Profili Pėr daki Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 30/07/2003
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 4 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 05 Gusht 2003 04:13
Tekste dhe komente,autore shqipetare dhe te huaj
Pėr tė kontaktuar daki: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek daki
Dėrgo tek daki njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http://www.di-daki.8m.com 
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 28 Korrik 1987
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi prishtinė 
Shto daki nė listėn e Monitorimit     Shto daki nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.