Profili Pėr D&P-MIX Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 12/12/2004
Status: Gjuetar femrash 
Mesazhe tė dėrguara: 4 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 17 Korrik 2005 01:08
seria A
Pėr tė kontaktuar D&P-MIX: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek D&P-MIX
Dėrgo tek D&P-MIX njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http://www.vafanculo.it 
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 11 Janar 1982
Dy fjale mbi veten na ishte nje her 
Vendbanimi mes tokes dhe qiellit(ne shkoder) 
Shto D&P-MIX nė listėn e Monitorimit     Shto D&P-MIX nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.