Profili Pėr abcd Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 04/02/2004
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 20 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 09 Mars 2004 11:51
C'fare shenje horoskopi keni dhe cilat jane karakteristikat tuaja?
Pėr tė kontaktuar abcd: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek abcd
Dėrgo tek abcd njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday -
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi tirane 
Shto abcd nė listėn e Monitorimit     Shto abcd nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.