Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ > Rruga artistike > Vizatime te shpejta ne fletore
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Ervald
Anetar i ri

Regjistruar: 25/08/2005
Vendbanimi: Zakynthos(Greece), Shqiptar(Gramsh)
Mesazhe: 16

Vizatime te shpejta ne fletore

Po postoj vizatime/figura qe kam bere duke menduar ose per te kaluar kohen.

Viking


Keto jane sa per te pare si do behen ne 3d.





__________________
Padhosha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2005 10:02
Ervald nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ervald Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ervald (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ervald't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ervald Shto Ervald nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ervald nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ervald
Anetar i ri

Regjistruar: 25/08/2005
Vendbanimi: Zakynthos(Greece), Shqiptar(Gramsh)
Mesazhe: 16

Dhe disa te tjera.......





__________________
Padhosha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2005 10:16
Ervald nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ervald Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ervald (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ervald't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ervald Shto Ervald nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ervald nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

all very kewl

po ky i fundit me kete kalin prej druri ma hoqi trurin

nje pyetje, ke ndjekur nodnje here ndonje art class? Shoh qe psh s'ke shume problem me proporcionet, gje qe psh une e kam shume problem (nderkohe une s'jam marre ndonjehere seriozisht me vizatimin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2005 10:31
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

re

Citim:
Po citoj ato që tha Ervald
Dhe disa te tjera.......









shum te bukura ishin padhosh :-)))))))))

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2005 10:33
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ervald
Anetar i ri

Regjistruar: 25/08/2005
Vendbanimi: Zakynthos(Greece), Shqiptar(Gramsh)
Mesazhe: 16

Citim:
Po citoj ato që tha wydra
all very kewl

po ky i fundit me kete kalin prej druri ma hoqi trurin

nje pyetje, ke ndjekur nodnje here ndonje art class? Shoh qe psh s'ke shume problem me proporcionet, gje qe psh une e kam shume problem (nderkohe une s'jam marre ndonjehere seriozisht me vizatimin)



thanks!!!
Nuk kam ndjekur asnje lloje shkolle per pikture. Ne shkolle nuk mesoja dhe shume vetem pikturoja lol


Belgjik: Flm shok. lol

__________________
Padhosha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2005 10:38
Ervald nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ervald Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ervald (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ervald't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ervald Shto Ervald nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ervald nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

ahahah, mire ja paske bere, mua me rrofte qe mesoja ne shkolle, tani po mbaroj nje dege qe s'me pelqen hic, nderkohe qe po te ndiqja hobbin tim, mund te merresha me ate qe me pelqen me shume

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2005 10:43
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

Citim:
Po citoj ato që tha Ervald


thanks!!!
Nuk kam ndjekur asnje lloje shkolle per pikture. Ne shkolle nuk mesoja dhe shume vetem pikturoja lol


Belgjik: Flm shok. lol



mos ndalo se ke talent pikturo sa her te jepet mundesia

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2005 10:43
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ervald
Anetar i ri

Regjistruar: 25/08/2005
Vendbanimi: Zakynthos(Greece), Shqiptar(Gramsh)
Mesazhe: 16

E mira eshte te besh shkollen per piktur (po te pelqevi).
Une do desha te vija, por nuk kame ato kushte dhe ketu ku jetoj nuk ka. Qe i vogel enderroja te behesha nje nga ata qe ndertojne lojrat(resident evil ne ate kohe lol). Dhe vazhdoj tani me shpres mos gjej nje pune ne game company.

Ti Wydra me cfare meresh?

--------------------------------------------------------------------------

Belgium- po mundohem lol

__________________
Padhosha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2005 11:16
Ervald nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ervald Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ervald (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ervald't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ervald Shto Ervald nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ervald nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

Citim:
Po citoj ato që tha Ervald
E mira eshte te besh shkollen per piktur (po te pelqevi).
Une do desha te vija, por nuk kame ato kushte dhe ketu ku jetoj nuk ka. Qe i vogel enderroja te behesha nje nga ata qe ndertojne lojrat(resident evil ne ate kohe lol). Dhe vazhdoj tani me shpres mos gjej nje pune ne game company.

Ti Wydra me cfare meresh?

--------------------------------------------------------------------------

Belgium- po mundohem lol



po mua me ka ikur pak mosha, e mori dreqi Po mbaroj shkollen per finance dhe banke

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2005 11:32
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ervald
Anetar i ri

Regjistruar: 25/08/2005
Vendbanimi: Zakynthos(Greece), Shqiptar(Gramsh)
Mesazhe: 16

Citim:
Po citoj ato që tha wydra


po mua me ka ikur pak mosha, e mori dreqi Po mbaroj shkollen per finance dhe banke



NUk po them te vesh ne universitet po kur ke kohe te vesh te mesosh stile qe nuk i di.

__________________
Padhosha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2005 11:57
Ervald nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ervald Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ervald (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ervald't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ervald Shto Ervald nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ervald nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ > Rruga artistike > Vizatime te shpejta ne fletore

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.