Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > a do te dashuronit shokun ose shoqen tuaj me te ngushte te jetes ?
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
aa_loku_el
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: athine
Mesazhe: 66

a do te dashuronit shokun ose shoqen tuaj me te ngushte te jetes ?

hi , pra kjo eshte pyetja ime - nese do dashuroheshit me shokun ose shoqen me te ngushte te jetes tuaj ????????

__________________
jeta: nje vrap me pengesa nga marteniteti deri ne varreza .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Gusht 2005 12:26
aa_loku_el nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė aa_loku_el Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me aa_loku_el (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: aa_loku_el Shto aa_loku_el nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto aa_loku_el nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Sigurisht qe po, sepse shoku ose shoqja eshte personi qe din gjithçka nga jeta jote, atij i tregon shqetesimet dhe lumturine e perditshme...
Me nje fjale, eshte nje dashuri reciproke mendoj une, dhe njeri nuk mund te rri pa tjetrin.
Ose ka raste qe njeri nga te dy dshuron ç'mendurisht tjetrin....Por pa i treguar atij/asaj te verteten....
Ky eshte mendimi im.....

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2005 00:23
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Eh te lumte Lela

Kjo me ka ndodhur mua per cfare ke folur me lart...
Eshte long story po qe ndodh ne shume raste ndodh !!
Urime per temen Respect ~Evisa~

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2005 02:19
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Dashuria eshte nje ndjenje qe lind dhe vdes me kohen. Nje ndjenje qe nuk matet dhe komandohet... Mbase dhe do dashurohesha me shokun e ngushte. Une kam nje shok qe i besoj c'do gje ..por jo qe jam e dashuruar..mbase me kalimin e kohes dhe mund te ndodhe. Kurre nuk them kurre ..

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2005 03:42
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Une mendoj se mund te dashurohesh por nuk eshte dashuri e paster por dashuri e perforcuar dhe me ndjenja te tjera si respekt, mirenjohje, dhembshuri etj etj. Gjithsesi eshte dashuri me e forte se ato te tjerat qe na ndodhin sa here qe shikojme nje gjoksmadhe ne rruge...

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Gusht 2005 13:02
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ruby_DR
Special

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Mesazhe: 2080

ne te shumten e rasteve ndodh dhe ne kete moment qe personat nuk shikojne me bukurine dhe leket e nje personi.... por sinqeritetin dhe pastertin e shpirtit....

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Modifikuar nga Ruby_DR datė 22/08/2005 ora 17:22

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Gusht 2005 16:17
Ruby_DR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Syri_Magjik
VIP Baby

Regjistruar: 26/04/2005
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 528

URIME PER TEMEN

Nuk me ka ndodhur dhe nuk te kthej dote pergjigje te duhur.
Por them me kaqe sa e njoh vetveten nuk dashuroj kollaj shokun me te ngushte te jetes pasi me duhet per shoqeri

__________________
PrOuD 2B ShQiptAre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2005 22:53
Syri_Magjik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Syri_Magjik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Syri_Magjik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Syri_Magjik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Syri_Magjik Shto Syri_Magjik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Syri_Magjik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Smile

Po pse o yje, a nuk eshte shoku me i ngushte i jetes i dashuri(partneri) juaj??!!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2005 23:02
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra_Gangos
Po pse o yje, a nuk eshte shoku me i ngushte i jetes i dashuri(partneri) juaj??!!



Jam plotesisht qe i dashuri mund te jete Zemra, Shpirti... Vete jeta jote...Por jo shoku me i ngushte..sepse nje shoku/shoqe mund ti tregosh nje propozim nje kompliment, qe mund ta marresh nga nje person ne nje mbremje rruge ,pune ,etj.. por te dashurit jo per te evituar shume gjera qe mbi te gjtha eshte Xhelozia ..Mbase jam dhe gabim por ky eshte mendimi im

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Gusht 2005 01:48
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Smile

Motla ime!
Ne jete nuk mund te kesh vetem nje shok apo nje shoqe te ngushte!
Jeta eshte e gjate!
Shoqeria shkon, vjen,iken, kthehet e me radhe..., yvi ime logel!


Por qe t`i pershtatem temes qe eshte hapur=nuk do shtoja asgje nga sa jam shprehur dhe me lart sista!

Une do e adhuroja nje cift qe i hapin zemren, deshirat njeri tjetrit!
Miqesia ne cift eshte celesi i Lumturise se Jetes!


Pashim xemla dhe mos u merzit per kundershtimin qe te bera!
Do rritesh, do mesosh!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Gusht 2005 03:37
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:49 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > a do te dashuronit shokun ose shoqen tuaj me te ngushte te jetes ?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.