Profili Pėr Zani Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 02/02/2007
Status: ... i Zemres 
Mesazhe tė dėrguara: 549 (0.11 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 02 Mars 2011 12:46
Biondia dhe Stoli .
Pėr tė kontaktuar Zani: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Zani
Dėrgo tek Zani njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 01/09
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi Nen hijen tende...! 
Shto Zani nė listėn e Monitorimit     Shto Zani nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.