Profili Pėr elabela Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 16/08/2004
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 3 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 16 Gusht 2004 16:42
Ngjarje te hidhura nga Kosova. (Nenat dhe femijet tregojne)
Pėr tė kontaktuar elabela: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek elabela
Dėrgo tek elabela njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday -
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi canada 
Shto elabela nė listėn e Monitorimit     Shto elabela nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.