Profili Pėr Deep_Thinker Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 30/01/2003
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 0 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: Asnjehere
Pėr tė kontaktuar Deep_Thinker: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Deep_Thinker
Dėrgo tek Deep_Thinker njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 06 Nëntor 1981
Dy fjale mbi veten E paster shum 100000 ne cdo drejtim,dhe aspekt. 
Vendbanimi usa 
Shto Deep_Thinker nė listėn e Monitorimit     Shto Deep_Thinker nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.