Profili Pėr dallga Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 15/12/2005
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 0 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: Asnjehere
Pėr tė kontaktuar dallga: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek dallga
Dėrgo tek dallga njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http://kriseldi@yahoo.com 
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 17 Prill 1970
Dy fjale mbi veten jam ushtarak dhe kam studjuar 4 vjet ne USA per terminologjine dhe drejtimin ne ushtri 
Vendbanimi Durres 
Shto dallga nė listėn e Monitorimit     Shto dallga nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.