Profili Pėr Lacjani_07 Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 11/08/2004
Status: Anetar i regjistruar 
Mesazhe tė dėrguara: 35 (0.01 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 11 Korrik 2006 07:48
Ju dhe filmi juaj......
Pėr tė kontaktuar Lacjani_07: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Lacjani_07
Dėrgo tek Lacjani_07 njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday -
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi New York 
Shto Lacjani_07 nė listėn e Monitorimit     Shto Lacjani_07 nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.