Profili Pėr Labinot Kosumi Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 13/08/2005
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 0 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: Asnjehere
Pėr tė kontaktuar Labinot Kosumi: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Labinot Kosumi
Dėrgo tek Labinot Kosumi njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http://www.labi-mundje.8k.com 
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 21 Qershor 1988
Dy fjale mbi veten Un jam Labinot Kosumi i lindur me 21.06.1988,ne prishtin jam 17 vjeqar mirrem me sportin e mundjes ne klubin e mundjes kek-prishtina nga prishtina jam nxenes i shkolles se mesme ekonomike juridike "Hoxh Kadri Prishtina " dhe ju falenderoj 
Vendbanimi Prishtine 
Shto Labinot Kosumi nė listėn e Monitorimit     Shto Labinot Kosumi nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.