Profili Pėr ZAHARA Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 04/01/2006
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 1 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 05 Janar 2006 14:12
A jeni gati te ndani me mua kenget dhe tekstet tuaja te preferuara!
Pėr tė kontaktuar ZAHARA: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek ZAHARA
Dėrgo tek ZAHARA njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 18 Dhjetor 1986
Dy fjale mbi veten .................... 
Vendbanimi Ne tok 
Shto ZAHARA nė listėn e Monitorimit     Shto ZAHARA nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.