Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Fotot e anėtarėve > Albumi Fotografik! Vlerėsimi i Temės: 9 votime, mesatarja 4.33.
Gjithsej 165 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

I know you!

Hej KOTA! you are the guy of the foto in white and black, right?
http://www.forumihorizont.com/showt...0&pagenumber=24

It was good!, why don't you post more fotos?

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2004 04:07
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tironci_pa_brecka_1
student

Regjistruar: 11/08/2004
Vendbanimi: london
Mesazhe: 56

ja dhe foto ime

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re msod1d4f.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 2205 herė.

hajde ja po ja fus edhe une nje foto te timen forumit...........:::::::::::))))))))))

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Tetor 2004 10:32
tironci_pa_brecka_1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tironci_pa_brecka_1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tironci_pa_brecka_1 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė tironci_pa_brecka_1't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: tironci_pa_brecka_1 Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tironci_pa_brecka_1
student

Regjistruar: 11/08/2004
Vendbanimi: london
Mesazhe: 56

Talking

foto pa shal edhe jam qethur :)))))))):::::)))))))))

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re mso94f4e.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 1885 herė.

ciao

Modifikuar nga hirushja datė 10/02/2005 ora 18:47

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Tetor 2004 11:19
tironci_pa_brecka_1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tironci_pa_brecka_1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tironci_pa_brecka_1 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė tironci_pa_brecka_1't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: tironci_pa_brecka_1 Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tironci_pa_brecka_1
student

Regjistruar: 11/08/2004
Vendbanimi: london
Mesazhe: 56

Thumbs up

anashhhhhhhhh

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re msob3dad.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 1863 herė.

ja dhe anash hihiihihihihihihiih

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Tetor 2004 11:22
tironci_pa_brecka_1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tironci_pa_brecka_1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tironci_pa_brecka_1 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė tironci_pa_brecka_1't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: tironci_pa_brecka_1 Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ice_storm
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/11/2004
Vendbanimi: n'hall tem (montreal dmth)
Mesazhe: 36

Ja ku erdhi ne Ice Koka Vet

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re ani.civic3.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 2019 herė.

Pershendetje te gjitheve

Mir se ju gjeta

__________________
I believe in the power of WEED

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2004 05:27
ice_storm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ice_storm Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ice_storm (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ice_storm Shto ice_storm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ice_storm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ice_storm
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/11/2004
Vendbanimi: n'hall tem (montreal dmth)
Mesazhe: 36

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re ani.volvo1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 2009 herė.

ja ne nje tjeter

__________________
I believe in the power of WEED

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2004 05:46
ice_storm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ice_storm Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ice_storm (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ice_storm Shto ice_storm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ice_storm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ice_storm
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/11/2004
Vendbanimi: n'hall tem (montreal dmth)
Mesazhe: 36

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re ani&ēunat2-1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 2032 herė.

ja ne ICe tuj ba pall n'Elbasan me shoqnin

se knej vallaj nuk tshojojn gjenat si anej.(veç mallit )

__________________
I believe in the power of WEED

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2004 05:59
ice_storm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ice_storm Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ice_storm (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ice_storm Shto ice_storm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ice_storm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ALBANIA_GIRL05
MODELING

Regjistruar: 14/08/2004
Vendbanimi: ME SHPIRTIN TIM......
Mesazhe: 35

Ja edhe une

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re picture 001.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 2397 herė.

Pas nje mungese te gjate erdha perseri ketu midis jush. Mbase nuk do me njifni sepse kam pas nick tjeter (SEXY_GIRL05) po tani kam ca qe e kam ndryshura nejse ju pershendes qe te gjitheve edhe uroj qe te jeni qe te gjithe mire me shnetin...

Quhem Imena jam O Korcare O Hic Fare (dihet- por racen e kam pak te perzjere nuk jam puro shqiptare) Jam 18 vjec. E gjate po jo edhe shume sa te shpoj tavanin me koke keni per te me pare mos u beni merak.lol. Jetoj ne USA gati 3 vjet .
Vazhdoj shkollen per Juridik this is viti i pare..... Tjeter nuk di ca te them nqse keni no nje pyetje ketu jam...... Muahhhhhhhhh per te gjithe

__________________
E ashtu quajtur SEXY_GIRL05

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Nëntor 2004 07:21
ALBANIA_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ALBANIA_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ALBANIA_GIRL05 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ALBANIA_GIRL05't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ALBANIA_GIRL05 Shto ALBANIA_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ALBANIA_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ALBANIA_GIRL05
MODELING

Regjistruar: 14/08/2004
Vendbanimi: ME SHPIRTIN TIM......
Mesazhe: 35

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re modeling-girl04.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 2329 herė.

Nje tjeter...

__________________
E ashtu quajtur SEXY_GIRL05

Modifikuar nga hirushja datė 10/02/2005 ora 17:12

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Nëntor 2004 23:31
ALBANIA_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ALBANIA_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ALBANIA_GIRL05 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ALBANIA_GIRL05't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ALBANIA_GIRL05 Shto ALBANIA_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ALBANIA_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mistrece
Anetar i ri

Regjistruar: 17/12/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 6

Ja dhe Mistrecia nga Shkodra!

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re misterece.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 2212 herė.

Cuna dhe goca mbane veten nga bukuria ime..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2004 18:28
mistrece nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mistrece Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mistrece (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: mistrece Shto mistrece nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mistrece nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:54 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 165 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Fotot e anėtarėve > Albumi Fotografik!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.