Profili Pėr zatova Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 27/08/2003
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 1 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 30 Gusht 2003 02:49
A mendoni qe ka shoqeri te vertete dhe te sinqerte?
Pėr tė kontaktuar zatova: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek zatova
Dėrgo tek zatova njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 22/03
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi U S A /N.Y. 
Shto zatova nė listėn e Monitorimit     Shto zatova nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.