Profili Pėr IQVLORA Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 17/09/2003
Status: me pushime 
Mesazhe tė dėrguara: 2750 (0.42 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 27 Shtator 2009 20:10
Kosova Shqiperia dhe miqte Islame
Pėr tė kontaktuar IQVLORA: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek IQVLORA
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 15 (kliko kėtu pėr tė lexuar mesazhet e denoncuara)
Birthday 20/03
Dy fjale mbi veten shqiptar me renje 
Vendbanimi Europe 
Shto IQVLORA nė listėn e Monitorimit     Shto IQVLORA nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.