Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????
Gjithsej 25 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

16 Shkurt 2007 ::: 19:18
Ari.
I VETPERJASHTUAR


Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Postime: 1763
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????

cila ka qene çmeduria juaj qe keni bere per ndonje person..... natyrisht.... per ndonje te dashur....ose qe kane bere per ju?pershendetje

 

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Click Here to See the Profile for Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Shto Ari. nė listėn e monitorimit
 
16 Shkurt 2007 ::: 19:21
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Arrow

Yhyyyyyyyyyy sa cmendurit i kam bere une per hir te dikujt qe kam dashur vertet,
s`di nga t`ja filloj!

urime Ari per temen.

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
16 Shkurt 2007 ::: 20:18
Piktor
Artist


Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Postime: 10972
Status: Offline

Modifiko Mesazhin[QUOTE]Po citoj ato që tha Enya
[B]Yhyyyyyyyyyy sa cmendurit i kam bere une per hir te dikujt qe kam dashur vertet,
s`di nga t`ja filloj!


A don me u çmend prap aa?

urime Ari per temen.

 
Click Here to See the Profile for Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Shto Piktor nė listėn e monitorimit
 
16 Shkurt 2007 ::: 21:34
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
[i]Po citoj ato që tha puntori


A don me u çmend prap aa? [/B]


Jo, jo.

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
17 Shkurt 2007 ::: 00:46
Ari.
I VETPERJASHTUAR


Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Postime: 1763
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

re enya

enya... une per ty edhe e bej nje cmenduri.....

 

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Click Here to See the Profile for Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Shto Ari. nė listėn e monitorimit
 
17 Shkurt 2007 ::: 10:12
SEXI
*BIZNESMENE*


Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Postime: 3939
Status: Offline

Modifiko MesazhinAri urime per temen shpirti sexit....
Eeeee mos mos hap vec tema knej ti...jo per gjo po jane bo içik si shume dhe ngarkojne serverin...
Hec e hap na nji dhe anej se kena nevoje per diskutime...

Sa per ket temen e bukur,e bukur...po ca me t'thone...cmenduri kena bo plot...

 

__________________
* HA...PI...RRI *

Click Here to See the Profile for SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Shto SEXI nė listėn e monitorimit
 
17 Shkurt 2007 ::: 13:54
Ari.
I VETPERJASHTUAR


Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Postime: 1763
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

re seksi

te faleminderit......MA..... mos u merzit zemer se do vijem dhe andej...me respekt ari..... kurse une i kam bere nja dy....

 

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Click Here to See the Profile for Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Shto Ari. nė listėn e monitorimit
 
17 Shkurt 2007 ::: 20:20
Piktor
Artist


Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Postime: 10972
Status: Offline

Modifiko MesazhinO Ari o labo na kallxo i pari ti tash meqe e hape ket tem çfare çmenduriet ke ba qe t'ia fillojm dhe na me tonat.

 
Click Here to See the Profile for Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Shto Piktor nė listėn e monitorimit
 
17 Shkurt 2007 ::: 22:20
bucimakja
Veteran ne forum


Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: diku ne nje kasolle lumturie
Postime: 1887
Status: Offline

Modifiko Mesazhinkam pritur tre vjet nje pergjigje.....dhe ne fund bosh .....

 

__________________
dashuria smbetet vec nje kujtim/te ndjek pas ajo gjithmone ne jete/ne cdo vend e ne cdo rruge shkel/zemra kurre jo,zemra kurre jo smund te heshte.................

Click Here to See the Profile for bucimakja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bucimakja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė bucimakja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: bucimakja Shto bucimakja nė listėn e injorimit Shto bucimakja nė listėn e monitorimit
 
17 Shkurt 2007 ::: 22:39
Piktor
Artist


Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Postime: 10972
Status: Offline

Modifiko MesazhinPritje e gjate.
Ka fillu me mu mush mendja se ju vajzat jeni sak t'çmenuna dmth bani njat qi s'ta merr menja.

 
Click Here to See the Profile for Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Shto Piktor nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 05:08 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 25 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen