Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ > Rruga artistike > vizatime
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Rrushiii...

Sheee njona, pse s' me kishe thene per foton e pare me dore, te asaj vajzes se ciles i duket vetem syri? Tani isha duke germuar dhe duke rilexuar mesazhet dhe mund te them qe tani po e shoh me seriozisht punen tende nderkohe qe me pare e shihja me syrin e amatorit pa i dhene shume rendesi (s'do te thote qe nuk kushtoja fare). Pune fantastike mgjs jam kurioz te te shoh gjate punes se si arrin ta krijosh projektin dhe per sa kohe je ne gjendje ta mbarosh. Ku i dihet, ndoshta me jepet shanci te pozoj per ty ne te ardhme . Mbase s'kam trup te bukur si ai tipi i mesiperm por hej, edhe artistet e vjeter dhe fotografet e medhenj, fotot dhe pikturat me te bukura i kane me femra topolake dhe jo me simbole seksi . Hajde, suksese per te ardhmen dhe nje puthje gjigante virtuale......

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2004 18:15
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

Shume mosbesues jeni ndaj artit dixhital, por ne fakt eshte nje fushe e re me mundesira gjigande, por te pazbuluara mire

Ketu kam nje pikture qe paraqet motren time te dashur (ate qe gatuan mire) me disa modifikime te rastit (domosdo, floket s'i ka keshtu)

E bere e gjitha qe nga skica ne Photoshop7

Modifikuar nga wydra datė 12/02/2006 ora 12:08

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2004 13:23
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

Pershendetje!

Shume e bukur ajo piktura, jashtezakonisht e bukur.... fantastike.....


Pershendetje!

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2004 13:35
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

modeli: kemba ime

gjerat e tjera nga mendja

photoshop7

me shume si nje ushtrim per te provuar teknika te reja. Komentet te mirepritura

Modifikuar nga wydra datė 12/02/2006 ora 12:17

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Janar 2005 02:53
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

simply beautiful.

p.s. Wydra motra qenka kinge.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Janar 2005 15:45
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

atehere mua ma ben nje portret, sepse je vertet artiste e lindur nga natyra....

vec kujdes me floket se jane verfdalle!

ta dergoj nje foto se shpejti...

pershendetje

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2005 15:17
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eng_girl
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 02/12/2004
Vendbanimi: absolutely, relatively here
Mesazhe: 381

wydra
uau, pune fantastike!!!
nuk e kisha pare me pare kete teme, dhe paskam humbur ca!!!
E di qe nuk eshte e lehte ti besh ato, sidomos me kompjuter; -mu desh te merrja nje course perpara nja dy vjetesh e me duhet te per****a photoshop dhe 3d studio max, por talenti im eshte pertoke fare....

edhe nje here urime...dhe vazhdo keshtu

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2005 16:42
eng_girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eng_girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eng_girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: eng_girl Shto eng_girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eng_girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

me shkrive plloshtani Dale sa te bej faqen time, aty do shenoj dhe tarifat per portretet


shume faleminderit eng_girl, me behet qejfi qe te pelqyen punimet e mija
Ne fakt une s'kam kohe qe kam filluar te merrem me photoshopin, edhe tableten grafike para 3 muajsh e kam blere dhe me vjen shume keq qe s'kam me shume kohe te merrem me kete pasion timin. E kam dhe 3d studio max, por s'e kam instaluar akoma se duhet t'i bej formatim kompjuterit dhe sjam bere mbare

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2005 22:24
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
devolliu
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/06/2004
Vendbanimi: aty ku nuk mungon rakia
Mesazhe: 482

ajde docke qe me paske ajdeee

te lumte docka e vocke me te vertet shum te bukura
edhe mos haro se e kam zen radhen i pari ajde hidhu tashi per tre dit ta kesh nxjer nje ne drit

talent me te vertet talent

__________________
Ndizmė, vėlla njė shkrepse nen qiellin e zi,nje shkrepese te brishte shprese,ne erresiren me shi..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2005 23:03
devolliu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė devolliu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me devolliu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: devolliu Shto devolliu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto devolliu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Citim:
Po citoj ato që tha wydra
Shume mosbesues jeni ndaj artit dixhital, por ne fakt eshte nje fushe e re me mundesira gjigande, por te pazbuluara mire

Ketu kam nje pikture qe paraqet motren time te dashur (ate qe gatuan mire) me disa modifikime te rastit (domosdo, floket s'i ka keshtu)

E bere e gjitha qe nga skica ne Photoshop7



Wydra ti do vrare motra qenka alamet vajze i ngjan ndonje cik te pakten ?

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2005 23:09
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ > Rruga artistike > vizatime

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.