo qe thash eshte nga arsyet me kryesore per ta dallu nji mashkull nese eshte i virgjer apo jo.nejse ti i di me mire se une kto gjona.hahahahahahahaaaaa

ciaooooooooooo

__________________
If everybody had a heart...
yours would never be broken..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2004 15:28
aries_girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė aries_girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me aries_girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: aries_girl Shto aries_girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto aries_girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

kur isha une vergjin me vinte turp se skisha qef me e dite i dashuri se jam se isha edhe 21 vjece booooooooooo me te marre historia,,, sepse ktu ne americe ashte moda mos me qen vergjin,,, me qen vergjin ktu dmth je kot. por dreqi e marrte femra dallohet direkt jo nga experienca po nga anet tjera (po flas per veti),,,,, mire qe me erdhi experienca kshu natyrale edhe ja bana qefin se ndryshe do me linte,, por arritme shum vite bashke,,, me e cilivizume isha une ne sex se ai. Prandaj experienca te vjen natyrale ska te bejne sa partnera ke pase a je virgjin apo jo per mendimin tim. tung

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2004 17:15
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Talking

Ciaoooooooooooo

Atehere me sa po shoh une ska femer ne bote qe ta dalloje mashkullin e ka dredh apo jo.
Nejse i thone i fjale me hiq friken te fal kalin" edhe une me mire po rri mire se kush e di do kete noj mjat dallimi.
hhahaahhahahahahahaahhahaahahaahhahahah

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2004 13:02
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Varet nga femra,ajo qe i ka dy pare mend te psikologjis direkt ne fjale...dhe per kete s'besoj qe ka nevoje per eksperience.
Pastaj pse e beni aq te gjate?
Nuk e keni aq feeling me partnerin/partneret sa ta pyesni direkt?
Nuk ecet me mashtrime

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2004 18:03
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Amor!Mbase nuk ecet me mashtrime,por njerezit duhen ti pershtaten kesaj bote.......mashtruese

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Nëntor 2004 06:50
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha roke
Amor!Mbase nuk ecet me mashtrime,por njerezit duhen ti pershtaten kesaj bote.......mashtruese

Varet ne cfare bazash ndertohet dicka...Mgjth,personalisht me mire nje e vertete e hidhur se sa nje mashtrim.Te paren mund te arrija ta falja,te dyten aspak!

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2004 15:46
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Re: Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato që tha aries_girl


me thone te drejten indrito se di si ju dallojne femrat nese jeni te virgjer apo jo. po nga nje film qe kam pa nji cun qe ishte i virgjer kaloi ne orgazem pa fillu pune akoma.hahahahahahaaaaaaaaaa.them se kjo eshte nje arsye me e kuptu kur jan te virgjer.byeeeeee


Hahahahahaha,o Zot,mbarova nga te qeshurat.Kam disa minuta qe jam duke qeshur me lote

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Nëntor 2004 16:23
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Re: Re: Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

Hahahahahaha,o Zot,mbarova nga te qeshurat.Kam disa minuta qe jam duke qeshur me lote



do peshqir?

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Nëntor 2004 09:24
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Re: Re: Re: Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato që tha INDRITI2004


do peshqir?


JO!Bota moderne ka shpikur shamiat per fat!

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Nëntor 2004 19:17
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Arkiva > Si e dallon qe nje femer/mashkull eshte i/e virgjer?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.